12. HRÁČ | 06.01.2013 22:28

Otázkové e-maily s dotazem, zda letadlo 12.HRÁČE do Londýna bude nebo ne, kdy vyhlásíme konání, kolik to bude stát...přichází nám jich stále více na e-mail sdružení, přichází jich spoustu na e-mail Redakce SF. Proto jsme se rozhodli sepsat tento informační článek. Bohužel ještě definitivní rozhodnutí nepadlo a proto se zde žádná informace - jak bylo avizováno - nepublikovala.

Pokud na toto čekání někdo nemá nervy, prosíme ho aby si zajistil cestu jinak. Asi jsme si vás moc rozmazlili:) uveřejněním informace o autobusovém výjezdu do 24 hodin po losu, jinak si to nelze moc vysvětlit:)

Tak tedy proč zatím ještě není informace o letadle, o tom zda bude nebo ne, definitivní a nelze ji tudíž uveřejnit?

1. Zatím se nám nepodařilo sehnat cenově přijatelné letadlo, když prozatím cena vychází na cca 7.000,- Kč (ono cca je proto, že palivové a letištní poplatky se mění každým dnem a není tedy možné ji stanovit) na jednoho za zpáteční letenku. Protože je třeba dát nějakou rezervu pro naplnění letadla, když by se nenaplnilo celé, cena letenky by vyšla na cca 7.300,- Kč. To nám přijde zejména v porovnání s nízkonákladovými společnostmi hodně, ale je zase na druhou stranu jasné, že za komfort v podobě ideální dopravy na zápas si je třeba připlatit a navíc člověk tak ušetří mnoho na dalších výdajích za ubytování, prohýřené noci, cestovné po městě apod. Tedy jestli je 7.300,- Kč moc nebo ne je relativní a je možné to vidět z mnoha pohledů:) Každopádně se pokoušíme stále cenu snížit...

2. Čekáme na zveřejnění oficiálního leteckého zájezdu od Sparty. Pokud by byl cenově přijatelný a s dostatečným počtem míst, bylo by zcela zbytečné něco organizovat. Přece jenom není to organizačně nejjednoduší záležitost a pokud bychom si toho mohli ušetřit, vychutnáme si rádi výjezd v klidu jako "obyčejní výjezdníci":)

Kombinace všech shora uvedených faktorů je tedy důvodem, proč ještě nic definitivního nebylo zveřejněno. Mějte prosím trpelivost a jak už bylo řečeno, kdo jí nemá, nechť se zařídí po svém a na 12.HRÁČE se nespoléhá.

Tento článek by měl zároveň sloužit i k tomu, aby v diskuzi k němu jste se všichni mohli vyjádřit, zda byste i za cenu kolem 7 tisíc měli o takovou dopravu zájem nebo jaká jiná cena by pro vás byla přijatelná, nebo napsat jakékoli další názory, podněty, nápady, tipy..hlavně ale nehysterčete:), vždyť se hraje za měsíc a půl, nevíme počet lístků, nevíme cenu lístků, není kam spěchat. Kdo chtěl sehnat megalevné letenky, stejně tak už udělal bezprostředně po losu, takže myslíme, že je lepší vše důkladně promyslet a rozhodnout se teprve po zvážení všeho co organizování takové akce může ovlivnit.

Díky za pochopení.

12. HRÁČ
12. HRÁČ | 06.01.2013 22:28 Vstoupit do diskuze
54