seagull

21:24

Bunda 21:17 > Tottenham na nějaký MS a aktivitu po něm nečeká, De Zerbi to chce pročistit


Martas007

21:20

seagull 21:19 > Nemam rad nespravedlnost :)


seagull

21:19

Martas007 21:17 > ty toho nenecháš viď? :D


seagull

21:19

ta gólová akce byla ale fotbalová báseň, král si to v nastavení, kdy je v Dallasu 34 stupňů, kousek za půlkou jen lehce ťukne před sebe, pár kroků, hlava nahoře, na šířku milimetrově najde Alvareze, toho bys nechtěl chytat ani v pětadvaceti, natož v třicetiosmi a o chvíli později už doráží jeho akci. Kdyby mu vyšly ty kličky do těch tří hráčů ve vápně, to už by byla jen taková třešnička


Bunda

21:17

Kinský 1. Dúbravka 2.

Seagull jde slavit:)
Návrat do ligy byl asi kurva daleko:D


Martas007

21:17

Spravne mel mit na tomhle turnaji jeden gol a proti Rakousku a Jordansku sedet na tribune. Ale nekteri si jsou rovnejsi, no :)


Mike Bossy

21:11

Ad ACS-OloFan 21:01 - Gerd Müller- 2 hattricky po sobě na MS v roce 1970.


majtin

21:07

fabulus 21:01 > Mám obavu, že toto uvidíme v podání želváka, který teď zaostává za Messim o 4 góly, ale je mu teprve 27 a góly furt dává.


seagull

21:07

A víc jak se posunoval čas, tak naopak jsem začínal nemuset Ronalda ... vlastně už mě Ronaldo v dresu Portugalska vyloženě nebaví...


brychtal

21:06

Moji miláčci, moc jim to přeju. Žádnej zandour, Messi je bůh. V těch létech. Asi by nechtěl hrát na konci kariéry ve Spartě. Škoda. Kdybych přišel na Letnou v čepici AFA, tak se ghosttte nediv.
Ten chlap má všechno, už včera by nestačil utratit prachy co vydělal (projebat jo, to umí kdekdo). A stále je hladovej po dalším úspěchu, klidně by chtěl dát branku i Kosmonosům... Takový karaktery potřebujeme.


seagull

21:04

Já ho nikdy moc nemusel, protože nejsem příznivec Barcelony ... ale musím uznat, že on je prostě nejlepší.


ACS-OloFan

21:04

Jsem zvědavěj na Ibru s Henrim jak i tom budou mluvit na FoxSports


ACS-OloFan

21:02

seagull 21:01 > co chybělo


ACS-OloFan

21:02

fabulus 21:01 > razítko na to


seagull

21:01

A teď to tam ještě nakouří z toho přímáku


fabulus

21:01

Kdyby CR7 překonal nějakým zázrakem Messiho rekord, tak jsem si jistý, že to s ním takto tým slavit nebude..


ACS-OloFan

21:01

Dát tu penaltu tak má snad historický zápis , dvakrát po sobě hattrick


Aadvisor

21:01

Uz ta nahravka byla naprosto genialni


seagull

21:01

A ještě v 38 letech peláší od půlky na bránu v nastavení druhého poločasu. Suchopárku!


ACS-OloFan

21:00

Jak všichni na něj čuměli, tohle je akce best off tohoto MS


seagull

20:59

To je král!


ACS-OloFan

20:59

Messi neskutečnej


disi

20:30

omega13 19:39
Kdyby jsi šel radši na taneček :)


dexicek

19:56

Zatím takový průměrný máč
2:0 střely, Argentina kontroluje na pul plynu


seagull

19:53

Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí


seagull

19:48

trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu


omega13

19:46

Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.


brychtal

19:44

dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.


dexicek

19:40

dexicek 19:31 > teď už se soustředil


omega13

19:39

Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,


seagull

19:39

to byla mŇamka


brychtal

19:39

majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...


dexicek

19:31

Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne

To bylo hodne odflaklý


Martas007

19:30

Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)


seagull

19:28

Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...