omega13 03:51 > Červ je solidní hráč. Mít vedle sebe dva kreativce, byl by hodně platnej už jen tou svou energií.
Připomíná mi to situaci, když jsem jel kdysi připravkou na turnaj, a předseda oddílu mi kladl na srdce, aby "si zahráli všichni". Protože přece "všichni platí příspěvky":D
ghosttt 03:15 > O obou, jenom nasazení Višinskýho jsem trochu omlouval tím, že je to jediný levý křídlo v kádru:).
Chybí nám invence, dynamika, jistota v práci s míčem. Prostě nic překvapivýho, ani novýho. Takovej českej fotbal je.
Jak píše Martas, tohle by bejvalo na JAR stačilo, jenže tam jsme se propragmatizovali k zaslouženýmu trestu.
Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.
Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.
Takovej průměr zatím..
Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá
Červ hraje dobře, jen to válení.
Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...
Myslite, ze toho Quinonese Rosicky sleduje?
Hložek už nedává
Miroslav_Beránek 03:36 > Tyhle kecy tu miluju :D
To Mexiko je slabý. Ty vyletěj už v Round of 32.
ghosttt 03:15 > ne určitě o Douděrovi
Slusnej zacatek.. maximalni intenzita
omega13 02:56 > to
psal o Visinskym ne ?
Jak dlouho v tom tempu vydrží ti naši?
Ten Hranac je opet spatnej.
Schick by tuhle sanci dal :(
Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??
Sochurek nic, ach jo...
Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.
Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..
Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.
Douděra, Višinský :D ... dědek nakupoval u kartelu asi
Tak tedy hlásím, že jsem zde. Ale jsem tu podmínečně a běda vám, běda vám jestli jim to nepůjde :D.
Jsem tady ... tvl v tom vedru se skoro nedá spát, to bude zombieland v práci ;(
Dobré ráno přeji
Doudera neciti ve 2,2 km nad morem rozdil, to jsem zvedav :)))
majk 02:11 > :D
Martas007 02:32 > je to možné. Já jsem na to čuměl nekdy v šest večer. Přišlo mi to fantaskní
Kdepak mame Horsta Ducháčka?
Martas007 02:18 > Ten Ochoa se vždycky objeví jednou za 4 roky na MS. Podobně jako ten Rodriguez ze Švýcarska.
dexicek 02:29 > Jako prvni s tim prisel myslim iSport :)