seagull

včera 11:21

dexicek 11:16 > celkově byl takovej poloviční. Přikovanej na svý pozici, do nějakého rizika jak je zvyklej taky nechodil, divný to bylo


dexicek

včera 11:16

Krejda byl bohužel u dvou golu, to nepřevzetí si hráčů s Douděrou bylo jak u žáků


Aadvisor

včera 11:14

DarkCook 11:07 > 1. Napsal jsem,,ze je to spekulace
2. Transferfeed neni primarni zdroj, jen pomoci botu procesava web a shromazduje info z webu o prestupech. To info se ti z nejakeho duvodu nelibi, tak zpochybnis zdroj. Kdyz dam druhy, reknes ze to urcite maji ze stejneho zdroje. Tvoje mantra je TR je buh a ma vzdycky pravdu a nikdy nelze
3. Kazdou informaci muzes zpochybnit. Tak nechod sem, sleduj ofiko ucet a cekej az neco oznami.


ferousek

včera 11:13

Herrer 09:00 > tak právě scénář vyžadující masivní investice asi reálný není. Ale jsou i věci za pár korun nebo úplně jen o změně mentality, pravidel atd. V hokeji třeba Rulík zavedl vysoce chválené sdílení informací. To není program za desítky milionů.


bruno_rossini

včera 11:11

Dalos 11:04 > Jo jo, ten by se mi tam líbil. A místo Nedvěda Rosickýho :) Dvě mouchy jednou ranou...


seagull

včera 11:09

Koubek k rezignaci: mám platnou smlouvu, nikdy nic nevzdám, z žádného boje neutíkám. Vůbec takhle neuvažuji, budu plnit svoji smlouvu
:D


DarkCook

včera 11:07

Aadvisor 11:03 > Jestli oni taky nečerpají z toho stejného zdroje, jako ty :) Btw, co např. ten Deli, co podle TransferFeedu měl jít do Sparty? :)


Dalos

včera 11:04

K repre nějaký Dán, někdo jako BP.


Aadvisor

včera 11:03

DarkCook 11:01 > Tyhle kevy miluju. Co tohle?https://www.sport.pl/pilk ...


bruno_rossini

včera 11:01

Přitom si nemyslim, že máme ten tým co do složení tak špatnej (až na ty sešívaný dřeva samozřejmě) - spousta hráčů z bundesligy, pár z Premier League, jeden z nejlepších střelců francouzský Ligue 1,... Na papíře to nevypadá špatně, jen s tím umět pracovat.


DarkCook

včera 11:01

Aadvisor 10:59 > Aha, TransferFeed. A jsme doma :)


bruno_rossini

včera 10:59

Dědek to MS prokoučoval. Když už jsme utrpěli postup, tak jsme měli udělat všechno pro to, abychom tam aspoň výsledkově uspěli a něco uhráli. Ne hrát tak připosraně jako třeba proti JARu a bránit jednobrankový vedení... Bylo to rozehraný tak, že mohli mít po dvou zápasech 4 body a nebylo by co řešit, místo toho šli na Mexiko s tím, že maj 1 bod a musej vyhrát...

Klidně bych ho vyrazil a dal tam třeba Hyskýho, Kozla nebo ideálně někdo zvenku. Jestli to neudělaj, tak to bude další ztracenej kvalifikační cyklus...

Btw Nedvěd teď dělá bububu, ale moc mu to nevěřim, vidim v tom spíš jen takovou pózu. Nechaj tam Koubka strašit až do konce smlouvy...


Aadvisor

včera 10:59

DarkCook

včera 10:57

Aadvisor 10:53 > Hod mi odkaz, díky.


Fanda Fotbalu

včera 10:56

Herrer 09:08 > Přesně tak.


Dalos

včera 10:55

seagull 10:23 > A pak se budou divit, že dítě není samostatné.


Aadvisor

včera 10:53

DarkCook 10:47 > Officials from Sparta Praga, showed interest in signing Ghanaian defender Terry Yegbe, 25.


Aadvisor

včera 10:51

DarkCook 10:47 > Podle spekulaci na webu. Vis neco vic?


DarkCook

včera 10:47

Aadvisor 10:43 > Jak víš, že po něm koukala?


Aadvisor

včera 10:43

Roonie. 10:40 > Jo uz vidim. Spis me prekvapuje, ze Sparta koukala po stoperovi, kdyz to chce stavet na Sevinskem a Sorensenovi


Roonie.

včera 10:40

Aadvisor 10:34 > podepsal Lechu


Aadvisor

včera 10:34

Jedna spekulace: Terry Yegbe


omega13

včera 10:25

dexicek 10:19 > Teď si představ jakou hrůzu musel Zelený předvádět na tréninku když hráli ti s nejlepší formou.


seagull

včera 10:23

Dalos 10:07 > je to každopádně úplně jiná doba. Třeba tady ve Francii dělají rodiče taxi nonstop, nechat dítě bez dozoru, jak jsme pobíhali a cestovali po Praze sami, nedovedu si představit třeba vypustit dítě po nějakém větším fr městě samo. Já jsem v šesti dostal klíč, doma nikdo nebyl a jdeš ze školy domů a v tolik a tolik sám pojedeš na trénink a zpátky zase sám. Minulej týden v Rennes si šel 11 kluk zarybařit a dva 13 a 15 ho jen pro to vybavení uškrtili.


dexicek

včera 10:19

ten druhý gol je fakt jak z nějakého fotbalového komiksu


omega13

včera 10:17

Aadvisor 09:04 > ty vole, ne nemám slov.


Dalos

včera 10:07

To vůbec není pravda, že by děti byly bez zájmu. Ale často jsou ponechané s mobily a/nebo mají tolik kroužků, že nemají ani volný čas. Kolikrát ani nemají prostor.


omega13

včera 10:06

Teď jsem přišel na jednu věc kterou má Zelený společnou s Douděrou. Je jim úplně jedno jaký hrají zápas. Akorát že u každého to vedlo k jinému výsledku. Dnes jsem čuměl když to potřetí nakulil někam do hajzlu. a byl v poho. Zelený byl jeden z mála našich hráčů který se nebál hrát. Takže byl za to náležitě oceněn.


seagull

včera 09:59

Karlos 09:31 > snažíme se taky na tom pracovat, ale bojovat s tou dobou je těžký. Ale tím že jsme tak trochu jiný, tak to u mladýho ještě zvládáme.


seagull

včera 09:57

Aadvisor 09:04 > za tohle by sis měl normálně vymyslet trest! Jak tě vůbec něco takového může napadnout? Víš o tom, že se většina nás dnes ještě chystá jíst?


dexicek

včera 09:51

Herrer 09:08 > moja reč


Hedlik

včera 09:48

Fanda Fotbalu 09:45 > tak


Fanda Fotbalu

včera 09:48

Karlos 09:31 > Pohraničí (které označuješ jako Sudety) jsem prošel celé, a moc lidí, kteří by si žili jako prasata v žitě, jsem tam tedy nepotkal.


Spartan 96

včera 09:45

Karlos 09:31 > První auto přece kupují rodiče k 18 nebo nejpozději k maturitě. Žádný starý krámy, jde přece o bezpečnost...:-)


Fanda Fotbalu

včera 09:45

Pking 08:10 > Lepší člověk se probudil, přečetl si na novinkách že Czechia prohrála a do diskuze o fotbale nezapomněl zamontovat politika, kterého nenávidí.