DarkCook

10:47

Aadvisor 10:43 > Jak víš, že po něm koukala?


Aadvisor

10:43

Roonie. 10:40 > Jo uz vidim. Spis me prekvapuje, ze Sparta koukala po stoperovi, kdyz to chce stavet na Sevinskem a Sorensenovi


Roonie.

10:40

Aadvisor 10:34 > podepsal Lechu


Aadvisor

10:34

Jedna spekulace: Terry Yegbe


omega13

10:25

dexicek 10:19 > Teď si představ jakou hrůzu musel Zelený předvádět na tréninku když hráli ti s nejlepší formou.


seagull

10:23

Dalos 10:07 > je to každopádně úplně jiná doba. Třeba tady ve Francii dělají rodiče taxi nonstop, nechat dítě bez dozoru, jak jsme pobíhali a cestovali po Praze sami, nedovedu si představit třeba vypustit dítě po nějakém větším fr městě samo. Já jsem v šesti dostal klíč, doma nikdo nebyl a jdeš ze školy domů a v tolik a tolik sám pojedeš na trénink a zpátky zase sám. Minulej týden v Rennes si šel 11 kluk zarybařit a dva 13 a 15 ho jen pro to vybavení uškrtili.


dexicek

10:19

ten druhý gol je fakt jak z nějakého fotbalového komiksu


omega13

10:17

Aadvisor 09:04 > ty vole, ne nemám slov.


Dalos

10:07

To vůbec není pravda, že by děti byly bez zájmu. Ale často jsou ponechané s mobily a/nebo mají tolik kroužků, že nemají ani volný čas. Kolikrát ani nemají prostor.


omega13

10:06

Teď jsem přišel na jednu věc kterou má Zelený společnou s Douděrou. Je jim úplně jedno jaký hrají zápas. Akorát že u každého to vedlo k jinému výsledku. Dnes jsem čuměl když to potřetí nakulil někam do hajzlu. a byl v poho. Zelený byl jeden z mála našich hráčů který se nebál hrát. Takže byl za to náležitě oceněn.


seagull

09:59

Karlos 09:31 > snažíme se taky na tom pracovat, ale bojovat s tou dobou je těžký. Ale tím že jsme tak trochu jiný, tak to u mladýho ještě zvládáme.


seagull

09:57

Aadvisor 09:04 > za tohle by sis měl normálně vymyslet trest! Jak tě vůbec něco takového může napadnout? Víš o tom, že se většina nás dnes ještě chystá jíst?


dexicek

09:51

Herrer 09:08 > moja reč


Hedlik

09:48

Fanda Fotbalu 09:45 > tak


Karlos 09:31 > Pohraničí (které označuješ jako Sudety) jsem prošel celé, a moc lidí, kteří by si žili jako prasata v žitě, jsem tam tedy nepotkal.


Spartan 96

09:45

Karlos 09:31 > První auto přece kupují rodiče k 18 nebo nejpozději k maturitě. Žádný starý krámy, jde přece o bezpečnost...:-)


Pking 08:10 > Lepší člověk se probudil, přečetl si na novinkách že Czechia prohrála a do diskuze o fotbale nezapomněl zamontovat politika, kterého nenávidí.


Karlos

09:31

Jaky (čí?) penize a kam narvat? Tohle je socialni(socialni != penezni) problem. Stat v rozkladu ve vsech smerech, skolstvi z praveku, deti ve velkem bez zajmu o cokoliv. Ale presto se tu mame jak prasata v zite, nikdo moc nema vuli makat a vydelat si co nejdriv na prvni auto. Je to napric celou spolecnosti. Jako fotr jsem z toho taky dost nestastnej, neschopnej to preprat - a to si myslim, ze se tomu v mem okoli venujeme nadstandardne (podivej se obcas na vikend do sudet...)


