12. HRÁČ | 08.09.2016 10:33

Stálí návštěvníci tohoto webu již určitě zaznamenali, že na větší a početnější výjezdy posíláme vždy nějaké Sparťany zcela ZDARMA. Abychom dostáli této tradici, i výjezd do Anglie nebude výjimkou. Všechny podrobnosti o tom, jak se ZDARMA podívat na výjezd do Southamptonu uveřejňujeme níže v článku!

Máte narozeniny některý z dnů 14.9., 15.9. nebo 16.9.? Tedy tak, že byste je mohli oslavit přímo se svojí láskou, Spartičkou, ale právě se vám nedostává financí a výjezd do Anglie si tedy nemůžete dovolit? Pak právě pro vás je tato příležitost, jak se zcela ZDARMA na utkání SPARTY v Southamptonu podívat!

Stačí zaslat kopii svého průkazu totožnosti na e-mail fanousci@spartaforever.cz Z došlých přihlášek vylosuje v neděli večer Redakce SF hned dva výherce, kteří uvidí zápas Southampton - Sparta zcela ZDARMA. Zajistíme tedy dvěma výhercům cestu autobusem 12. HRÁČE (odjíždí se ve středu 14. 9. 2016, ve 13:00 od stadionu Sparty) do Southamptonu a zpět to vše ZDARMA jako narozeninový dárek. Uzávěrka přihlášek je tedy v neděli 11.9. v 18:00 hod., kdy následně během nedělního večera budou dva z vás informováni o své výhře.

SPARTA FOREVER!

12. HRÁČ
GRATULUJEME hned 3 výhercům, kteří byli vylosováni k výjezdu ZDARMA do Anglie. Třemi šťastlivci, kteří oslaví s 12. HRÁČEM takto své narozeniny jsou:

Viktor Mida
Marek Pištělák
Stanislav Mokras

Z celkových 6 přihlášených soutěžících tak pošleme do Anglie na zápas Sparty hned půlku. Nezapomeňte si zajistit vstupenku na zápas, ta není v ceně autobusové dopravy zahrnuta!!

Pro podrobnosti o výjezdu sledujte tento web.

SPARTA FOREVER!

12.HRÁČ

12. HRÁČ | 08.09.2016 10:33 Vstoupit do diskuze
2