Celticgirl

včera 19:25

crazytea 19:22 > vůbec ho neznáš, ale soudíš. Nabídky měl mimo jiné snad i z Baníku. Tam by dostal dost slušnou smlouvu a pochybuji, že by byla nižší než co dostane teď coby mentor béčka. Tam rozhodně nebude mít podmínky, jako měl dosud.
Pany nám tu dal spoustu radosti, protože to byl fotbalista jak kráva, kterého bohužel limitovalo a limituje zranění. Konečně se bude v bečku na co koukat, předá zkušenosti a imho se rovnou připraví na další fázi kariéry, hádám, že s ním počítáme do struktur, ať už trenerskych nebo jiných, i nadále.


Max_von_Sydow

včera 19:25

Jestliže odejde Kaan, tak zaplaťpánbůh za Mannsverka, vždyť snad ani jinou šestku nemáme. Takovou která vyhrává souboje, získává míče, dokáže rozehrávat odzadu. Snad bude hrát konečně na pozici, kterou umí nejlíp.


omega13

včera 19:24

ghosttt 15:30 > Aby nakonec vzali tu první verzi.


brychtal

včera 19:24

ghosttt 16:54 > tak já jsem sem teď vlez jen kvůliva tobě. Bo MS je mi Šumafuk. Na horách vedro, tak jsem ujel ráno dom a hrosikuju. Z vody mi ční jen oči a nos.
Jsem rád, že alespoň nějaké zápasy se vám líbí, viděl jsem JAR. Stačilo.
K dění v týmu Sparty se budu vyjadřovat po termínu přestupů. Zatím hrozí neslušné komentáře. Tady neplatí: kdo nic nedělá, tak nic nezkazí...


Ninel

včera 19:24

crazytea 19:22 > Proč nafukovat balony? Začleníme ho do menežmentu.


crazytea

včera 19:22

Martas007 19:12 > jasně zase hledej tu optimistickou variantu. Je Spartě vděčný. O peníze mu nejde. Chce pomoci béčku, na jaře mu to nedovolili. Až skončí kariéru tak nám tu bude z vděčnosti nafukovat balóny a sekat trávník.


Ninel

včera 19:21

crazytea 18:54 > Mercada na levym beku je škoda.


Ninel

včera 19:20

Martas007 19:12 > Přesně, nevěřím, že by Pany neměl nabídky z ligy. Za víc.


Martas007

včera 19:13

seagull 18:53 > Misto ktereho mel byt jeden gol, cervena a stopka do konce zakladnich skupin :)


Martas007

včera 19:12

Nebo je proste Panak Sparte vdecnej, ze mu doslova zachranila karieru, jinak by nezazil to, co zazil? Ale jasne hledejte za vsim zase jenom penize…


Dalos

včera 18:57

crazytea 18:56 > To je zase pěkná kravina.


dexicek

včera 18:57

crazytea 18:56 > samozřejmě.. stejně jako kdysi Vácha.. za stejny prachy phodovej život bez stresu mezi mladými, kde jsi za poloboha


crazytea

včera 18:56

ferousek 18:44 > Panák není moc velká změna. Toho odstavili už na jaře. Podle me béčko vzal protože nebyl v lize zájem ani zadarmo a asi si pro béčko vyjednal smlouvu kterou by mu někde v Boleslavi těžko dali.


dexicek

včera 18:55

seagull 18:53 > ano.. Ale gól kterej by se ti zapsal na dlouho do paměti ZATÍM ne


crazytea

včera 18:54

Pking 18:06 > pro mě je nejdůležitější levej krajní. Rynese bych prodal stagnuje tam dva roky a zlepšení žádný. Jarda bůh ví kdy se zapojí do přípravy možná tak týden před kvalifikaci. Nebo tam stáhnout Mercada a napravo hrát Karabce.


seagull

včera 18:53

dexicek 18:53 > wow je hattrick Messiho ...


