Likúrgos

včera 21:18

ferousek 20:59 > Hmm, to si nemyslím. V té době tohle měli v merku Agnelli a Paratici, Pavel tu funkci nedostal za to, že něco umí, ale za zásluhy. Jinak v ČR byla známá jeho kauza s firmou Ma-floor, kde taky projebal desítky mio.


Bunda

včera 21:18

crazytea 21:14 > Nguessana?


crazytea

včera 21:14

Kaslete už na ČR repre. Spíš mi řekněte které reprezentanty Francie Rosa přivede.
Obecně by mohl nějaký Francouze koupit. Je to EU tak pohoda a tam je těch hráčů kteří v u nás v lize vynikali jsou tisíce.


dexicek

včera 21:12

Bunda 21:00 > sorry ale to se fakt pochopit nedalo..nadsázka na čtvrtou... Šumak

Acs Fan, se vším respektem, se očividně pletl když očekával, že bude odvolaný Koubek hned po mistrovství světa


ferousek

včera 21:02

Jinak jestli by něco mohlo pomoci, tak tlak sponzorů, protože ten produkt fakt stál za prd a kdo by s ním chtěl být spojován? Ale když vidím reklamy Penny a budu je považovat za znamení toho, jak přemýšlí o českém fotbalu... Tak jsem vcelku skeptik.


ACS-4Ever

včera 21:01

Nase vystoupeni na MS byla definice blamaze. Tvl samba Nedved mu asi mrda z toho vedra.


Bunda

včera 21:00

dexicek 20:53 > joke:/

Přijde mi to tak absurdní, že sis to musel vymyslet:D


ferousek

včera 20:59

No nevím, jestli bych dlouholetého viceprezidenta Juventusu (a de facto šéfa sportovních operací) v období totální ligové dominance v Itálii označil za manažerskou nulu... Spíš ne.


ACS-OloFan

včera 20:54

Po tiskovce už i Šmicer ve studiu obrátil ,že to tak nemyslel s kritikou Schicka, že ho špatně pochopili,kriticky prý myslel tým,kterému se Patrika nepodařilo dostat do hry Jinak tiskovka blabla,bla,blablabla asi 10x zdůrazněno uděláme analýzu ,tu vyhodnotíme a uvidíme.


dexicek

včera 20:53

Bunda 20:50 > spíš ty Bundo. Přepisují Nedvěda s Trundou
To by pochopil i dvoneuronovy ;)


Likúrgos

včera 20:53

dexicek 20:41 > Tak to už mě celkem unavuje. Celý vedení Fačru ať jde někam, Trunda je loutka dosazena Tvrdíkem, Nedvěd výborný fotbalista, ale jinak manažerská nula. V HK to pochopili velmi rychle a po půl roce se ho zbavili ve vlastnický struktuře klubu. Zajímalo by mě, s kým ta repre bude bude hrát. Ještě bych uvítal teda konec trojúhelníkový hlavy.


Bunda

včera 20:50

dexicek 20:49 > :D Jsi chlastal?


dexicek

včera 20:49

Trener Koubek zvladl MS velmi dobře


dexicek

včera 20:45

Trunda názor na kritiky opačnej


dexicek

včera 20:45

Martas007 20:41 doufám že za to zaplatí


dexicek

včera 20:44

Kritici mne ničím neobohatili, není tam jedinej názor kterej bych neznal


Likúrgos

včera 20:44

ACS-fan 20:23 > Kuchta souhlas, ten v rámci naší ligy nikam nepůjde, rád bych, aby se ještě kousnul a jeden rok u nás dál. Bohužel letos to vidím zatím velký špatný. Před námi kvalda LM, potencionálně EL a my máme kádr horko těžko na konferenční ligu.


