Ninel

04:48

Herrer 04:46 > Teď jsem to chtěl napsat. Co by se stalo, kdyby dostal deset patnáct minut...


dexicek

04:48

Na toho kokota fakt nemám


ghosttt

04:48

Ten starej palicak tam toho Sochurka neda. Me nasral dedek.


Herrer

04:48

Průměrnej Sadilek a hlavně Hranáč si tu minutáž absolutně nezasloužili. Jak píšete, Coufal aspoň nebyl trapnej.


Martas007

04:48

Tak Sochurek si udelal jenom peknej vylet


Pavel.M.

04:48

Taky jsem čekal, že tam toho Huga teď mohl dát...


ACS-OloFan

04:46

Kluci mexičtí,nasaďte suspíky


Herrer

04:46

Že nedostal Hugo vůbec čuchnout, přesně ukazuje, jak hrozně o fotbale přemýšlíme. Asi tam jel dělat klukům maskota, nebo já nevím. Možná na něj volali sahara, bufet?


ACS-OloFan

04:46

Martas007 04:43 > Čekal jsem,až se Bosák odváží kritizovat, už začal a Zelenka žehlí :-),jinak koukám na Nově


dexicek

04:45

Coufal slusnej match a az na jednu situaci i Holes. Nerad rikam

Soucek vypadá na krizak ://


Pavel.M.

04:44

Tak zatím nejlepší z té hrůzy Coufal


ghosttt

04:43

Miroslav_Beránek 04:38 > Neni,meli to v planu uz pred zapasem.


Martas007

04:43

ACS-OloFan 04:41 > Tvoje chyba, ze koukas na CT :)


Martas007

04:42

Ten Doudera musi dostat v satne strasnej ceres. Nechutne premotivovanej a netymovej vykon


omega13

04:41

ACS-OloFan 04:40 > už nevím


ACS-OloFan

04:41

Já být na hřišti tak už mu dám facku a do toho ty kecy Zelenky :-(


omega13

04:41

Zelenýmu se vyčítala ta jedna situace, ale proti Douděrovi hrál jako Cafu.


dexicek

04:41

Ten pablb je fakt zlej sen


ACS-OloFan

04:40

omega13 04:37 > to byl ten před druhým gólem?


Herrer

04:40

Ochoa si lepší kompars nemohl přát.

Je mi za ty kluky až trochu stydno. Že prostě dovednosti nemáme, není překvapení, ale že cíleně zabíjíme nebo ignorujeme i to málo fotbalovýho, co máme k dispozici, je úplně blbě a jestli to bafuňáři hodlají trpět, tak ať jdou do prdele.


ACS-OloFan

04:39

Miroslav_Beránek 04:38 > přesně na tohle jsem teď myslel


Není to zesměšňování soupeře s tím Ochoou?


omega13

04:37

Martas007 04:35 > hraje hrozně ale jeden centr zprava byl slušný.


Martas007

04:35

ACS-OloFan 04:35 > Ne


ACS-OloFan

04:35

Dalo to vemeno aspoň jeden dobrej centr?


ACS-OloFan 04:25 > S tříkolkou to bude nezastavitelnej dopravní park.


dexicek

04:31

Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře


dexicek

04:30

Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí


Herrer

04:30

dexicek 04:28 > Jo, to bylo taky hodně chytrý... Asi po nocích koukal na sestřihy :-)


Martas007

04:29

dexicek 04:28 > Tohle jen v prvnim polocase udelal asi ctyrikrat. Idiot


ACS-OloFan

04:29

Ten pacient si jednoznačně říká o angažmá kopáče do NFL


dexicek

04:28

Douděra tvl.. mas ve vapne 5 vezi a pálís z 30ti


dexicek

04:26

Na ten druhej gol se rad jeste podívám


crazytea

04:25

Oživení souckem určitě pomůže.


ACS-OloFan

04:25

Jdeme to oživit totální ofenzívou , nasadíme vrtulník