Bunda

19:05

Kdo nahradí Karvinou v Chance Lize?

Právo první volby má Táborsko coby nejvýše umístěný tým uplynulého ročníku druhé ligy. A podle všeho tuhle historickou možnost přijme, nejvyšší soutěž by hrálo v Českých Budějovicích.

Farma Plzně,ale stejně nemají šanci na kvalitní kádr


Bunda

19:03

Jarda Š. 18:57 > děleno 5 když by jsme tam měli 4 kluby? Trošku blbý. Proto stahují odvolání. Tlak od klubů zafungoval


Jarda Š.

18:57

Bunda 18:25 > Náš koeficient se bude dělit pěti tak jako tak. Ale jde o to, že hrozí ztráta jisté účasti českého klubu v ligové fázi minimálně KL.


crazytea

18:55

No mezi začínat v lize s mínus 20 a pak spadnout a nebo jít rovnou a příští sezónu být zpátky.. Tak beru druhou možnost


ACS-OloFan

18:50

ZŠ Botič jsem do přehledu nedával,to zdejší osazenstvo ví,či je to líheň


ACS-OloFan

18:47

ffontan 18:41 > možná si ještě dojednávali se svým A týmem zajištění postupu na příští rok :-D


ACS-OloFan

18:45

ouissi 18:33 > message rings


ACS-4Ever

18:42

Takze do evropy pujde Jablonec ? Pelta umi :)


ffontan

18:41

Sorry, ale s tou Karvinou je to ostudnej cirkus už takhle. Kdyby aspoň to vykopnutí z první ligy a přesun do druhý přijali hned a ne že se nejdřív odvolají a následně pár dní potom, co je úředně potvrzenej los/rozpis ligy, kde jsou i oni, to odvolání stáhnou. Bez odvolání a zrušení odvolání by zůstala Dukla, takhle Táborsko udělá patnáct bodů, jestli vůbec, LíšeňArtis asi ne o moc víc, jestli nakonec administrativně půjde zpátky Dukla, tak to bude fakt divadlo tragikomedie.


seagull

18:36

Bunda 18:25 > nechci být hnusnej, ale ani Artis ani Táborsko nemají v lize co dělat


ACS-OloFan

18:34

Severní Morava a Olomouc:
ZŠ Ostrava-Poruba (J. Šoupala) – historická a intenzivní spolupráce s FC Baník Ostrava (již od roku 1989).
ZŠ Ostrava-Dubina (V. Košaře) – další báze pro FC Baník Ostrava.
ZŠ Ostrava-Hrabůvka (Klegova) – partnerství s místními částmi klubu.
ZŠ Opava (Krnovská) – spolupráce s SFC Opava.
ZŠ Třinec – vazba na FK Třinec.
ZŠ Olomouc (Heyrovského) – spolupráce s SK Sigma Olomouc.
ZŠ Přerov – partnerství s 1. FC Přerov.
ZŠ Prostějov (Palackého tř.) – spolupráce s SK Prostějov.
ZŠ Jeseník a ZŠ Hranice – regionální fotbalové třídy.


ouissi

18:33

ACS-OloFan:
Máš SZ.


ACS-OloFan

18:32

Herman 18:07 > Praha a Středočeský kraj:
ZŠ Burešova (Praha 8) – spolupráce s FK Dukla Praha a okolními oddíly.
ZŠ Na Balabence (Praha 9) – partnerství s Bohemians Praha 1905.
ZŠ Vladivostocká (Praha 10) – spolupráce s SK Slavia Praha (mládežnické sekce).
ZŠ Čáslav – vazba na místní fotbalové kluby.
ZŠ Kladno (Norská) – spolupráce s SK Kladno.
ZŠ Mladá Boleslav (Václavkova) – přímá spolupráce s FK Mladá Boleslav (Fotbalová akademie).
ZŠ Příbram (Prokopská) – partnerství s 1. FK Příbram.


Bunda

18:25

ACS-fan 18:21 > Tlak.. jednoznačně. Koeficient děleno 5 je minus 1,5 miliardy. To by neudělali ani zmrdi z Karviné.

Teď bude zajímavé kdo půjde do ligy.. Zadotuje Strnad Táborsko? Nebo vstupenku do ligy prodají Artisu?


ACS-fan

18:21

Bunda 17:59 > Sebereflexe nebo tlak z ligy? Tak jako tak, dobrá zpráva.


