majk | 15.02.2022 07:36

Tak tohle bylo tóčo!!!


Mol Cup

Slávie - Sparta

Tohle žeru. Připomnělo mi to staré časy. Nadpozemsky kvalitní tým z Edenu bavil národ svojí hrou a ošklivá Sparta jim nařezala, nenabídla špetku prostoru a do půle dvakrát trestala. Minchev, Pešek a Haraslín by ještě měli jít klečet do kouta za ty svý nevyužitý šance. A jak nám z kanálů lezou poslední spravedliví žurnalisté....To je k smíchu. Rozhodčí teda nebyl ozdobou utkání, nutno podotknout, že to vůbec neměl lehké. Jak nemám rád narážky na Srkiho, který prostě po konci smlouvy odešel, tak mne bavil ten jeho lynč. Tady máte trošku tý Bořilovský meducínky, za kterou se obvykle tleská. Z útoku na Messiho byly pochvalné články. Pobavil i ohňostroj pro Davida Pavelku při vstupu na hřiště. Pavle Vrbo, tohle se ti povedlo. Včetně zařazení Suchomela a jeho správné poločasové střídání. Může poděkovat Orlovi, ta žlutá byla úplně nesmyslná a protože zlosyni od trati valili všechno (neúspěšně!) přes něj, nebylo jiné volby. Snad nám začla nová série...Více se dozvíte v skvělém reportu od Youthforce, i když mne trochu uráží, jak dlouho na něj člověk musel čekat.

Ostatní zápasy

Slovácko dalo 4 penalty ze 4. To by Bulhar koukal.....Nutno podotknout, že Daníček jednu nedal v nastavení a pak šel hned na první v sérii. To chce koule. González, který neproměnil v 87.´, stejnou odvahu neměl. A tak Jílkovi zase utekla nějaká ta dílčí situace....Další zápasy nás ještě čekají, ale pochvala patří losovátorovi. V semifinále hostíme na Letné vítěze duelu Jablonec-Mladá Boleslav. Cesta k další trofeji zdá se tak býti vcelku schůdná....

Liga

Sparta - Plzeň

Z hrušky na zem. Jak těžký je úděl sparťanského fanouška. Opět se ukázalo, že tvořit je něco jiného než bořit. Jestli ale chceš, Pavle Vrbo, problém se středem pole řešit výběrem bez Dočkala/Karabce, tak jsi objevil variantu, která nikoho ani nenapadla. Když nemáš tvořivého střeďáka ve formě, hraj to bez něj. To byl teda nápad. Asi pochopím, o co jsme se pokoušeli. Zaskočit je hrou za obranu, rychlýma, dlouhýma přihrávkama. To jsme ale viděli za 15 minut, že to nejde. Kraje zálohy neotvíraly prostor našim bekům, střed pole ovládla (pokolikáté už) trojka Kalvach-Bucha-Čermák. Minchev odřízlej, dostal jeden pořádnej balon a ten si zpracoval někam ke střídačce. Adam Hložek se vůbec nedostal do hry. Nerozumím té tvé tvrdohlavosti. Proč musíme čekat 70 minut, než to změníme? Vstup Karabce na plac neberu za plnohodnotnou změnu, pořád to bylo kus za kus. Tomáš Čvančara tam sice vyhrál nějaký souboj, ale byl absolutně bez podpory. Ten bod musíme brát všema deseti. A vytvořit diplom Tecl roku pro Pavla Šulce. Jenom doufám, že nás branka Davida Pavelky nevrátí před zápas v Ostravě a nebudem si zas namlouvat, že cesta je se středem Pavelka-Dočkal. Jedno ale bilo do očí. Mladšího Láďu Krejčího na hřišti potřebujem jako nikoho jinýho. I když mu to nejde, nikdy nedopustí, aby nám ten střed hřiště takhle hořel. A Čeldo, když už seš na place, abys uhlídal jedinýho frajera, zkus ho prosím uhlídat. Všichni víme, kam standardka půjde. Jako velký fanoušek Florina Nity prosím, zastavte ten hon na Holce. To, že něco žblebtnou komentátoři a neustále to opakujou neznamená, že je to pravda. Ten první gól byl zvláštní, ale padá jich za víkend nespočet. Jestli by to někdo jinej chyt nebo nechyt, nemůže říct s jistotou nikdo. Kdyby se takové situace neděly, končilo by všechno 0:0. Nešlo o žádnou chybu z blbosti nebo neumětelství. Dokud se nebude opakovat, nemyslím si, že je třeba vnášet sem nějakou paniku. Jo a, Pavle Vrbo, když bude chvilka, zkuste najít někoho, kdo zvládne kopnout trestňák. Pešek to místo Bořka fakt nebude. A zase jsme se o tom museli přesvědčit 6x? Tyhle opakující se chyby prostě nepochopim. Ještěže nebyl před posledním rohem čas měnit toho, kdo tam byl nejblíž. Vůbec, celá lavička zaslouží pochvalu. Každý do hry přinesl změnu, oživení. A mančaft jako takovej to nezabalil. Jinak to beru tak, že ligu začínáme příštím kolem a nechci už o tom nic slyšet. Ale jestli tuhle větu budu muset použít i za týden, tak už nevim.......

