Roonie.

včera 17:16

Bořil prý odmítl pozici hrajícího trenéra B týmu a asistenta u A týmu


Martas007

včera 17:12

Fanda Fotbalu 16:56 > Nekdo z nich hral doma na nejvetsim stadionu v zemi, kde klimaticke podminky hraly absolutne pro ne? :)


Fanda Fotbalu

včera 17:11

Bunda 16:51 > Tak tohle by se Kováčovi asi nelíbilo.


Fanda Fotbalu

včera 17:07

Aadvisor 16:00 > Anebo se rozšířila.


seagull

včera 17:05

Krypl Bořil do Liberce ....pffff


seagull

včera 17:04

Kdyby bylo teď MS ve Francii, to by byl žvanec


seagull

včera 17:04

Úmorný vedro ...


Fanda Fotbalu

včera 16:56

ghosttt 16:27 > Jen klid. Na minulém MS měli po 2.kole zajištěný postup z 1.místa Brazílie, Portugalsko a Francie. Jejich výsledky ve 3.kole: Brazílie - Kamerun 0:1, Portugalsko - Korea 1:2, Francie - Tunisko 0:1. Jestli se nepromění tenhle mečbol, tak je to na rezignaci celýho vedení svazu.


dexicek

včera 16:54

ghosttt 16:46 > a just ve středu ve 3 jako extra magor vstanu a budu fandit
a pokud to vyjde (jako že asi ne)..tak už se těšim na ty nářky pseudovlasteneckých hejterů...


Bunda

včera 16:51

Bořil do Liberce, takže i Kuchta?


ghosttt

včera 16:46

Ivoš
02:11
Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.

Taky si mohl napsat,ze mame o bod vice než Turci..ale chapu te,to by nebylo to prave České schazovani se a rejpani v tom hovne.


ghosttt

včera 16:35

Ale do Brna musim,ing Sabou už obdržel žádost o lupeny ;)


ghosttt

včera 16:34

TonyBlack
11:45
Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!

Ušetřim spoustu peněz,protože na tohle jezdit nebudu.


ghosttt

včera 16:27

seagull 11:44 > Kolem 65”min. odpadnem a pokud uz v tu dobu nepovedeme minimalne o dva,tak to bude pruser.


seagull

včera 16:14

A dodatek že nesmí ani trénovat... co to.je tohle, to jako si nemůže jít pinknout? Trošku jiný měření, že Sinner a Swiatek měli pozitivní nález


seagull

včera 16:12

Uuuuu tak Vondoušový napařili 4 roky ... to je mazec. A to jí nic nenašli.


Aadvisor

včera 16:10

crazytea 16:07 > Me hlavne prekvapilo, ze Imanol ma jit vubec do pripravy. Jen na Cobbauta nejak zapomneli :-)


crazytea

včera 16:07

Aadvisor 15:47 > tam má hodně hráčů odkad nástupu do přípravy.. I těch co neměli repre povinnosti
Moc nechápu. Tak 10 hráčů se chceš určitě zbavit.. O to víc na hovno že s nima musíš pracovat a věnovat jim čas.


Aadvisor

včera 16:00

Male plus je Kania v predstavenstvu LFA misto Brabce. Tvrdikova klika dostava trhliny


boy_of_russia

včera 15:55

Hlavní hnus losu je ten, že v Teplicích i Jablonci budeme hrát v zimních měsících, takže místo hřiště bude pole.


Aadvisor

včera 15:47

Ale hned komplikace. Imanol se zapoji do pripravy az pozdeji


crazytea

včera 15:40

Tak aspoň že ten Vydra už jde do přípravy. Cobbaut dostane prostor se zranit. A po Brně čekám první panic buy. Strašný kolik máme hráčů který nepotřebujeme.


dexicek

včera 14:34

a jet první kolo do Brna uplně taky nechceš


dexicek

včera 14:27

To moc TR los nenacvičil.
Domácí derby během mý dovolený..nechci chybět asi po dvaceti letech


Ninel

včera 14:10

bruno_rossini 13:37 > Naprostej souhlas.


Tolnerian

včera 14:01

Ligový výbor dnes schválil ukončení předchozího ročníku. Pokud by hypoteticky došlo k tomu, že by Karviná byla vyloučena před zahájením soutěžního ročníku, tak je možnost doplnit soutěž šestnáctým týmem. Ten by se určil podle předchozího ročníku, první možnost by tedy byla Táborsko, po něm Artis Brno. Podle soutěžního řádu (paragraf 20 doplňování soutěží) se to může nabídnout týmům do čtvrtého místa.


Ninel

včera 13:48

Přídu vo Teplice... :(


bruno_rossini

včera 13:37

Bunda 13:35 > Los má být los a neměl by mít žádný omezení. Klidně bych nechal derby v prvním kole, když by to tak náhoda určila...


Bunda

včera 13:35

ferousek 13:28 > Nelosuje se to. Pohárový zástupci si určují co a jak a pak tam máš pravidla jako, že derby nemůže být na začátku a nebo na konci, Slavie Plzeň a Sparta Plzeň to samé..


bruno_rossini

včera 13:34

Ten los beru spíš pozitivně. Sice zajímavej start v tom Brně, ale dobrý je, že zas nemáme v krátkým sledu po sobě ty (papírově) těžký soupeře (seshit, Plzeň, Baník dejme tomu). Tam se v takový sérii často lámal chleba (ok, někdo namítne, že jsme ty klíčový body ztráceli doma s Pardubicema, v Karviný,...) a my to zdaleka ne vždycky úplně zvládali. Takhle to bude aspoň rozložený...


ferousek

včera 13:28

ffontan 13:21 > TR nacvičil los. Konečně.


ferousek

včera 13:27

Já nevím proč (respektive řekl bych "důvod Hapal"), ale Olomouc až takhle nahoře by mě překvapila. Uvidíme, co udělá léto s Plzní, protože na podzim moc přesvědčivá nebyla. Ale hodně nepříjemný by mohly být Pardubice a Liberec. Vlastně k tomu nemám jiný důvod, než pocit, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byly nad Olomoucí.


ffontan

včera 13:21

ferousek 13:07 > Hlavně to je aspoň víc rozložený a ne klasika posledních let, že jsme během čtrnácti dnů měli derby i Plzeň, mezi to ještě vloženej Baník nebo co.


omega13

včera 13:16

Shog1 12:03 > Bude to stačit, bude to to stačit. Proč by to nemělo stačit? Pod DK máme průměr umístění 2.18 a když nebude smůla na zranění, nebudou nás řezat rozhodčí a VAR bude v klidu tak to druhý místo dáme. Pokud se Plzeň nebo Olomouc neblázni. Ach jo vy jste tak malověrní.


ferousek

včera 13:07

Derby ještě v létě, to snad ani nepamatuju.