Herman

09:30

sem zvědavy co přijde po tomhle MS
1 hromada kecu jak je všechno potřeba změnit že liga by se měla rozšířit nebo zužit hrát podle formátu kanady a ausa jak vždy když něi U20 dostali na ms hokej kotel a skončili pomalu ve skupině
Tady třeba příklad jak top dělají v norsku jo muže mít celýsvět srandu z jejich veslovaní ale co ybchom dali my za to aspon takhle blnnout
https://www.naturamed.cz/ ...


disi

09:29

Herrer 09:00
Přesně tak.
A naprostý souhlas s těmi rozhodčími.
Nikde ve studiu jsem toto neslyšel.
Pořád je, že musíme kluky učit fotbalovost.


trakip

09:16

rObOt
Jenomže to totálně posral Čech po jeho hrubých jsme Prohráli. Přitom se jako posera vymlouval na to že je součástí týmu. Nám prohrát Mistrovství Evropy taky po hrubé chybě.


MarekR

09:10

Z nominovaných do hry nezasáhli jen Kuchta a Sochurek+ gólmani.


r0b0t

09:08

Herrer 09:00 > Vždyť tohle nadšeně podporujou i média. Nějaký hovado prorazí Kadlecovi lebku a komentátoři tam hned v dalším zápase na tim samym hráčem jásaji, že Nešpor a jeho mužné souboje při kterých se jiskří jsou ozdobou ligy.


Herrer

09:08

Ohledně toho Huga... Na pět minut, jen aby si čuchnul, je podobně k hovnu, jako když nedostal ani minutu. Měl tam jít, když to bylo potřeba a těch příležitostí bylo hafo. Tohle naše "chránění" mladejch, který maj ještě čas, to podceňování jejich dovedností, je strašnej mor. Buď na MS má, je platná a relevantní součást kádru a nebo tam neměl vůbec jezdit.


k196

09:06

Aadvisor: 09:04 Desim se odhadnout koho myslis


disi

09:04

r0b0t 08:45
Jasně.
To vzpomínání není o výsledcích, ale o pánech fotbalistech.


Aadvisor

09:04

Tak me napadla desiva myslenka. Jak TR avizoval prichod jeste jednoho hrace na kridlo, reprezentanta…..


Herrer

09:00

ferousek 06:43 > Nevím, asi do toho nasrat hodně peněz, rozvíjet mladý kluky jinak a hlavně konečně změnit českou ligu ne tím, že fotbalovost a hravost budou reprezentovat cizinci, který vydrží tu dobytčinu. Takže natlačit rozhodčím do palic, že to, co se u nás považuje za soubojovost, je styl, kterej nás vůbec nikam neposouvá. Jinak nás tyhle věčný defotbalizace budou dohánět furt.


k196

08:45

dexicek: prosim??? ja jsem na ten clanek narazil az ted... a ty invektivy vuci mne jsou zbytecne....


r0b0t

08:45

Nejvíc mě dojímá o vzpomínání na starý časy těch Poborskejch, Nedvědů, Rosickejch a %Smicerů. Přitom právě tihle v tom roce 2006 vypadli ze základní skupiny taky a tenkrát by od nich pes kůrku nevzal.


omega13

08:44

dexicek 07:58 > Taky souhlas. Dnes u mě začínal v bodu 0. Což po jeho skečích v lize byl ode mě výkon na hraně sebeobětování.


disi

08:35

Soukup na čt4 super hodnocení.


omega13

08:34

seagull 07:16 > Souhlasím.


dexicek

08:33

k196 08:22 > to jsem to psal včera, tady nějaký mamrt udělal clickbait na základě jedné Vacka


r0b0t

08:27

Jestli je to k něčemu dobrý, tak aspoň k tomu, že bude zase klid od těch "fanoušků" reprezentace, co si po 20 letech vzpomněli, že existuje fotbal a teď v diskusích na idnesu řvou, že za to může Horník, Košťál, Pelta a Chvalovský. Protože to jsou ti, který jim sebrali možnost jet na Staromák se svou státní vlajkou na kterou si napíšou jméno svý vesnice a při vyvolávání "kdo neskáče neni Čech" přikusujou řízek v chlebu z domova. S okurkou.