majtin 12:18 > nejlepsi zápasy odehrál na levé strašně, neni to uplne ten hráč, ktery využívá kličku do středu hřiště a otevírá si tim možnost ke střele. Je to ofenzivni křídelní záložník. NEPŘEDĚLÁVAT!
dexicek 12:44 > Schválně jsem se podíval na tabulky skupin MS 2022. Bylo osm skupin, v sedmi měl třetí tým 4 body a jenom v jedné 3 body. Tak vlastně nevím jak vznikl ten předpoklad, že 3 body budou stačit.
Fanda Fotbalu 12:40 > na druhou stranu.. ono opravdu všechno nasvědčoval tomu že postoupí všichni kdo dosáhnou tři body.. a já se přiznávám že jsem taky nebyl fanoušek úplně toho abychom za každou cenu naháněli na Jar score.. samozřejmě to co jsme začali hrát poté byl druhý extrém...
Spíš jen taková zajímavost a umlčení chytráku z reprezentace, který říkali nebo naznačovali že vlastně stačilo mít štěstí aby jar nekopalo penaltou
Velký hovno
Zatím super dvojičky pro playoff
Nizozemí - Maroko na to se těším
Brazilie - Japonsko
Francie - Švédsko
Sloni s Norskem
Fanda Fotbalu 12:40 > myslím ze třetího místa se třema bodama
dexicek 11:29 > Ze třetího místa se ještě možná dá postoupit, ale jenom v případě hodně příznivýho skóre. Proto bylo diletantství bránit s JAR 1:0. Pokud si chtěli zajistit postup ze třetího místa, tak na ně měli vletět a pokusit se vyhrát vyšším rozdílem. Ale taková úvaha byla nad možnosti chápání vedení repre.
Je ale fakt, ze pokud chteji hrat vzadu ctyrku, tak bek musi byt trochu odpovednejsi dozadu nez wingbek
To nereseni wingbeku je proste uzky hrdlo, ktery znacne limituje rychlost utoku Sparty. Angelo mel plno much, ale ta prava strana s nim mela rychlost a nebezpecnost. Musi tam byt nekdo, kdo dokaze obejit hrace 1 na jednoho, a to ted nemame, pokud tam nehraje Mercado
respekt*a*pokora 12:02 > čím bys ho zabil? Že by běhal na větším prostoru? Zabiješ to tak že necháš tři křídla sedět, Mercada hodíš napravo a vzadu budeš mít minimální podporu od kaderabka nebo suchomela takže si to mercado nebude mít s kým dát a bude na křídle ještě zabitejsi než na beku.
dexicek 12:13 > Ano dexi, mel jsi pravdu jako vzdy.
respekt*a*pokora 12:02
No já bych řekl, že z pozice beka byl paradoxně platnější i do ofenzivy - dostával se k více centrům, přihrávkám do šancí, předfinálkám i do šancí. A ta jeho rychlost dozadu je super, zvlášť když máme pomalé stopery a vlastně i další obránce
.. vůbec by k žádnému rozhodování na základě fairplay nedošlo..
Martas007 12:07 > ano teoreticky je tam 20% pravděpodobnost podle modelu že by to stačilo na osmé postupové místo ze třetího. Ale to vsázím obě koule a bunduv barák že se nestane. Takže tam se ještě doplňuji
Nicméně ty jsi úplně mimo ohledně co se týče pravidel pro třetí místo. Což byla tvoje původní premisa, úplně chybná
Howgh
dexicek 12:08 > V cem?
Martas007 12:07 > zase si mimo
Youthforce 12:03 > diky, to mi stačí
Snad i Martasovi ;)
My, JAR a Korea bychom meli tri body. V minitabulce by JAR mel skore 1:1, my a Korea 2:2. Takze oproti JAR bychom meli vice vstrelenych branek.
A oproti Koree bychom byli lepsi v tabulce fair-play - a pozor, tady prichazi cas meho pokani, protoze jsem se splet. Pred tabulkou fairplay je jeste celkove skore se zapoctenim vsech tymu. Takze bychom byli fakt treti.
Takze se Youthforceovi omlouvam. Dexickovi ne, proc ac sam napsal picovinu, ze bychom uz ted byli out, tak chybu jako vzdy neprizna :D
respekt*a*pokora 12:02 > proti slabším týmům to může být fajn varianta.. hráč navíc, který nahoře udělá přečíslení v super kvalitě
Ale měl by pravdu v případě, ze bychom vyhrali 2:1. To bychom opravdu byli druzí. Ale to je taky blbost, toho gola bychom nedali
dexicek 11:59 > No vsak jo, to je blbost
Prosím nezabíjet Mercada na beku!
Je tam vice kroků k rouhodnutí. V první kroku by se v minitabulce poctem vstrelenych golu eliminovala JAR. Ve druhem kroku uz by doslo na vzajemny zapas CR Korea
Youthforce 11:57 > Marťas psal že bychom byli ve skupině druhý..
A to jsme si přeci řekli že je blbost
Youthforce 11:55 > ano tohle je pravda.. ještě stoprocentní to není ale dost bych se divil kdyby to hypoteticky padlo jak píšeš
dexicek 11:55 > Nel jsi pravdu se tretim mistem, ne s tim, ze bychom byli tak jako tak out. Coz neni pravda, sance by porad byla
Obočím ke Spartě.. Spekulace na další křídlo.
S tím jaká nekvalita zůstává na krajních becich tak by mi fakt asi nevadilo kdyby tam stáhli Mercada. On je lepší nalevo ale tam je číslo jedna Sulo. Vzadu může být na obou stranách.. S jeho pohybem to nebude takový ústup. Mi z krajního beka může dělat body a góly jako preclík nebo sonne. Viděl bych ho nalevo radši než Rynese.
Takže chcete říct že Marťas se plet ?:))
dexicek 11:49 > No měl jsi pravdu, byli bychom třetí se skore -3.
Ale v minitabulce třetích mist bychom byli aktuálně devati (ne osmi jak jsem psal), ale pořád by byla sance.
Rakousko by muselo porazit Alzisko a zároveň nedostat gol (pri prohre 0:1 bychom meli komplet stejné statistiky, tak by pak asi rozhodoval počet karet) a Kongo be nesmělo porazit Uzbekistan.
V tom případě mám pravdu
dexicek 11:49 > Pak pocet vstrelenych golu a pak az vzajemny zapas
AI říká počet střelných gólů v mini tabulce .. to bychom měli s Kóreou stejně
Meli bychom stejny pocet bodu s Koreou i JAR, ale absolutne nejhorsi skore. Takze bychom museli JAR porazit vyrazne a ne jen 1:0
Co teda hraje roli když mají tři týmy stejný počet bodů i stejný rozdíl skóre v minitabulce?
dexicek 11:48 > tom případě nemáš pravdu, ze bychom byli out.
Youthforce 11:46 > z toho samozřejmě vycházím. My s JAR 1:0.. Jar-Korea 1:0