seagull

včera 06:18

Jsem si nechal toho Schicka den uležet a není to vůbec dobrý rozhodnutí. Ani z jedný strany. To že ti ve 30 letech ukončí repre kariéru hráč co dává pravidelně spousty gólů v Bundeslize, to není hezká vizitka. A že skončíš jako hráč, já nevím, že nemáš v repre dobrý spoluhráče jako v klubu? Nebo že tě teď nasral trenér? Tak ony byly i zápasy kde sama Patrikova výkonnost byla na hraně...


Novák

včera 06:14

majk 03:38 > sleduj Novaka v tipovacce! Tohle byla moje noc! :-))


crazytea

včera 06:12

Jaroslav_Hrebik 00:04 > hlavně že ho pořád tahali na srazy repre a pak ho nevezmou na MS curaci


majk

včera 03:38

USA s béčkem, v druhým zápase ložená remíza....na takový zápasy byl dobrej trénink sledovat Koubek boys


ACS-4Ever

včera 00:14

Jaroslav_Hrebik 00:04 > no byl na hrane sestavy a skoda ze nejel. Ale aspon bude ready hned .


Hepy13

včera 00:07

Přesně tyyhle fotbalově nechutný země chceš vidět jak trápí ty největší favority, moc jim to přeju. To v jaký rychlosti hrjaou je hrozně bolestivý pro nás sledovat. Z týhle silný skupiny postoupily Němci, Ekvádor a i sloni...z naší jsme dál nechali projí příšerný JAR.


Jaroslav_Hrebik

včera 00:04

Jedinej povedenej prestup loni Mercado a toho do tymu ani nevzali. Pritahnout od nich 2 dalsi nahradniky a budou tu za bohy.


ACS-4Ever

včera 00:00

Ekvador moc pekne, takhle kdyby sme bojovali my, tak nikdo nerekne ani slovo.


Shog1

včera 00:00

Takhle se hraje o postup a je jedno proti komu hraješ. Ty by tak dneska radši chcípli, než aby nevyhráli. Mazec intenzita! Preclíku gratuluju!:)))


doktor.z.hor

25.06.2026 23:42

Jako zastesklo se mi po Preclikovi ne že ne


Wizard with ball

25.06.2026 23:41

Jako musim říct, že nikomu jsem letos na MS nepřál gól víc než teď Ekvádoru. Výborný fotbalisti a ještě neskutečně dřou! Byla by škoda, kdyby vypadli.


ajosek

25.06.2026 23:40

Tak to jooo


ACS-4Ever

25.06.2026 23:21

Preclik na plac


Jaroslav_Hrebik

25.06.2026 22:57

Jako celej ten fotbal je dneska uplne o dva levely jinde nez, co jsme schopny hrat my. Rychlost, agresivita, technika...


Leonidas572

25.06.2026 22:45

Já bych bral Chonga z Curacaa vypadá, jak syn Valderami.


Shog1

25.06.2026 22:41

Jaroslav_Hrebik 22:36 > no Angula jsme nekdy dva roky zpátky chtěli..nebo aspoň to lítalo v éteru. Kdyz se trápil v Anderlechtu. Bylo to podáno tak, ze se mu do český ligy nechtělo. No a po povedený sezoně ho koupil za 18M Sunderland, kde se teda opět lehce asi trápí.
Ale jo, Preclík na motorce byl super, klidně bych zase nějakou takovou národnost bral. Ty mají ten pohyb a rychlost prostě v sobě.


ACS-4Ever

25.06.2026 22:39

Ekvador moc pekne. A to jeste prvni gol nemcu nemel platit.


Jaroslav_Hrebik

25.06.2026 22:36

Ty jo, koukam ze Rosa vykoupi pulku ekvadorsky repre, to jsou rizci, rychly, silny a mic jim taky neprekazi.


schweinsteiger

25.06.2026 22:32

Dej tam toho Přeciáda!


dexicek

25.06.2026 22:29

Paříž aktuálně 34 stupňů ;)


ACS-4Ever

25.06.2026 21:56

Ja bych teda bral radsi ten titul jestli muzu prosit.


