Herrer

včera 19:07

Tvl, ta kvalita, ta rychlost...


Bunda

včera 19:02

ghosttt 18:39 > Na Karlštejně máš café Pikola. To stojí za výlet


Aadvisor

včera 18:54

ghosttt 18:39 > 10 minut mozna v noci. Ve spicce tak 40 minut


r0b0t

včera 18:44

majk 18:41 > Ono to tady má asi tradici. Ostatně šéfem unie českých trenérů byl dlouhý léta Verner Lička, jehož největším trenérským úspěchem byla záchrana s Baníkem v posledním ligovym kole.


Ivoš

včera 18:43

seagull 18:26 > Špatně. V Českých Budějovicích by chtěl žít každý. :D


majk

včera 18:41

r0b0t 18:32 > to je přesně důvod, proč je českej fotbal tam kde je....vydřel si to, od kurvení mladejch až po teď. Ale zkušenosti se šetřením hráčů na čtvrtfinále se můžou ve čtvrtek hodit.....takovejch lidí máš ve fotbale hrozně moc, Dovalil, Brabec, teď má našlápnuto Pešír.....odbornost nula, zodpovědnost nula.....kariéra k nezaplacení


seagull

včera 18:39

no ideálně asi, pokud je s kým a zájem, tak ty 4 roky na to založit rodinu a pak to ve třiceti ještě zkusit ... ikdyž je to asi utopie, zas se prokousávat žebříčkem, začít od různých challengerů atd ...


ghosttt

včera 18:39

seagull 18:26 > 10 minut do Prahy,40 do Plzne,15 na Karlstejn,25 na Krivoklat,70 do Bavorska.
Bonus ? Berounka u baraku a Leoš :)


majk

včera 18:38

musela odevzdat výplety


r0b0t

včera 18:36

seagull 18:33 > Myslím že nesmí trénovat v rámci akcí WTA. Pinkat si doma jí nezakázali.


r0b0t

včera 18:34

majk 18:25 > No právě. Vlastně může bejt ráda, že jí Němci ukončili jenom takhle a ne jako tu předchozí slovanskou tenistku, která si dovolila moc vyčnívat.


seagull

včera 18:33

majk 18:24 > já jen nechápu to, že nemůže trénovat. Kdo jako zhodnotí, jestli trénuje, nebo si šla jen rekreačně zahrát.


r0b0t

včera 18:32

Jak je vůbec možný, že se lidi jako Suchopárek vůbec dostanou do jakýkoli funkce u reprezentace? Jak se to mohlo stát? Vysvětlete mi to. To neni normální.


seagull

včera 18:26

no když se doma bavíme, jestli si nepořídíme nějaký menší domek nebo apt někde na horách, v pyrenejích, asi jak koukám navrhnu manželce Beroun. Be what? Be-roun má drahá, tam by chtěl žít každý :D


majk

včera 18:25

ale aspoň není pořezaná a nemá trauma


majk

včera 18:24

Vondroušovou pěkně vopálili, holt není Sinner ani Iguška.....


Tommy.

včera 18:19

S Mannsverkem v základu, protezovanym Vyndálem dávám Priskemu čas max do konce října. Dalsi sezóna co bude stát za vyližpíču...


ghosttt

včera 18:10

dexicek 17:58 > Jungmann,Talich,Leoš,Tipsport .. to nemá kam :DD


Ivoš

včera 17:59

ghosttt 17:57 > :D :D :D


dexicek

včera 17:58

ghosttt 17:18 > z města Leoše Mareše nemůže přece pocházet žádný blb !!!


omega13

včera 17:58

Budu taky nasim fandit a nemám stížnosti že tam je hodně slavistů a nechci takové vidění že když je od nich tak hrál špatně. Pro mě je poučné občas kouknout na jejich diskuzi. Člověk tam krásně vidí jak je směšná argumentace typu, Hložek absolutně nebyl vidět,nebo oblíbené Krejčí alibista. Byly tam i normální názory. Nakonec napíšu něco co vypadá jako negace co jsem napsal, ale Chorý je pro mě ostuda repre a mám problém když nastoupí. Ani ne kvůli hraní na doktora a praštění do koulí dokonce ani kvůli snaze udělat Sorensenovi vážně zranění. Mě vadí chladnokrevné simulování aby soupeř byl vyloučen. No asi to budu muset překousnout.


seagull

včera 17:58

:D


ghosttt

včera 17:57

Ivoš 17:36 > Dejchej Ivo :)


ghosttt

včera 17:56

Ivoš 17:33 >jezis..hlavne z toho nedelej drama. V hospode u piva by jsme to vyresili behem peti minut a ani by ses nemusel urazet ;)
Dejchej a chystej reporty,ja si je rad prectu.( pokud me teda nebudes srat tak jako dneska)


Bunda

včera 17:47

seagull 17:43 > Pořád nehratelný, ale určitě nemá být nejvyšší :D


seagull

včera 17:43

Bunda 17:42 > 12


ghosttt

včera 17:43

Bunda 13:35 > letos pridali i to,ze prvni derby se bude hrat u nas. Ale to ti ofiko nikdo neprizna.


Bunda

včera 17:42

seagull 17:30 > kolik?


disi

včera 17:38

seagull 17:05
Chudák Rus


disi

včera 17:37

majk 17:28
Tak hlavně aby ten Honvéd nebyl Grigar nebo Špit


Ivoš

včera 17:36

Jo a ještě bych dodal, že o tom shazování určitě spoustu víš. To je vidět, když se tady rozepíšeš o některých hráčích Sparty, kteří ti příliš nevoní. Takže se uklidni, zameť si před vlastním prahem a na mě se vykašli.


Shog1

včera 17:34

Chvíli to vypadalo nadějně, že konečně zažiju ligu bez těch tří pacientů z židenu a ono hovno. To nejvetsi hovado jde škodit ještě do Liberce.
A tamty dva očekávám, ze minimálně jeden, samozrejme přes slzavé údolí, mu budiž odpuštěno :D


ghosttt

včera 17:33

Fanda Fotbalu 16:56 > tak co si budem :) Nejsem slepej a vidim tu hruzu co hrajem.
Ja tady po postupu psal Celticgirl,ze se tesim na to,az bude Kara motat Korejce. Kara lezi na plazi a misto nej Koubek vysunul v tom zapase s JAR behem druhe pule do zalohy Holese. To je masakr proste a ani nemel odvahu tam dat Huga. Ale fandi no ;)


Ivoš

včera 17:33

ghosttt 16:46 > A tobě se jako ten fotbal, co tam reprezentace ČR předvádí, líbí? Tady nejde o nějaké shazování, ale o konstatování faktu. Stejně tak jako když jsme prohráli na Faerech a já jedovatě poznamenal, že nás porazil stát, kde žije víc ovcí, než lidí. A mimochodem, ty jsi čekal, že lépe než naši budou hrát téměř všichni, dokonce i ten modrý likér a že ty Kapverdy budou mít po dvou kolech dvě plichty? Protože jestli ano, tak doufám, že si na to vsadil barák a teď už se válíš v penězích. To tady bylo keců o Dukle a žádném soupeři, kterému naložíme. Víš, já bych i akceptoval, že se výsledkově nedaří, kdyby se na to dalo koukat. A jestli ti pravda nevoní, je to pouze tvůj problém. Já kvůli tobě mlčet nehodlám a klidně budu hlásat, že lépe než naši tam hraje kdejaká Horní Dolní. A ty se třeba do ...... kousni.


seagull

včera 17:30

LK má zas tady ve Francii největší kurz na to že dá gól ...