Co týden dal a dá jaro 2024 (4.díl)

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Ondra 
+++

06.03.2024 08:38

Moc pěkný, tak lehce se čteš, prostě každej týden mám pocit, že sedím těch pár minut s kámošem, co má rád fotbal a má k němu co říct. A je k tomu navíc věcnej a vtipnej. Díky. Potěšilo nebíčko na začátku... takovou práci si s tím satanisti dali a přitom taková blbost. To každej ví, vždyť mají obrácenej pentagram i ve znaku. Radši dělám nahoře tři křížky.


majk 
re: +++

06.03.2024 09:31

díky.....snažím se :-)


Novák 
Pool

06.03.2024 08:50

minule mě bavilo číst, co psal bojíček, tak se taky trochu rozkecnu - doufám, že to neva ;-) na CTDAD mě baví 100 věcí, ale jedna z nich je, jak nikdy nepochybuješ, že každá výhra dobrá. vě mně třeba hlodá červíček, jestli by se to ligový Derby nevyhrálo, kdybychom s Gala vyfičeli : kluci by do toho víc šlápli, protože by neměli v hlavě Kloppo. a teď ta klasická otázka z fóra: "bral bys spíš...?" ale jak správně píšeš: vůbec nikde není psaný, že by nám nepostup v EL garantoval cokoli směrem k lize. navíc, pohár jsme vyhráli - dokonce u nich otočili z 2:0! možná moje naivita, ale já ten Liver teď beru vlastně jako hrozně důležitej zápas směrem k nějaký střednědobý budoucnosti: čekám totiž, že když některý z těch, o kterejch se vokno co vokno povídá, že už je určitě neudržíme, uviděj, že si na špičkový úrovni zahrajou i ve Spartě, tak by je to mohlo trochu zbrzdit v rozletu. a nemluvím o Vitíkovi - ten je mladej a má to před sebou, ale třeba Šulo, Birma a kdoví jak takovej Kuchta... kdyby ta otázka najednou měla stát: hrát klidnej střed v Itálii nebo ve Španělsku vs. jaro v Evropě ve Spartě, tak by i po sportovní stránce měla Sparta najednou co nabídnout a vůle zůstat by zas mohla o malinko narůst (přiznávám, že o penězích nevím - bedokážu posoudit, jestli třeba Betis platí nějak výrazně víc, než ACS).


majk 
re: Pool

06.03.2024 09:30

já rozhodně vítám, když se rozepíše kdokoliv. A když je to někdo co nemá úplně nasráno v hlavě, jsem ještě radši :-). Já si nemyslím, že případnej výsledek či úroveň tu může kohokoliv udržet. My prostě pro žádnýho pro Evropu mírně nadprůměrnýho hráče nemůžem být konečnou stanicí. Tady ti prostě nikdo celou kariéru nestráví a půjde si radši zkusit střed či dno top ligy. Tak to prostě je. Já to vidím spíš tak, že to povědomí o nás nám přináší větší možnosti stran příchodů. Dlouho jsem Rosovi vyčítal, že to své profláklé jméno nevyužívá. Pro spoustu hráčů byl IMHO on bránou k tomu, aby vůbec nějakou Spartu začli brát vážně. Pokud zopakujem pár postupů asi jedno v jakým poháru, uviděj ti hráči, že to tady má smysl, že budou vidět, hrát o titul a Evropu a že je tu nikdo nebude držet za koule po celou dobu pětileté smlouvy. V tom počtu jakým to držíme mi to dává smysl. Pak je tu druhá věc....čtyřicet let se vzpomíná jak jsme vyřadili Real, třicettři jak jsme porazili Barcelonu.....od tý doby pár remíz, slavných porážek, ale já už chci zase nějakej nezpochybnitelnej skalp.....a liverpool to jméno má, jdu si pro něj :-) a k tomu derby....žid by to odehrál stejně, protože by pořád měl před AC a pořád by v lize pro něj porážka znamenala prakticky konec....a my bychom pořád necejtili tu nutnost to urvat a bod by nám imho stačil stejně. Myslím, že víc než blížící pool, který byl v hlavách, bolel ten skončenej prodlužovanej MOL, kterej byl v nohách....


Letnak 
re: re: Pool

06.03.2024 10:20

Majk,díky za další pěkné snídanove čtení a s příspěvkem souhlas. Nelze žít ze vzpomínek,co bylo,ale co je nyní.....


LisakACS 
v práci mě serou

06.03.2024 10:47

...tak si udělám kafe a přečtu si Majka. Nádraží u nosu, ale ujel jim vlak. Sparťanská hymna od Masopupustové. Připosraná výkra o 2 nad Live. A jsem vyklidněnej. Díky. ...a velkej skalp? ten bych bral taky.