Bunda 13:38 > Já vím, ale výsledky měl. Myslel jsem, že kvůli tomu ho brali ale zase to byl jenom nějakej handl.
crazytea 13:36 > souhlas
Fanda Fotbalu 13:15 > Došel daleko, ale s jakým stylem? Odporný hnus jako teď u repre. Vždyť nějaký hráč Plzně říkal, že nikdy netrénovali ofenzívu. Neřešili jí
Hlavně je potřeba obmena repre na hřišti a nechat je hrát. Klidně bych vzal i mladého trenéra typu janotka nebo kovac.
A nasadit větší část mladych za cenu že to bude třeba rok sedat.. Postavil bych to na hracích jako Karabec, Sochurek, Vydra, panos, sevinsky..
A ne ze další kvaldu na me potahneme s chorym, holesem, souckem a coufalem. Z těch co tam jsou bych nechal tu obranu plus sulce se schickem, hlozkem, sadilkem a juraskem. Golmani taky ok.
No a zkusit to hrát kombinacne což se slavistama nejde
Zajimalo by me, jak by vypadala nominace s jinym trenerem. Nevzal by takovy Kozel Soucka nebo Douderu? Vzal by Karabce? Nezapominejme, ze Nedved mluvi do vseho a je vlastne neco jako Hapal v Olomouci. Kazdy den do toho trenerovi mluvi a vse schvaluje
ACS-OloFan 13:19 > samozřejmě že má pravdu. Ono se asi musí jít až k jádru problému. Jednak celkově to prostředí, prostě u nás pokud je vůle, tak si výsledek můžeš pohodově koupit, možná tě chytí, ale většinou ne. Druhá věc, jak Karlos napsal, ti bafuňáři od nejspodnější ligy, to jsou prostě ti samí už kolik let, ochota něco změnit, vůbec. Trenéři - kolik trenérů v zahraničí máme? O kolik trenérů je zájem. Myslíš že ta naše geniální kšiltovka má vůbec nějakou takovou ambici? A že o něj opravdu byl takový zájem? Brighton, Celtic? Co by asi tak v Brightonu dělal? Podívej tady jak tady dostal v lize přes držku Askou, takový obětní beránek a chlapec už podepsal v Ligue1, což je meta pro někoho z našich trenérů asi jako kdyby kdokoliv ze SF se chystal kvalifikovat k NASA k cestě na Mars
Přijde mi, že mezi Koubkem i hráči absolutně není vztah. Vůbec nebyla trefená sestava, pořád se to točilo. Možná ho hned neodvolají, protože na MS se nedostali jinačí kouči, ale vůbec si nedovedu představit, že by vydržel do ME.
Koubek asi neni spatnej trener, ale na MS ze uplne priposral. Ten tym na papire neni tak spatnej, jako vykony co sme podavali. Ale aspon ma dedek zazitek na celej zivot. Sem dost zvedavy kdo to po nem prevezme. Nedivil bych se kdyby to byl nejaky cizinec.
Docela se trefilhttps://www.idnes.cz/fotb ...
Bunda 13:04 > Dobře, ale z Plzní došel v pohárech docela daleko. Vyřadil lepší týmy, to nemohla být všechno náhoda.
Ským budeme hrát na kraji obrany Ryneš,Kadeřábek,suchomel na Spartu fakt málo
Bunda 13:04 > To je takova typicka zkratka
Aadvisor 13:00 > Koubek nehraje fotbal. Nikdy. Celou kariéru. Tím bych začal a hned to i skončil
Nechci hajit Koubka, atmosfera asi nic moc, divne stridani atd. Na deuhou stranu, zvladnul by Kouel nebo nekdo jiny vic? Vyladil by Sulcovu nebo Schickovu formu jinak? Realne mel par zapasu na pripravu a ve dvou z nich nemohl moc experimentovat
Karlos 12:04 > krutá pravda ale pravda!
dexicek 12:42 > Jak říkal, že na to ještě nemá. Dopředu avizoval, že si nezahraje.
Mike Bossy 12:29 > tak on to pěkně popsal Folprecht jak sem dával dex. Nehraj mi tu patičky, odpal to do prdele, na jistotu. Možná problém jak psal zas tady Karlos. Nejsou, respektive nebyly love a důraz na výsledky, protože nutně potřebujeme ty poháry, za jakoukoliv cenu. No a teď se kolo otočilo, jsou tu movitější majitelé, ale z českých hráčů už tu jsou jen ti na ,,jistotu,, ... něco navíc už musíme lovit z ciziny
Mike Bossy 12:29 > Většinu z těch rychlejch, technickejch křídel zadusili trenéři už v žácích nebo v dorostu. Nemohli rozvíjet to, co jim bylo vlastní a v čem vynikali. Kombinuj, dva, max tři rychlý doteky, vodhoď. Fotbal je jako basket nebo dokonce šachy. Takhle byli vychovávaný trenéři mládeže, pod kterejma vyrůstala současná generace.
