12. HRÁČ | 18.01.2013 22:55

Dnem 18.1.2013 byl oficiálně zatím ukončen prodej místenek do autobusů 12. HRÁČE do Londýna. K tomuto datu se podařilo zaplnit 7 autobusů. Nyní už žádná další volná místa v těchto autobusech nejsou a nebudou, takže prosíme neposílejte dotazy o rezervace, protože bohužel nemůže dalším žádostem vyhovět. Nyní vyčkáme na to, kolik lístků nakonec půjde do prodeje. V případě, že by se ukázalo, že lístků je dost, v což pevně věříme, tak samozřejmě začneme plnit i další autobusy, jak jsme avizovali. V současnosti nám ale přijde jako nesmysl naplnit třeba další 3 autobusy s tím, že pak by se opět tyto 3 autobusy rušily když by náhodou lístků nebylo dost. Neplašte ale, dle dlouholetých zkušeností se nakonec na všechny dostane a proto věříme, že ještě nějaký ten bus zaplníme pokud bude zájem.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na výjezd roku!

12. HRÁČ
!!!!!!!!!!AKTUALIZOVÁNO DNE 25.1.2013!!!!!!!!

Podařilo se nám vyjednat lístky na zápas pro VŠECHNY výjezdníky 12.HRÁČE na zápas Sparty v Londýně, tedy všichni kdo cestujete sedmi autobusy 12.HRÁČE se nemusíte bát, že byste se na stadion nedostali. Je třeba se při vyzvednutí lístků řídit následujícími instrukcemi:

Lístky na venkovní zápas SPARTY v Londýně hraný dne 21.2.2013 bude možné vyzvednout v období 31.1. až 8.2. v Zákaznickém centru na Letné u stadionu Sparty (u hlavního vchodu blízko restaurace McDonald). U vyzvednutí je třeba, pochopitelně kromě zaplacení ceny lístku, předložit vyplněné formuláře pro výjezd od všech lidí. Formulář je ke stažení např. v tomto článku:

www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/informace-o-prodeji-vstupenek-a-zajezdu-na-venkovni-zapas-s-chelsea-14136.html?_s_icmp=hpbanner1

Aby nedošlo k záměně lidí, popřípadě vyzvednutí lístků osobou neoprávněnou, tak je třeba uvést identifikátor, tzn. telefonní číslo pod kterým je rezervace vedena. Pokud někdo platil pro více osob, tedy pan Novák platil i pro pana Vomáčku a Smetanu (jména jsou pouze ilustrační:) a uvedl svůj telefon, tak jeho telefon je jako identifikátor uveden i u pana Vomáčky a pana Smetany. Pokud jste však při nákupu míst v buse nahlásili pouze jedno jméno, je třeba na e-mail 12.HRÁČE (tedy 12.HRAC@seznam.cz) zaslat jména a příjmení všech zbylých osob, a to nejpozději do neděle 27.1.2013!! Tato povinnost pochopitelně neplatí pro ty, kteří již tak po obdržení sms učinili, tedy pro cestující v prvních 5 autobusech.

Pokud si lístky nejpozději dne 8.2.2013 nevyzvednete, budou uvolněny do normálního prodeje!!!

Autobusy 12.HRÁČE budou definitivně odjíždět ve 13:00 od stadionu Sparty dne 20.2.2013 a na každém autobusu bude uveden seznam lidí v něm jedoucích.

12.HRÁČ

12. HRÁČ | 18.01.2013 22:55 Vstoupit do diskuze
42