dexicek

včera 04:31

Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře


dexicek

včera 04:30

Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí


Herrer

včera 04:30

dexicek 04:28 > Jo, to bylo taky hodně chytrý... Asi po nocích koukal na sestřihy :-)


Martas007

včera 04:29

dexicek 04:28 > Tohle jen v prvnim polocase udelal asi ctyrikrat. Idiot


ACS-OloFan

včera 04:29

Ten pacient si jednoznačně říká o angažmá kopáče do NFL


dexicek

včera 04:28

Douděra tvl.. mas ve vapne 5 vezi a pálís z 30ti


dexicek

včera 04:26

Na ten druhej gol se rad jeste podívám


crazytea

včera 04:25

Oživení souckem určitě pomůže.


ACS-OloFan

včera 04:25

Jdeme to oživit totální ofenzívou , nasadíme vrtulník


Herrer

včera 04:25

Nechtěl sem bejt na kluky nasranej a už docela jsem. A na Koubka taky.


omega13

včera 04:24

Co to kecá že měl Kovář balón v náručí.


Herrer

včera 04:24

Fanda Fotbalu 04:23 > jj, může si za to sám, kdyby byl jako ostatní kluci, mohl si to tam s nima "užít" taky :-)


Martas007

včera 04:23

Vyborne Holes


Fanda Fotbalu

včera 04:23

dexicek 04:22 > do blázince


Herrer

včera 04:23

No tvl, kde byl Krejda? Ten jeho výklus. Uff...


caucho23

včera 04:23

dexicek 04:22 > co čekáš? Ono mu to moc nemyslí ani s kyslíkem, takže teď je někde na úrovni trepky....


Fanda Fotbalu

včera 04:23

Herrer 04:21 > Může za to Václav Černý! (pokus o černý humor:)


Hedlik

včera 04:22

Trn Sadílek je tak neuvěřitelně hloupej hráč,že z toho bolí oči.


dexicek

včera 04:22

Ty vole kam běžel douděra???


Hedlik

včera 04:22

To jsou neskutečný klauni….


dexicek

včera 04:21

Na posranyho... Atd


Fanda Fotbalu

včera 04:21

Do prdele


Herrer

včera 04:21

Tvl, jděte do prdele, co to kurva bylo????


Fanda Fotbalu

včera 04:21

dexicek 04:17 > Dík za info, neviděl jsem kdo to byl. "Zapomněli" ho jmenovat...


ACS-OloFan

včera 04:20

dexicek 04:17 > motá se mi nebezpečně u dolního okraje televize, doufám,že se mi nevykutálí do obýváku


Fanda Fotbalu

včera 04:19

Herrer 04:12 > Dřív :(


ghosttt

včera 04:19

Fanda Fotbalu 04:04 > :DD


Herrer

včera 04:19

dexicek 04:17 > Douděra začal slušně, ale jak se rozkoukal, tak postupně našel sám sebe :-D


Herrer

včera 04:18

Tvl, zrovna sundat Višinskýho?


dexicek

včera 04:17

Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši


Herrer

včera 04:16

To je největší rozdíl mezi námi a zbytkem Mundialu.


Herrer

včera 04:15

No jo no, tímhle my si nepomůžeme.


Herrer

včera 04:12

Tipuju, že nás domácí dřív nebo později uženou.


Herrer

včera 04:11

Martas007 04:07 > Přesně tak. Na ty stačilo zadupat a nevěděli kudy kam.


Herrer

včera 04:11

Představoval bych si dva dynamický obránce ke Krejdovi, kterej to táhne morálem, mnohem lepší verzi Sadílka, ideálně hned dvakrát, hbitý a rychlý křídla, který v lize možná máme, ale jsou to ve většině cizinci...

Jen to píšu a vidím, že Winter is coming :-D