Tak zatím nejlepší z té hrůzy Coufal
Miroslav_Beránek 04:38 > Neni,meli to v planu uz pred zapasem.
ACS-OloFan 04:41 > Tvoje chyba, ze koukas na CT :)
Ten Doudera musi dostat v satne strasnej ceres. Nechutne premotivovanej a netymovej vykon
ACS-OloFan 04:40 > už nevím
Já být na hřišti tak už mu dám facku a do toho ty kecy Zelenky :-(
Zelenýmu se vyčítala ta jedna situace, ale proti Douděrovi hrál jako Cafu.
Ten pablb je fakt zlej sen
omega13 04:37 > to byl ten před druhým gólem?
Ochoa si lepší kompars nemohl přát.
Je mi za ty kluky až trochu stydno. Že prostě dovednosti nemáme, není překvapení, ale že cíleně zabíjíme nebo ignorujeme i to málo fotbalovýho, co máme k dispozici, je úplně blbě a jestli to bafuňáři hodlají trpět, tak ať jdou do prdele.
Miroslav_Beránek 04:38 > přesně na tohle jsem teď myslel
Není to zesměšňování soupeře s tím Ochoou?
Martas007 04:35 > hraje hrozně ale jeden centr zprava byl slušný.
ACS-OloFan 04:35 > Ne
Dalo to vemeno aspoň jeden dobrej centr?
ACS-OloFan 04:25 > S tříkolkou to bude nezastavitelnej dopravní park.
Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře
Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí
dexicek 04:28 > Jo, to bylo taky hodně chytrý... Asi po nocích koukal na sestřihy :-)
dexicek 04:28 > Tohle jen v prvnim polocase udelal asi ctyrikrat. Idiot
Ten pacient si jednoznačně říká o angažmá kopáče do NFL
Douděra tvl.. mas ve vapne 5 vezi a pálís z 30ti
Na ten druhej gol se rad jeste podívám
Oživení souckem určitě pomůže.
Jdeme to oživit totální ofenzívou , nasadíme vrtulník
Nechtěl sem bejt na kluky nasranej a už docela jsem. A na Koubka taky.
Co to kecá že měl Kovář balón v náručí.
Fanda Fotbalu 04:23 > jj, může si za to sám, kdyby byl jako ostatní kluci, mohl si to tam s nima "užít" taky :-)
Vyborne Holes
dexicek 04:22 > do blázince
No tvl, kde byl Krejda? Ten jeho výklus. Uff...
dexicek 04:22 > co čekáš? Ono mu to moc nemyslí ani s kyslíkem, takže teď je někde na úrovni trepky....
Herrer 04:21 > Může za to Václav Černý! (pokus o černý humor:)
Trn Sadílek je tak neuvěřitelně hloupej hráč,že z toho bolí oči.
Ty vole kam běžel douděra???