brychtal

včera 08:05

Léto je tady. Vítejte prázdniny! Už žádný ošklivý český fotbal! Teď pár dní jen pro potěchu oči a srdce.
Ale vedení svazu a rozhodčích nám do toho asi hodí vidle. Pamatujte si a nenechte se ošálit Nedvědy, Trumfy, pomylenymi Smicry... Bobek zůstane bobkem ať ho zabalis sebekrásněji.


crazytea

včera 07:57

Mě děsí že repre zatím neukoncil Souček. Ten tam bude v září zase. Snad ty tři výprasky co přijdou konečně něco změní. Teď je období lhaní si do kapsy.
Už vidím jak tam dá v září Sochurka proti Španělsku a na tiskovce řekne.. Podívejte dostal šanci a neprosadil se takže sem měl pravdu že na to nemá


Jyryb

včera 07:48

Fanda Fotbalu včera 23:15
Nebuď tak přísný, horší než my bylo 9 týmů.
Lze na to pohlížet i jinak.

Katar
Haiti
Curaçao
Tunisko
Zéland
Irák
Jordánsko
Panama
Uzbekistán

To znanená krásný 39. místo.
Jen 7 míst od postupu.
A v žebříčku FIFA jsme 41., takže jsme vlastně hráli nad své možnosti. ;-)



omega13

včera 07:42

Muslera to dokázal, prakticky sám dokázal vyřadit Uruguay.


omega13

včera 07:04

Egypt v Írán konec stál za to.


omega13

včera 07:01

Miroslav_Beránek 06:49 > Jj to byla jižní Amerika v kostce.


Tolnerian

včera 06:56

Belgie to nehraje moc chytré. Nahání si skóre a skončí první v tabulce. Jako druzí by šli na Austrálii.


Miroslav_Beránek

včera 06:49

omega13 06:47 > Ty sáňky byly předpisový.


omega13

včera 06:47

Neměla by Sparta na Cannobia? Fotbalista dobrej a přinesl by na hřiště emoce. Půlhodinu před koncem už jen čekání kdy mu definitivně rupne v kouli.


k196

včera 04:04

Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....


Miroslav_Beránek

včera 02:36

Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.


Martas007

včera 02:04

Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D


ACS-fan

včera 00:16

Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.


ACS-fan

včera 00:10

Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.


Fanda Fotbalu

26.06.2026 23:15

Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.


Celticgirl

26.06.2026 22:53

ACS-OloFan 22:43 > je dobrej, i když je dost znát, že si to MJ produkovat :). Každopádně přesně tohle mě vtahlo a člověk si zavzpomínal na dětství, kdy si na něj každý hrál, ač ho málokdo viděl hrát, víceméně jen sestřihy v BBV :). Kult osobnosti jako prase. Vůbec si nedovedu představit, kdyby žil v době internetu apd., protože mi přijde, že už tenkrát dosáhl něčeho, co snad ani nejde vyhajpovat víc..


ACS-OloFan

26.06.2026 22:43

Jestli máte někdo rádi basket , zejména MJ23 , tak si dejte na Netflix minisérii Last dance


seagull

26.06.2026 22:36

Magic Mike!


ACS-OloFan

26.06.2026 22:34

seagull 22:16 > máš SZ ,
jednu :-D


Ivoš

26.06.2026 22:27

Novák 22:17 > Já tyto ne příliš zdařilé počiny komentuji slovy "sám bych to líp neudělal". :))


ACS-4Ever

26.06.2026 22:27

Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.


Novák

26.06.2026 22:17

Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)


Celticgirl

26.06.2026 22:16

seagull 22:16 > aspoň ty jejich zápasy budou zábavný :-)


Celticgirl

26.06.2026 22:16

dexicek 21:56 > mi to přišlo celkem dobrý, ale od aréna jsem z toho nebyla a sledovala jsem to celkem dlouho na své poměry.. Nebylo to něco, co bych chtěla co nejdřív vidět celý, že by mě to vytáhlo natolik, abych si dala dva díly za sebou, kolikrát jsem měla mezi díly i týdenní mezeru a mezitím koukala na něco jinyho..


seagull

26.06.2026 22:16

Francie se bude muset zlepšit v obraně, těch oken tam je moc. To by lepší tým trestal


dexicek

26.06.2026 22:03

Btw Francie taky moc hezký dresy.. čistý jednoduchý harmonický


dexicek

26.06.2026 22:01

Šmíd je skvělej jako host


Ivoš

26.06.2026 21:58

Celticgirl 21:22 > K tomu přání bych se klidně přidal.


SouthSiderM

26.06.2026 21:57

Nedvěd je dement…


dexicek

26.06.2026 21:56

ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit


Letnak

26.06.2026 21:53

Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(


seagull

26.06.2026 21:48

Fotbal z jiného vesmíru.


Aadvisor

26.06.2026 21:48

Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.

Trochu rozpor, panove, ne?


ACS-OloFan

26.06.2026 21:44

První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.


Bunda

26.06.2026 21:42

ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.