Herrer

04:05

omega13 03:51 > Červ je solidní hráč. Mít vedle sebe dva kreativce, byl by hodně platnej už jen tou svou energií.


Připomíná mi to situaci, když jsem jel kdysi připravkou na turnaj, a předseda oddílu mi kladl na srdce, aby "si zahráli všichni". Protože přece "všichni platí příspěvky":D


ghosttt 03:15 > O obou, jenom nasazení Višinskýho jsem trochu omlouval tím, že je to jediný levý křídlo v kádru:).


Herrer

04:04

Chybí nám invence, dynamika, jistota v práci s míčem. Prostě nic překvapivýho, ani novýho. Takovej českej fotbal je.

Jak píše Martas, tohle by bejvalo na JAR stačilo, jenže tam jsme se propragmatizovali k zaslouženýmu trestu.


Martas007

03:54

Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.


Martas007

03:53

Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.


dexicek

03:52

Takovej průměr zatím..


seagull

03:51

Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá


omega13

03:51

Červ hraje dobře, jen to válení.


eis

03:50

Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...


Martas007

03:49

Myslite, ze toho Quinonese Rosicky sleduje?


dexicek

03:48

Hložek už nedává


Martas007

03:38

Miroslav_Beránek 03:36 > Tyhle kecy tu miluju :D


To Mexiko je slabý. Ty vyletěj už v Round of 32.


omega13

03:21

ghosttt 03:15 > ne určitě o Douděrovi


dexicek

03:15

Slusnej zacatek.. maximalni intenzita


ghosttt

03:15

omega13 02:56 > to
psal o Visinskym ne ?


ACS-OloFan

03:15

Jak dlouho v tom tempu vydrží ti naši?


ghosttt

03:13

Ten Hranac je opet spatnej.


Martas007

03:10

Schick by tuhle sanci dal :(


dexicek

02:57

Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??


TonyBlack

02:56

Sochurek nic, ach jo...


omega13

02:56

Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.


Pavel.M.

02:53

Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..


dexicek

02:52

Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.


seagull

02:52

Douděra, Višinský :D ... dědek nakupoval u kartelu asi


Ivoš

02:50

Tak tedy hlásím, že jsem zde. Ale jsem tu podmínečně a běda vám, běda vám jestli jim to nepůjde :D.


seagull

02:49

Jsem tady ... tvl v tom vedru se skoro nedá spát, to bude zombieland v práci ;(


omega13

02:48

Dobré ráno přeji


Martas007

02:44

Doudera neciti ve 2,2 km nad morem rozdil, to jsem zvedav :)))


ghosttt

02:41

majk 02:11 > :D


dexicek

02:41

Martas007 02:32 > je to možné. Já jsem na to čuměl nekdy v šest večer. Přišlo mi to fantaskní


dexicek

02:39

Kdepak mame Horsta Ducháčka?


Martas007 02:18 > Ten Ochoa se vždycky objeví jednou za 4 roky na MS. Podobně jako ten Rodriguez ze Švýcarska.


Martas007

02:32

dexicek 02:29 > Jako prvni s tim prisel myslim iSport :)