Ninel

včera 18:53

ferousek 18:44 > ...A top posily veškerý žádný.


seagull

včera 18:53

Španělsko když se jim chce, tak proti nim nemáš nárok. Ale jako že si nekopneš vůbec. Nejhorší je ale vychytat zápas, kdy se Španělsku nechce


dexicek

včera 18:53

Gólů padá dost.. pěkně akce
Ale zatím pokud jsem něco nepřehlédl tak mi chybí nějaké WOW.
kdyžtak připomeňte


Letnak

včera 18:50

Ninel 18.29# teď do 13.7. je v Kosmo klid....pak letní příprava,soutěž začíná v půli Srpna


ferousek

včera 18:44

Kuchta v nějakém rozhovoru před cestou na MS mluvil o tom, že něco ví o změnách ve Spartě a naznačoval, že nebudou úplně malý. Konec Panáka je asi jedna z nich. Ale tý hluchý hmoty tam máme pořád strašně moc.


Bunda

včera 18:34

Ninel 18:31 > dvě osmičky. Vydra na doplnění boxu, protože má super tělo a Sochurek může z 8 dělat přečíslení.
Ono to tak i bude..


Ninel

včera 18:32

Karabce nemá cenu držet, ale Ševčíkovi bych dal rád šanci. I kdyby jako alternaci na křídlo.


Ninel

včera 18:31

Bunda 18:27 > Takže nejvejš máš Sochora, Vydrýs vosmička?

S Kaanem nepočítám a Albiona bych pustil s tím, že obratem přivedem šutéra do základu. Do útoku plus Kuchtič a vzal bych Patráka jako č. 3.


bruno_rossini

včera 18:29

Panák v B-týmu je z pohledu klubu dobrej tah. Spíš jsem překvapenej, že to vzal, mluvilo se o zájmu Baníku atd. Asi nakonec neměl na vybranou, nebo si to vyhodnotil tak, že z hlediska chatrnýho zdraví je tohle ta nejlepší možnost...

Mannsverka snad ani nemá cenu komentovat, takhle si posilování týmu fakt nepředstavuju. Přitom se nedá říct, že by byl za ty prachy úplně levnej...

Velký zklamání tenhle přestupák zatím, nečekal jsem bomby, ale jestli to bude pokračovat v podobnym duchu, tak se na novou sezónu ani těšit nebudu, protože se od ní nedá čekat nic dobrýho. Být Brianem, tak se jim na to ještě před začátkem sezóny vykašlu, pokud teda v těch příchodech sám nemá prsty, ale pochybuju...


Ninel

včera 18:29

Letnak 18:26 > Sakra... Chtěl jsem napsat - dobrý a co Kosmonosy? :)


Ninel

včera 18:28

Letnak 18:26 > Dobtx


Ninel

včera 18:28

Letnak 18:26 > Dobtx


Bunda

včera 18:27

Ninel 18:22 > Mannsverk, Vydra, Sochurek ( Eneme)

Pokud bude dvojka v záloze tak Mannsverk- Irving

Kaan přestup, Rrahmani taky, Ševčík si u Priskeho nekopne a Karabec bude mít dost zájemců venku.

Btw Uchenna má stále zdravotní problémy a nevypadá to dobře. Děda no.


Letnak

včera 18:26

Ninel 18.07# nedělám to léta jinak.... :)


Ninel

včera 18:26

Ninel 18:22 > * s Karou i Ševčíkem v kádru, do sestavy je nutně necpu. Určitě né oba najednou. :D


Průcha

včera 18:23

Španělé....něco neskutečnýho..


Ninel

včera 18:22

Bunda 18:20 > Když budem s Máňou v sestavě vyhrávat, srát mě nebude ani bez čísel.

Jak bys, Bundo, tady a teď optimálně sestavil středovou trojku? Z nemarodů, ale s Karou i Ševčíkem.


Bunda

včera 18:20

Pking 18:06 > Vždycky čtu, že nikdo nedává spoluhráčům nabídku..
Mannsverk je v tom nejlepší z celé ligy. Neustále dává spoluhráčům možnosti, protihráčům dělá práci,bere si jejich pozornost. Má skvělé držení míče, nonstop kontroluje své postavení aby bylo správné směrem nahoru, má velký přehled o spoluhráčích.
Tohle jsou super věci, které potřebuješ. Otevře ti to Sochurka i Enemeho

Nebude dělat čísla- fanoušky bude srát. Fotbal je velmi složitá hra


Tommy.

včera 18:20

Miroslav_Beránek 17:12 > naopak, klobouček