Celticgirl

včera 15:20

seagull 15:13 > zrovna tady se ho zastanu, protože to byla otázka týkající se případných repre hráčů a ti by stejně dostali nějaký volno, takže ano, může být jedno jestli je oznamime teď nebo za týden, když stejně nebudou k dispozici do ty doby. Já jen doufám, že jsem z toho správně vyčetla, že to jsou hráči momentálně hrající na Mundialu..


seagull

včera 15:13

U některých hráčů, se kterými mluvíme, není takový rozdíl, jestli je uděláte teď nebo za týden ...

... to je vlastně fakt, to už jsme kolikrát viděl, plus připočíst aklimatizaci, zvyknout si na specifickou českou ligu, kabinu atd, to můžou přijít klidně v říjnu


crazytea

včera 15:11

Shog1 14:48 > rosuv hlavní plán je dostat klub z dluhu a být vydelecny jenže když kupuje levně hráče po zranění nebo kteří se venku nechytli, tak zákonitě nemají potenciál je za draho prodat. Teď tu mají sochurka a budou se chtít zahojit na něm.


seagull

včera 15:05

Pro nás je důležité, abychom naplnili plán, který máme. - a jaký ten pán je?

už se začíná dělat moc důležitým, tajemnej jak hrad v Karpatech, vlastně zas nic neřek, ale děláme to všechno dobře. I ten Loučka je supr, všichni se na něj ptali. Asi jako na bráchu půlka předních klubů v top5 ligách, aby jim vedl oddělení skautingu ...


ACS-4Ever

včera 14:56

crazytea 14:40 > Kania by ho zase asi nerad poustel.


Shog1

včera 14:48

crazytea 14:41 > tak peněz je snad dost i pokud by Albion zůstal. Rosa proste žádnej velkej chlup nepusti.
Stejně za ty hráče dostanem hovno. Karabec půjde až nekdo aspoň ty 2M da, Birma tak 1,5-2, Kairinen to samé a Albion půjde za to co Benátky dávají, jen se k tomu přihodí nějaké bonusy. Prodávat neumíme a nakupovat už očividně taky ne.


crazytea

včera 14:41

ACS-4Ever 14:26 > jestli prodají Albiona tak budou mít dost peněz koupit už hotovou silovku devítku která za sebou má dobrý sezóny a ne zas někoho nepotřebného nebo zraněného.


crazytea

včera 14:40

ACS-4Ever 14:37 > Nezmar by to určitě vzal. Kdo ne. Zvlášť kdyby měl volnou ruku.


Bunda

včera 14:39

Aadvisor 14:30 > hráči do základu


ACS-4Ever

včera 14:37

Ono konec TR je jedna vec. Ale kdo by ho nahradil. Kdyby treba Nezmar, tak bych byl pro.


Aadvisor

včera 14:30

Vacek tvrdi, ze ty dva avizovane prichody (Mansverk a Madar) nebylo zadne trolleni TR, ale ze on si vazne mysli, ze to jsou dulezite posily


ACS-4Ever

včera 14:26

Chci od TR hlavne nejakou tu kvalitni devitku. Ale uz fakt nejakou poradnou trefu. Ne zadny dalsi flop tipu Milla.


dexicek

včera 14:24

Louka zůstává, to mne vlastně stačí vědět.
Asi TR7 usoudil, že za sestup může z velké části i on, když odmítal posílat na výpomoc hráče z A-tribuny a naopak přikázal aby hráli Pech, Azaka Kotíšek..


crazytea

včera 14:24

bruno_rossini 14:21 > no stačilo by aby slyšel svoje jméno na tribunach a půjde sám. Kritiku by neunesl jako vždy. Když to bude stát za hovno taku to dá i kotel najevo.


crazytea

včera 14:22

Aadvisor 14:16 > tak nějak na krajích kadeř s Jardou ale problém bude pomalý kuol s mercadem.


ACS-OloFan

včera 14:21

Poslední dotaz padl na styl hry , odpověď: trváme na dominanci na míči


bruno_rossini

včera 14:21

Rosický: Že jsou fanoušci nervózní? Nejsem tady od toho, abych někoho uklidňoval. Přestupy ještě budou dovnitř i ven
https://infotbal.cz/rosic ...

Rosický namistrovanej jako vždycky... Ukázaná platí, bylo by fajn, kdyby s tou současnou low-cost přestupovou politikou klubu spojil svoji budoucnost ve Spartě a z případnýho neúspěchu vyvodil osobní zodpovědnost. A to nejdůležitější - už se nenechal zas někým překecat, aby dál pokračoval, protože je údajně nepostradatelnej...


Dalos

včera 14:18

Aadvisor 14:16 > "Vidíte, už si toho všiml". Vyšetřování ztráty titulů...