Ostatní zápasy

Slova o Hronkově parádě mne donutila přežít minutu reklam, abych viděl tuctovejch pět vteřin s brankou. Víc si ten zápas asi nezasloužil. Důležitá výhra pro Bohemku, dole to začíná vřít. Teplice našly fajn recept, jak udělat z nicotnýho mančaftu objekt zájmu. Naber tam pár sparťanů a cesta vzhůru je otevřená. Velká premiéra pro Sejka, další parádní výkon od Fortelnýho. Teda aspoň podle statistik. Čínskej čas mne zmáhá a tak jsem se vzbudil, až když Mareček pečetil. Tady bych se zastavil. Marečka jsme tu pár let měli. A dlouho jsme si lámali hlavu, proč nemá v žádné roli úspěch. Nemá talent, řekl by jeden....Ale kdepak, su tu rád je prostě brejkovej typ!!! Skrytej potenciál zápasu Hradec-Budějovice nezůstal jen v mé hlavě. 4 branky a kupa dalších šancí, 2 červené karty. Pěknej zápas. Opět musím smeknout před Kubou Radou. Po zápase přišla zpráva o konci Tomáše Sivoka. Moc pěkný. Po Vozábalovi druhej borec s plnou důvěrou, co se za půl roku balí. Pro Koubka musí být radost pracovat. Jeho vyjádření podpory, popřené v následujícím odstavci prohlášením na oficiálním kanálu klubu, pobavilo. Trošku bych si zaspekuloval, v jaké rovině se Tom díval na avizovanou spolupráci s Čínou, popřípadě jak se Čína tvářila na něj. Škoda, byl jsem na jeho práci zvědavej. Stejně jako na vstup Pardubic do jara. Zatím jsem se jen od Čelůstky dozvěděl, že chytit sračku není prdel. Ta vás nečeká ani v lize, chlapci. Začínám mít o vás obavu.

Karviná připisuje bodík, o tři je připravil pět minut před koncem Pilař. To mužstvo se pěkně zvedlo, po bodu se ale k záchraně nepřiblíží. Olomouc otočila s Boleslaví a ještě tak přihustila šedivej střed tabulky. Další neproměněná penalta....Slávie to postavila kolem Srandy Tecla a veze z půdy favorita na titul tři body. Škoda, dvě posily, zájem o Škodu, myslím, že tam mohla vypuknout panika. Ta výhra je ale uklidní.

Co nás čeká

Konferenční liga

Sparta - Partizan

Bez výjimky, 1000 lidí. Někdy by se hodilo mít Tvrdíka místo natvrdlíků. Jsme Sparta, tečka, ale nevyjednáme ani hovno. Všichni z nás maj prdel naprosto oprávněně. Na zápas se těším, mohl by se totiž uplatnit plán z Edenu. Jestli nám teda vůbec zůstanou nějaký zdraví kousci. Hrrr na ně!!!

Fenerbahce - Slavia

I na tenhle zápas se těším. Oba týmy mají lepší jméno než aktuální výkonnost. Vůbec by mne netrápilo, kdyby si Slávie účinkování v Evropě protáhla. Jsem hodně zvědavej, jestli v rámci akce vše pro ligu uvidíme i v play off poháru béčkovou sestavu podobně jako třeba proti Feyenoordu.

Liga

Jablonec - Sparta

Tak, hoši, konec srandy. Už to chce tři body. Je mi jedno jak, ale další výpadek už neomluvím.

Ostatní zápasy

Baník hostí doma Olomouc. V jeho zápasech zatím padá velké množství branek a tak jsem hodně zvědavej, jak zareaguje na prohru s Teplicema. Pardubice už snad konečně vstoupí do ligy, s Hradcem to nebudou mít lehký. O krále ovcí se hraje ve Zlíně, Slovácko vyhrálo poslední 4 derby z 5. Zlín nedá kůži lacino, ale asi opět prohraje. Plzeň jede do Budějovic, tam by mohly bejt notičky z Edenu. Budějovice mají na jména kvalitní tým a doma jim to jde líp než venku, klidně se můžem dočkat ztráty Plzně. To Slávie s Bohemkou ztratí asi dost těžko. Třeba jako předtím s Karvinou. Boleslav hostí Liberec. Musím zopakovat, že jsem zvědavej, co s nima Kozel přes zimu udělal. Těžko tipovatelnej zápas. A teď pozor, pište si. Favorizuju Teplice. Takže kdo nevsadí na Karvinou, je hlupák.

Tak jo, létající kačeři jsou v plném tempu. Tak si ten kolotoč pojďme dál užívat!!!


majk


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Přestaňte hrát karty a pusťte fanoušky na fotbal!

Ještě chvíli tu, s dovolením, budeme vládnout……report z výhry v Mol Cupu v Edenu

Co týden dal a dá jaro 2022 (1.díl)

Chceme vůbec titul?

Vraťme fanoušky na stadiony!

Co zimní pauza dala a co příští týden dá

Začíná jarní část TIPOVAČKY 2022!

Známe sparťanské královny roku 2021!

Setkání fans legendami 2022

majk | 15.02.2022 07:36 Vstoupit do diskuze
3