brychtal

25.06.2026 21:06

Ivoš 20:11 > kdo by v tom případě byl největší adept na titul a komu by to ublížilo? Ivosi, jsi z kraje kaprů. Ti si rybník nevypusti.
Tady jediná šance je nový předseda komise rozhodčích. Pokud by byl ferak jako ten Polák, mohlo by to...


brychtal

25.06.2026 21:02

Plžíno 20:05 > Padání v přednesu Doudery ho nominuje do pozice sólisty v Cirk de Soleil...


brychtal

25.06.2026 20:54

Bunda 19:03 > ale nesmí si u tebe všichni dělat pr.el... Taky se říká: pro dobrotu na žebrotu...
Vzpomeň si na předposlední titul, jak jsme to doslova ubojovali. Nikoli krása, ale boj.


ACS-OloFan

25.06.2026 20:54

Ivoš 20:11 > stejný sci-fi jako film Disclosure day - Den odhalení od Spielberga :-D


ACS-OloFan

25.06.2026 20:51

Horváth dokonce pronesl že s takovou hrou (bude ti naloženo) se musí Šulo vyrovnat a počítat s tím protože jinak s ním nic obránci neudělají.


Ivoš

25.06.2026 20:11

Ty jsi to psal, ale já to zopakuji. Kdyby toto MS pro český fotbal přineslo jenom to, že prasárny se budou trestat a polehávači a simulanti se budou nechávat válet na trávníku, tak je to vlastně dobrý přínos.


Plžíno

25.06.2026 20:06

Hrubá hra


Plžíno

25.06.2026 20:05

Ivoš 19:59 > a to si právě myslim, že je začátek té debilní spirály. Hrubá je vydávána a hlavně chválena jako vzor bojovnosti, válení a padání je zase vyzdvihováno dementem Zelenkou jako šikovnost. No a poté vyjedeme mimo naší v uvozovkách chráněnou dílnu a všichni čumí, že se to najednou píská jinak .


Ivoš

25.06.2026 20:00

Trojan


Ivoš

25.06.2026 19:59

Tak jasně, ale abych byl konkrétní, tak třeba domácí jarní remíza 2:2 s Libercem. Tam byla vidět snaha, byla tam bojovnost a byly tam i gólové šance. Jediné, co by se tomu dalo vytknout je to, že z našich příležitostí jsme proměnili pouze dvě a Liberci jsme dovolili dva góly do naší sítě. Ale z Letné jsem určitě neodjížděl kyselej a nasra*ej. A to, aby se nějak programově nevyplácelo pouze bořit, to je práce těch s píšťalou v hubě, těch v komisích a těch co o fotbale píší. Aby nebyly přehlíženy prasečiny a aby se nevzdávala surovost za bojovnost. Viz třeba zápas na Bohemce, kde ten kokot Šula užv první pětiminutovce dvakrát fauloval minimálně za ŽK, a Troja ho za to následně v Tiki-Taka pochválil.


Plžíno

25.06.2026 19:57

ffontan 19:45 > jasně máš pravdu, ale co se mi letos hodně líbí na MS tak jsou to rozhodčí. Tak trochu doufám, že by mohl aspoň trochu přenést tento trend i do naší ligy.


ffontan

25.06.2026 19:45

Dobrý, ale aby se hrál hezkej fotbal, tak to jaksi by ten fotbal musely chtít hrát oba týmy, ne že my chceme hrát fotbal a soupeř nasadí beton kombinovanej s kickboxem, wrestlingem nebo čím. A v naší lize se fakt většinu času otevřený partie bez betonu a prasení hrát nebudou, protože těm týmům nižší výkonnostní kategorie je jasný, že jakmile budou hrát hurá styl dopředu, tak dostanou naloženo pět nula, pět jedna a víc, s betonovou okopávačkou mají jakžtakž šanci urvat aspoň ten bod.


Plžíno

25.06.2026 19:40

Ivoš 19:31 > tak pod to se rád podepíšu. Můj první zápas s dcerou Sparta - Slovácko 5:1. Ještě pět dní po zápase byla nadšena a vyžadovala další návštěvy svatostánku.


Ivoš

25.06.2026 19:39

Bunda 19:32 > A i kdyby pokaždé nepřišly, tak když mě ten předvedený produkt bude bavit, dokážu hodně odpustit. Ale to už jsem tu mnohokrát psal.