Mirda-k | 22.11.2013 05:57

Je středa, kolem oběda, na mobil mi přichází zpráva, jestli náhodou nemám chuť zajít podpořit Spartičku na večerní futsal. Sparta má v plánu přivítat nováčky z Brna, přesněji Agromeli Brno. Výkop je stanoven na 20 hod. Během dne se snažíme zlanařit co nejvíce lidí (ostuda, že někteří jedinci, i přesto, že mají čas, se na to totálně vy*rali).

Nakonec se domlouvají nějaké srazy a v dost oslabené sestavě se scházíme v hale Sparta Arena. Vstupné 50 peněz a paní pokladní se s úsměvem ptá, jestli to chceme do kotle, souhlasíme. První poločas nic moc, řešíme mezi sebou ještě ''potřebné'' věci a moc se nám do fandění nechce, dáváme párek, limču (ano, občerstvení bylo, klub zapracoval a fanoušky potěšil, ti se snažili odvděčit a cpali se, jak kdyby týden nejedli) a s radostí čekáme co se stane na hřišti.

Hodnocení hráčů nechám na jiných, snaha se jim upřít nedá, ale ten gól tam prostě nepadne. Do šaten se jde za stavu 0:0. Druhý poločas jsme na nic nečekali a začali jsme se bavit po svém, rozjíždíme nějakej ten chorál a než ho stačíme dojet, je nějaká 5.minutama druhého poločasu, vedeme 3:0, na hráčích je vidět, že jim ta podpora dost pomáhá. Naše zábava nemá pochopení u známých tváří na jiné tribuně, kteří se odmítají od začátku přidat k nám, škoda, tak snad příště. Dáváme další a další chorály a hráči si zápas užívají, ostatně my docela také.

V průběhu druhého poločasu přidáváme ještě dva góly a zápas končí 5:0. Přesto, že Brňáci měli několik šancí, které ztroskotaly na našem golmanovi (SuperMario? :-) ), odcházejí se svěšenými hlavami do kabin a naši borci míří s úsměvem k nám. Dáváme jakous takous děkovačku a s dobrou náladou frčíme domů.

PŘÍŠTĚ DORAŽ I TY, 1893!

Mirda-k

Sparta Praha - Agromeli Brno 5:0 (0:0)

Branky: 23. Doša, 24. Semerád (Šnídl), 24. Rott (Semerád), 30. Šnídl (Semerád, Doša), 38. Formánek (Stejskal).

Sparta: Vozár, Mareš - Dlouhý, Semerád, Havrda, Rott, Šnídl, Stejskal, Doša, Zapletal, Formánek.

Agromeli: Sýkora - Nedělník, Kalina, Mica, Veselovský, Dornay, Hebron, Slavík.

Mirda-k | 22.11.2013 05:57 Vstoupit do diskuze