Tím vystoupením si LK asi udělal nepřátele. Ale o to víc si cením, že do toho šel.
dexicek 13:45 > Nedved at jde fakt doprdele. Ten tam nema co delat. Strasne rad bych na jeho miste videl Petra Cecha (jeste lepe na Sparte). Ten ma neco v hlave a fakt muze ceskemu fotbalu neco dat.
.. aneb Ládíku, drž hubu a makej..
NEDVĚD:
Kapitán Ladislav Krejčí přitom zmiňoval, že by měli do českého fotbalu přijít zahraniční odborníci. Je v tomto mezi vámi a hráči soulad?
Já si myslím, že hráči jsou od toho, aby hráli a podávali ty nejlepší výkony za české barvy, za českej nároďák. Ostatní věci jsou na vedení českého fotbalu. Jak na výkonném výboru, tak na předsedovi. Tohle je správná cesta.
seagull 13:29 > protože každý kdo není úplný debil musí vidět, že to myslí upřímně ze srdce a že ho to trápí..
Můžeš nesouhlasit s formou a obsahem, ale neexistuje možnost lepšího kapitána.
Jinak LK si co tak koukám po diskuzích, začíná získávat srdce i od lidí mimo ACS bublinu...
ACS-OloFan 13:14 > se mu stýskalo chudákovi. To píše jak dopisy rodičům z tábora
Kdyby někdo měl zájem si ta houna od něj přečísthttps://www.facebook.com/ ...
Souček by blekotal to co vyblil na sítě Sadílek
Úplně slyším co by blekotal ten trouba Souček. Ti by s Coufalem obešli novináře exitem pro nadměrná zavazadla. A pak by se přes socky omluvil, že si musel nechat odbavit piano
Koubek jede dál? Vždyť to je úplně stejný jako se Šilhavym kterému se dala další kvalifikace i když bylo jasné že to je kříšení mrtvoly.
Fanda Fotbalu 12:58 > fantastický
Prostě upřímný a uvěřitelný Ladislav Krejčí. Někomu se to může zdát divný, ale asi toho chtěl hodně říct a ne se do toho zamotat. I politici a ostatní kdo umí lépe mluvit mají psané projevy. Je vidět že na to našem vystoupení LK záleželo, tak si to sepsal. Ale lidi by asi radši ty neupřímné kecy typu Nedvěd, že by LK vystoupil z letadla a my slyšeli opět ty samý sračky. ..... tak určitě, musíme si to zanalyzovat, stojíme za trenérem, budeme bojovat, nashle
Teď jsem slyšel toho Láďu, podle mě to řekl v rámci možností hodně dobře.
Martas007 12:54 > Aha, to už jsem nezkoumal:)
crazytea 12:28 > ja ho nechci na prave straně chci ho vlevo a to klidně na úkor Šula. Beztak je Šulo nejplatnější od 60 minuty do unavené obrany.
No ono v prvním kole skupin bylo opravdu hodně remíz (9), dokonce tam tuším bylo asi 15% na to, že by mohly stačit i dva body při dobrém skóre . A snad 95% na jistý postup se třemi body.
Fanda Fotbalu 12:49 > A v roce 2018 to zase bylo skoro naopak. 6 tymu z 8 melo 3 body.
majtin 12:18 > nejlepsi zápasy odehrál na levé strašně, neni to uplne ten hráč, ktery využívá kličku do středu hřiště a otevírá si tim možnost ke střele. Je to ofenzivni křídelní záložník. NEPŘEDĚLÁVAT!
dexicek 12:44 > Schválně jsem se podíval na tabulky skupin MS 2022. Bylo osm skupin, v sedmi měl třetí tým 4 body a jenom v jedné 3 body. Tak vlastně nevím jak vznikl ten předpoklad, že 3 body budou stačit.
Fanda Fotbalu 12:40 > na druhou stranu.. ono opravdu všechno nasvědčoval tomu že postoupí všichni kdo dosáhnou tři body.. a já se přiznávám že jsem taky nebyl fanoušek úplně toho abychom za každou cenu naháněli na Jar score.. samozřejmě to co jsme začali hrát poté byl druhý extrém...
Spíš jen taková zajímavost a umlčení chytráku z reprezentace, který říkali nebo naznačovali že vlastně stačilo mít štěstí aby jar nekopalo penaltou
Velký hovno
Zatím super dvojičky pro playoff
Nizozemí - Maroko na to se těším
Brazilie - Japonsko
Francie - Švédsko
Sloni s Norskem
Fanda Fotbalu 12:40 > myslím ze třetího místa se třema bodama
dexicek 11:29 > Ze třetího místa se ještě možná dá postoupit, ale jenom v případě hodně příznivýho skóre. Proto bylo diletantství bránit s JAR 1:0. Pokud si chtěli zajistit postup ze třetího místa, tak na ně měli vletět a pokusit se vyhrát vyšším rozdílem. Ale taková úvaha byla nad možnosti chápání vedení repre.
Je ale fakt, ze pokud chteji hrat vzadu ctyrku, tak bek musi byt trochu odpovednejsi dozadu nez wingbek
To nereseni wingbeku je proste uzky hrdlo, ktery znacne limituje rychlost utoku Sparty. Angelo mel plno much, ale ta prava strana s nim mela rychlost a nebezpecnost. Musi tam byt nekdo, kdo dokaze obejit hrace 1 na jednoho, a to ted nemame, pokud tam nehraje Mercado
respekt*a*pokora 12:02 > čím bys ho zabil? Že by běhal na větším prostoru? Zabiješ to tak že necháš tři křídla sedět, Mercada hodíš napravo a vzadu budeš mít minimální podporu od kaderabka nebo suchomela takže si to mercado nebude mít s kým dát a bude na křídle ještě zabitejsi než na beku.
dexicek 12:13 > Ano dexi, mel jsi pravdu jako vzdy.
respekt*a*pokora 12:02
No já bych řekl, že z pozice beka byl paradoxně platnější i do ofenzivy - dostával se k více centrům, přihrávkám do šancí, předfinálkám i do šancí. A ta jeho rychlost dozadu je super, zvlášť když máme pomalé stopery a vlastně i další obránce
.. vůbec by k žádnému rozhodování na základě fairplay nedošlo..
Martas007 12:07 > ano teoreticky je tam 20% pravděpodobnost podle modelu že by to stačilo na osmé postupové místo ze třetího. Ale to vsázím obě koule a bunduv barák že se nestane. Takže tam se ještě doplňuji
Nicméně ty jsi úplně mimo ohledně co se týče pravidel pro třetí místo. Což byla tvoje původní premisa, úplně chybná
Howgh
dexicek 12:08 > V cem?
Martas007 12:07 > zase si mimo
Youthforce 12:03 > diky, to mi stačí
Snad i Martasovi ;)
My, JAR a Korea bychom meli tri body. V minitabulce by JAR mel skore 1:1, my a Korea 2:2. Takze oproti JAR bychom meli vice vstrelenych branek.
A oproti Koree bychom byli lepsi v tabulce fair-play - a pozor, tady prichazi cas meho pokani, protoze jsem se splet. Pred tabulkou fairplay je jeste celkove skore se zapoctenim vsech tymu. Takze bychom byli fakt treti.
Takze se Youthforceovi omlouvam. Dexickovi ne, proc ac sam napsal picovinu, ze bychom uz ted byli out, tak chybu jako vzdy neprizna :D