Bunda 18:52 > to berou fakt tolik? V repre Anglie se to tuším posílá na charitu ...
ACS-fan 18:49 > Jednoznačně.
Schick z toho musí být hotovej. To bude asi velký šok ve kvalitě tréninku :D v zápasech mu to lítá nad hlavou. Nemá to smysl.
Jak říkal Venca Kadlec.. nejlepší na reprezentaci jsou peníze, ale tady si myslím, že Schick je nepotřebuje..
tohle zoufalství MS si měl na hrbu odnést jako kapitán Souček a skončit taky. Tenhle jeho pohrobek dostal LK, ale on to zvládne, bude dobrej kapitán, ale hrozná doba repre
ACS-OloFan 18:43 > asi máte kluci pravdu, ale na druhou stranu po té hrůze, děsu a zoufalství jsem rád, že jsem zůstal doma. Kdybychom hráli v Los Angeles, kde bydlí ségra asi bych si ty “ Teplice” prosadil.
Bunda 18:46 > Spekulovalo se tady o hráčích, kteří mají problém s trenérem a jeho metodami. Asi se nespletu, když si myslím, že Schick byl jeden z nich.
Vojta ma umetenou cestičku
mazec ... ale chápu
cože? Schick skončil v repre?
Schick dobré rozhodnutí. Tohle rugby není pro něj a změna nepřijde
ACS-OloFan 18:43 > tak tos frajer ... mám jeho dres Pittsburgu, což mi dal jako dárek kolega z Francie, Jardu jsem v NHL neviděl ... chci se na to podívat a to rekonstrukce bude muset uhnout ...
ACS-OloFan 18:41 > tam je ta kabina rozdělená dle mého. Tam má trojúhelník svoje koně ještě a teď to dali Láďovi, ten v těch rozhovorech nebyl úplně happy
Schick čau
Plžíno 18:34 > jak píše seagull, rekonstrukce počká,já díky tomu k padesátinám stihnul naživo Jágra hrát na Floridě v jeho poslední sezóně
Hubáček to je? toho bych podepsal tisíckrát
A Nedvěd do toho krásně zapadl. Hráč úžasný, ale manažer hrůzný. To jak hned od začátku okopával kotníky Haškovi... A to tam Hašek samozřejmě nikdy neměl být.
Hráči to měli udělat jako to jednou udělaly hokejky, zavřít se v kabině o poločasu, nepustit tam nikoho z realizáku ,a dořvat se tam mezi sebou,aby se ta pliseň vyvětrala
seagull 18:33 > to máš úplnou pravdu, pracovně spolupracujeme s kolegy z Francie a zrovna tady byli od úterý a teď odletěli. Celé dopoledne se mi chechtali do ksichtu se Doooudera the best player . To že toho zmrda mám rád asi jako teplý pivo z Mordoru jim prostě nevysvětlíš.
už jsem to tu jednou dával, je to staršího data, ale ja tam hodně zamyšlení a je to hrozně zajímavý, jak se ta fillosofie fakt liší
https://youtu.be/Q9f9nnml ...
Plžíno 18:34 > tos ale posral tou poslední větou :D tos měl jet, rekonstrukce počká ...
Byl jsem v Německu na MS v roce 2006 a letos jsem si chtěl k 50 sátinám nadělit výlet do Mexika. I když jsem hodně prskal, musím blahořečit mé milované ženě , že místo fotbalu byla potřebnější rekonstrukce příbytku.
Plžíno 18:28 > dneska si ze mě v práci regulérně dělali prdel... celej svět ten fotbal sleduje. Prej jak dnes hrál Galásek a Ujfaluši ... a i se snažili tam hodit tu výslovnost, a ještě mi řekl, vždyť dělal kapitána v Ajaxu ... a to byl jeden z těch méně známých ... a jak já si můžu rejpnout do Francie , dneska jsem byl za šaška :D a ještě jsme na to koukali na ranním kafi ve 4 ráno ... jsme si kafe protáhli na celej poločas. Hanba :D
to je na tom snad to nejhorší, že ti ta repre a ten svaz soustavně lžou, od různých Belmond, tříkolek, akce Souček - Coufal, to je ale furt něco a neustále nějakej problém.
včera vytáhl Vacek, že nechali jet člena svazu taxíkem zpět do kempu, jen že dovolil vytáhnout kameru na tréninku
dneska Kvasnica, že Douděra měl jízlivý poznámky na tréninku na novináře
prostě furt něco a z různých zdrojů, hráči si v mixzónách stěžují, ta parta nedrží spolu, to na nás můžou koulet jak chtěj
Shog1 17:21 > se slzou v oku po dnešní probdělé noci vzpomínám na zálohu: Poborský, Rosický, Galásek, Nedvěd , Němec, Berger. To byli frajeři, nezakopli o balon, dokázali obejít protihráče, nacentrovat a dokonce světě div se i zpracovat balon.
seagull 18:24 > Nakonec fajn, že lidi otevřeli oči a vidí co je Koubek a celá ta banda zač.
Na každou svini se vaří voda
seagull 18:11 > :D , mám to nastaveno a prožito úplně stejně
Bunda 18:10 > nevím proč repre a její zástupci mají problém říct pravdu. Tak to řeknu rovnou, tak prostě na něj nezbylo místo. Ale tak si ho tam neměl brát, když jsi neempatickej kokot a myslel sis že za stavu 0:2 v 85 minutě to Chorým a Sojkou otočíš. ...tak tam toho Sochůrka neměl brát, to samý jak ta komedie s těma extra třema místama na kempu. Chtěl bejt důležitej a nakonec byl za blbce, protože kluk co dal gól nakonec nejel ...
ACS-OloFan 17:46 > máš 2 SZ fane :D
https://x.com/jinochmicha ...
Dobrý KO pro toho kripla
Bunda 17:32 > Jako fakt?
Filmové okénko pro nepřátele obohacovačů,tento film se zřejmě zde do distribuce nedostane, přestože ho natočil německý režisér, dostupné "jabkotv" a různě po netuhttps://www.csfd.cz/film/ ...
Shog1 17:21 > Mentor pro trojúhelníka
crazytea 16:27 > Darida tyvole..doted sem nepochopil tu jejich ohromnou ságu s jeho návratem. K cemu to jako bylo? Frajer je naprumernej v Hradci a bude zachraňovat nároďák. Nehledě na to, ze to je stejnej posunovač jako všichni do jednoho v ty záloze. Je uplne kdo z tech středaku hraje, vždy je nase záloha to nejhorsi, co je na place.
dexicek 16:30 > Myslím, že to bude dřív, po tzv. vyhodnocení naší účasti na MS. Na tu blamáž je třeba nějak reagovat a Nedvěd to na sobě nenechá.
dexicek 15:18
Já to z mobilu neumím.
Aktuálně. cz
Sport- fotbal.
Neskutečně ostudny článek.
ACS-fan 16:28 > ale podle mě až po Lize Národů. Samozřejmě pokud nějakým zázrakem tam neuspějeme