Celticgirl

včera 14:16

fyzioterapeut, co odešel z áčka - šel sám, chtěl žít normální život.
dál soráč, ale musím na jednání :-D


Aadvisor

včera 14:16

Ja jen zopakuji co zaznelo v KBZ: TR mluvi, jako by byl manazerem v M. City a vyhraval 6 z 8 titulu. Vzdy zazni, ze presne vi z dat kde je problem a ten vyresi. Jen to neni pak nikde videt. Ted je problem rychlost kridel. Tak jo


Dalos

včera 14:13

Celticgirl 13:59 > Snad budeme mít širší kádr. Pak se někdo zraní a jeho konkurent hraje všechno, pak se samozřejmě zraní i on, začneme to lepit a zranění se začnou nabalovat.


Celticgirl

včera 14:11

otázka na Loučku a na udržení lidí v realizáku v béčku (už vloni odešel datový analytik do Plzně např.). Rosa - na Louku jsme nezměnili názor, bylo tam více věcí, proč je sestup. Už to, že měl několik pohovorů s ligovými tými, ukazuje to jeho kvalitu... v béčku budou vždy změny, sami je chceme, chceme je posouvat, to je náš cíl. Oba dva analytiky jsme do Plzně prodali.


Celticgirl

včera 14:09

Jestli je něco, co plánují dělat jinak. Brian: Nezmění všechno vzhůru nohama, ale některé věci musíme dělat líp než jsme dělali... fans chtějí vidět více šancí, více gólů, to je náš cíl.. jako zápas proti Hradci.. velké držení šance, ale málo šancí, málo gólů. Chválil defenzivu, potřebuje udělat teď další krok hlavně v ofenzivě. Chceme titul. Doufá že fans uvidí, že opradu chceme bojovat


Celticgirl

včera 14:04

dotaz na rozestavění, jestli u toho zůstaneme... Brian: nikdy nevíte, co se stane, ale cítím, že nám nové rozestavění pomohlo. Dostali jsme víc dynamiky do středu zálohy bla bla. Ale plán je zůstat u tohoto systému, hodně jsme rozvinuli potenciál dalších hráčů. Potřebujeme šance a góly, na tom potřebujeme zapracovat.


Celticgirl

včera 13:59

Brian nevěří tomu, že by měl v kádru někoho, kdo nechce vyhrát každý zápas. Nemyslí si, že loňský výpadek byl o motivaci. Zranění jsou vždy problém, musíme mít soupisku takovou, aby se to neprojevilo. Poučili se, zhodnotili si to, budeme silnější... Máme dobrý tým, přivedli jsme spoustu hráčů vloni, teď musíme najít ty rozdílové hráče, ať už z našeho kádru nebo případně posila


Aadvisor

včera 13:57

Celticgirl 13:49 > Rychlost po stranach chybi nejen nahore, ale i dole


Tolnerian

včera 13:55

Loučka zůstává trenérem Béčka. Obměna realizačního týmu


Celticgirl

včera 13:54

Kaan a Albion - jedná se, věci se mění... těžko říct, kdy se co stane.
ad spekulace o změně kapitána - Rosa - nechal to na Brianovi. Brian: Šulo bude kapitán i další rok, vrací se v pondělí z dovolené. Bude potřebovat hráče, kteří ho podpoří. Budou to asi jiní než vloni (konec Panáka, se Sáďou), čeká to od Šévy s Vydrou.


crazytea

včera 13:52

Celticgirl 13:49 > vidíš rychlost na křídlech díky kuolovi a mercadovi vidím.. Kámen úrazu jsou beci zvlášť Rynes, Zelený, kadeř. Tak bych čekal spíš rychleho beka než křídlo.


Fanda Fotbalu

včera 13:49

Tak jsem zkouknul tabulky skupin, abych zijistil kdo z týmů, které mají zajištěný postup z 1.místa hraje proti týmu, bojujícímu o postup. Dvojtip na výhru Ekvádoru a ČR to jistí!


Celticgirl

včera 13:49

ad Birma - nemá dobrý hostování za sebou, uvidíme, kdo odjede na soustředění

řešíme i devítku, bude se odvíjet od odchodů. Cílem je co nejvíce nechat zálohu spolu, čekají že Irving i Santi půjdou nahoru. Chybí nám rychlost po stranách, proto přišel Singateh, přijít by měl ještě jeden hráč


DarkCook

včera 13:48

Celticgirl 13:46 > Ano, on navíc má individuální plán, kvůli tomu zranění z konce sezony.


Celticgirl

včera 13:46

DarkCook 13:44 > už dojel? OK, ale dorazil později, ne? Když měli testy, on měl na instáči teprve že si balí


Fanda Fotbalu

včera 13:45

crazytea 13:30 > :D


DarkCook

včera 13:44

Celticgirl 13:41 > Grimaldo trénuje normálně na Strahově.