Jak jsem rád, že jsem klidně spal. Ale mlčení TR by mělo skončit, nastal čas činů.
Fanda Fotbalu 12:03 > jaký odstřelení?
Když se tady v republice ta slušná křídla vyskytnou, tak buď málo hrajou a nebo jsou využívána jako žolíci /Karabec, Matěj Jurásek/. Časem jsou odejiti do světa a tam se neprosadí. Tak jak chceme vychovávat podobné typy. Třeba tihle kluci byli ve své výkonnosti lepší před 20.narozeninami a místo dalšího rozvoje spíše výkonnost šla dolů. Tak jde je chyba ?
Fanda Fotbalu 12:23 nevim. kdybych vedel tak muzuhttps://www.youtube.com/w ...
Karlos 12:04 > Popsals to dobře. Ale jak by ten lepší systém měl vypadat? Klidně sem nebo do sz hoď nějakej odkaz, ať to tady zůstane o fotbale.
dexicek 11:46 > Má pravdu, a to měl ještě velkou kliku, že z něj tu kreativitu nevymlátili trenéři v žácích a dorostu.
Repre na MS jeden velky zmar. Kazdy zapas netrefena sestava, priposrana taktika a ukazka ze sme na MS nemeli co delat. Sme jeden z nejhorsich tymu na turnaji. Nejvetsi zklamani z hracu jednoznacne Šulc. Ten snad neudelal jedinou vec dobre. Priposranej Koubek, na kteryho se asi bude vzpominat, ze nas na mundial po 20 letech dostal, ale na turnaji uplne selhal. No vychutnam si zbytek turnaje, protoze ostatni zapasy docela bavi. Jebat repre marodit.
Bunda 12:04 > Já vim. Po baráži jsem si myslel, že to vzal do ruky a že se všechno podřídí úspěchu na MS. Přitom nakonec to bylo ještě horší, zase šlo jenom o minutáž vyvolenejch.
bruno_rossini 11:01 > Podle transfermarktu stejná hodnota kádru jako Mexiko, určitě mnohem vyšší než JAR. Ale oni se budou dál vymlouvat na špatnou generaci.
Fanda Fotbalu 12:03 > Jak tě může zklamat taková píča jako je Nedvěd?:D
seagull 12:00 jo, urcite je aktualne ČR jedno z nejlepsich mist k zivotu, ale budme uprimni: je to hlavne tim, ze ostatni jdou do prdele rychleji. Kdo normalni by dnes sel bydlet do UK, Francie, jizni italie nebo Nemeckych spolkovych emiratu? Jestli se to zlepsi? Bude nutna katarze, bude to bolet, nutna zmena fungovani soucasne demokracie (ktera vede evropu do socialismu).
Realne? Proste si na pozadi budovat plan B -https://www.youtube.com/w ...
bruno_rossini 10:59 > Nedvěd mě zklamal, odstřelení Huga na tiskovce naznačuje, že v tom jede s nima.
Karlos 11:54 > :( no a je z toho nějak cesta ven?
Jinak ale co tak koukám, tak pořád ČR vypadá jako hodně dobrej kus planety pro žití. Nechápu proč se některá odvětví už 30 let po revoluci nepohnula ani o mm
Ceskej fotbal je stejne jako ceska politika nebo skolstvi totalni hnuj, ztraceny, bez sance. Nemusis se koukat ani na ligu. Staci co mi obcas rikaji kluci co trenuji zaky na vesnicich (protoze tam maji svoje mlady). Old school bafuňáři co si jedou svoje fleky, treneri magori co rvou "tak ho zajed, nesmi projit" apod. Kazdej kdo si chce zachovat dusevni zdravi utika, normalnost je deviace. A to fakt neni otazka MS.
Clovek by rekl, ze podobne je na tom hokej. Ano je, ale 1) rekl bych ze uz to trochu vybrali do zatacky a 2) mladej v hokeji ma mnohem jednodussi moznosti vypadnout a prosadit se individualne systemu navzdory
Rosa 11:42 karabec s cernym by museli po zapasech na fyzio s schickem na rozhybani krku. pod koubkem by tam byli k hovnu. nevim co kdo cekal. krevety a kaviar? sorry jako, ale staci se podivat na ligu a s cim se vyhrava titul, jak "experti" komentujou zaparkovany autobusy (zodpovedny vykon v bloku), reznicinu (v anglii se taky hraje tvrde) atd.
A nejvíc groteskní je, že sice chtěli mít kádr plnej hodnej Mirků Dušínů, takže nevzali údajně problémový hráče do kabiny, ale nechali tam velet nasranýho Koubka, kterej to tam hráčům znechutil a to prostředí sám otrávil daleko víc než by zvládnul Černý a spol.
https://x.com/ZdenekFolpr ...
Folprechtův pohled na výchovu talentů