12. HRÁČ | 13.01.2013 13:37

Jak jsme avizovali v minulém článku, jednou z věcí na kterou jsme čekali při možné realizaci letadla 12.HRÁČE do Londýna na zápas Sparty s Chelsea, byla cena vstupenek a zájezdů oficiálních od klubu. Protože dnes Sparta přišla s nabídkou dle našeho názoru slušnou, tedy 10 tisíc se vším všudy, máme za to, že bychom jen suplovali práci klubu, když bychom zaplňovali naše vlastní letadlo.

Bohužel bychom se na o moc nižší cenu nedostali, protože k oné avizované ceně cca 7.500,- Kč za letenku, když se připočtou transfery z letiště a zpět, vstupenka a pojištění...no ušetřilo by se něco, ale není to tolik, aby nám to stálo za tu práci s organizací výjezdu. Raději energii ušetřenou věnujeme do smysluplnějších věcí.

Další věcí je primární rezervace vstupenek pro osoby (je úplně jedno zda mají permanentku nebo ne..čemuž nerozumíme:), které si zakoupí oficiální výjezd a tudíž při této "konkurenci", kdy my bohužel vstupenky zajistit pro naše výjezdníky nemůžeme, je těžké se do organizace něčeho takového finančně časově a psychicky náročného pouštět.

Zkrátka a dobře letadlo se tentokráte nekoná a snad ho opět realizujeme do nějaké "exotičtější" destinace, kam zájem běžných cestovek nebude sahat..

12. HRÁČ

12. HRÁČ | 13.01.2013 13:37 Vstoupit do diskuze
14