Bunda

včera 20:44

dexicek 20:41 > Úspěch:D vždyť je tam každý kromě Ruska, Itálie a západního Ruska


Martas007

včera 20:41

dexicek 20:07 > Norsko setri vsechny dobre hrace. I Odegaarda, Sorlotha…asi si vyhodnotili, ze Pobrezi slovnoviny v sestnactifinale bude na pohodu.


dexicek

včera 20:41

Nedved: Neni to ostuda ani blamáž, je úspěch že tu jsme


dexicek

včera 20:41

Nedved Trunda ct4


ACS-fan

včera 20:23

crazytea 18:50 > Furt se držíš představy, že Kuchta může přestoupit v rámci české ligy. Zapomeň, teď ještě ne. Buď ven a on to nevyloučil, nebo zůstane ve Spartě. Pokud by odešel do ciziny, po případném návratu do české ligy by to už do Sparty být nemuselo.


Bunda

včera 20:14

ACS-4Ever 20:10 > Kadeřábek bude větší problém než Suchomel a to Mártymu překáží míč. Adam Gabriel bude za pár korun :D


ACS-4Ever

včera 20:10

Prijde mi ze stredovych hracu a kridel uz mame dost, tak proc privadet dalsi kridlo. Radsi bych posilil krajni obrance. Ale tam sme asi spokojeny. Rosa uz si chrochta nad Martym.


dexicek

včera 20:07

Haalanda šetří, Francie v topu


Max_von_Sydow

včera 19:59

Ta analýza nabízí alternativu v Ibrahimu Sadiqovi z Alkmaaru, ten je odolnější


Likúrgos

včera 19:55

Max_von_Sydow 19:38 > Jo ten bude dobrej. Ten se k nám hodí, hlavně podle toho posledního odstavce.:-)


Max_von_Sydow

včera 19:38

Alcocer :
Produktivita: 3 góly a 4 asistence v lize nejsou ohromující čísla, ale je třeba zohlednit jeho věk (21 let) a roli v týmu KVC Westerlo, kde často operoval jako křídelník v systému, který kladl důraz na taktickou disciplínu.
Individuální metriky: Alcócer je typický „driblér“. Jeho hlavní síla tkví v 1v1 situacích, schopnosti přejít přes obránce díky akceleraci a ochotě vyvážet míč do poslední třetiny hřiště.
Taktická flexibilita: V Belgii se naučil pracovat i v defenzivě (solidní defenzivní příspěvky na křídle), což je pro systém Sparty, který vyžaduje aktivní napadání a vysoký presink, zásadní předpoklad.
Synergie: Svým stylem hry vytváří prostor pro nabíhající záložníky a útočníky, neboť na sebe váže obránce a dokáže nabídnout kvalitní finální přihrávku pod tlakem.
Hráč je pro Spartu vhodným přínosem.
Proč: Sparta potřebuje dynamiku a specifický typ hráče, který dokáže „zlomit“ zataženou obranu soupeře individuální akcí. Alcócer je v ideálním věku pro další progres a jeho zkušenosti z belgické ligy snižují riziko neúspěšné adaptace.
Riziko: Nízká fyzická odolnost v soubojích („strength“ v EA FC hodnocení 60, což odpovídá i reálným pozorování) může být v české lize, která je často fyzicky přímočařejší, limitující. Bude vyžadovat čas na pochopení specifických požadavků na agresivitu v Chance Lize.


crazytea

včera 19:36

Já Vojtovi věřím. On se chce prosadit a dá tomu všechno a věřím že to prorve tu smůlu.
Dělat si z něj legraci.. Nevím no. To není Milla.


Tommy.

včera 19:18

Karabec ani Ševčík tu nezustanou. První, protože je těžce nekonzistentni a druhej protože BéPéčko.


Tommy.

včera 19:17

Alcocer by moh' bejt druhej Mercado..... sem se teda zasnil.


Bunda

včera 19:04

Martas007 19:00 > Pár gólů tam dá jako v Bolce, ale herně to bude bída. Musíme doufat, že ho koupí nějakej ten Spor jako Ermala


Martas007

včera 19:00

Bunda 18:50 > Prosadil by se?


Bunda

včera 18:50

crazytea 18:50 > Vojta by mohl jít na roční hostování do Táborska pokud půjdou do ligy


crazytea

včera 18:50

Tolnerian 18:38 > aby tu z nich nebyl za měsíc jen Vojta. V Liberci jsou prachy a nedivil bych se kdyby nabídli i za kuchtu.