Herman

18:07

ACS-OloFan 17:20 > 50 to je tak směšné cislo pokud vezmeme ze i kdyby tam bylo 30 děti což neni předpokládám co třída to u soutěžní ročník takto nějakých 17 20 takove školy maji být v každém městě 1 3 třídy zaměřené na sport fotbal hokej všeobecně potom můžeme říct ze se výchově věnuje dostatečně.
Takové sportovní základy jsou většinou tam.ide dany opil hraje nějakou žákovskou ligu od 2ligy výš.
Pokud se neustále bude sypat do školství nějaká infuze a dalsi ptákoviny a každý minist školství třešně jen ja sem dostal na školství o tolik m vic nez ten a nebude se řešit důsledek inblvestovani tak klidne za pár budou tyhle zakldsk, jen soukrome


Bunda

17:59

Karviná už měla učinit zásadní krok a míří do druhé ligy. Po zvážení, o kterém v pátek informoval inFotbal.cz, její představitelé stáhli své odvolání proti trestu od Etické komise FAČR zahrnující vyřazení z nejvyšší soutěže. Zpráva se šíří fotbalovým zákulisím velice rychle. Vyhověli tak žádosti profesionálních klubů, aby nepoškodili český fotbal na několik příštích let dopředu.


ACS-OloFan

17:28

Píšu bez brýlí,omluvte pravopisné hrubice


ACS-OloFan

17:20

V Česku je 50 základních škol se sportovními třídami zaměřenými na fotbal (zdroj MŠMT).Otázkou zůstává,jaká je kvalita tréninkového procesu a kolik nadaných z chudších rodin v těchto třídách studuje.Nevim,jak moc se těmto třídám věnují skauti aby případně objevili a kluby následně zasponzorovali nadané děti.


trakip

17:07

Podobný způsob financování do sportu provedlo Švýcarsko. Je to v roce cca 1996. Tam povinností každého klubu bylo mít určitý procento děti ze sociálně slabých rodin, které stát financoval, kdo z vás znal Jiřího Křena hokejisty Sparty ten nám zajišťoval, že jsme dodávali posilovací centrum pro národní mužstvo Švýcarska. Mám zprávy z nejvyšší švýcarských míst. Pro zajímavost když můj vnuk hrál za mladší žáky Viktorky byl tam jeden z velmi chudé rodiny který byl ze všech nejlepší a vysoce je převyšoval. Nevím nevím kde skončil. Pravdou ale je, že byl ze strany Viktorky velice podceňován z důvodu sociálního původu.


disi

16:35

ACS-OloFan 11:30
Dalo by se to řešit opcí.
Postup do např. osmifinále, automaticky se smlouva prodlužuje k ME.
Když ne, sbohem a šáteček.


Kluci, už tu prosím neřešte toho blba Pavlíka! Vždyť už mu i ty zbytky hoven, co mu zbývájí v jeho botoxový hlavě, vymrdal zvonček šťastia…


ffontan

15:28

Optimista 14:34 > Tak na ME se nějak dostaneme i s tou bandou atletů a běhačů "jsem všude a zároveň nikde", když tam taky postupuje půl Evropy, pokud ne ještě víc. Tam potom se zadaří vyhaluzit postup ze skupiny do vyřazka a na svazu to vezmou jako úspěch a jedeme dál ve starých kolejích, hlavně nám tu probůh nikdo nezavádějte nějaké novoty:-P


seagull

14:35

Fanda Fotbalu 14:32 > ale v lize pokaždé narazil ... byť ty jeho rozhovory měly něco do sebe ...


Optimista

14:34

Paradoxně nejvíc si Koubek a vedení repre zavařilo tím že se postoupilo přes baráž. Kdybychom s Dány rupli na závěrečný penalty, tak lidi řeknou že to je smůla a že oni si to zasloužili protože byli lepší. Koubek by měl klid na práci a karavana by táhla dál. Takhle nás výlet za moře vysvlékl do naha. Ač jsem optimista tak v nějaký rychlý navrat alespoň mezi evropský lepší průměr bohužel nečekám.


Mike Bossy a seagull BINGO


ferousek

14:31

seagull 13:15 > ono to není jedno z pohledu penězovodů. Nejsou účasti, nejsou prachy. A bez prachů nemůžeš rozdávat kamarádům a kamarádíčkům.


seagull

14:31

Mike Bossy 14:30 > tvl teď jsem to měl na klávesnici :D ... dávám taky Csaplár


Mike Bossy

14:30

Tipnu si Csaplár


majk 12:57 > "Jedeme závod v autě, který má zastaralou konstrukci, rozpadá se a řešíme řidiče." Uhodne někdo, kdo byl před 15 lety autorem tohoto hodnocení českého fotbalu?


TonyBlack

13:29

Tak Alcócer ve středu


seagull

13:15

Přijde rozumná cesta jak si to připravilo v nějakém způsobu např Norsko či Nizozemsko, kdy dejme tomu si řekli (v nadsázce) nebudeme se dívat teď na výsledky současných kategorií, pojďme změnit systém od základů, od dětí, více je přitáhnout ke sportu, uděláme to tak a tak , dáme do toho tolik a tolik, a teď pozor jasně určený cíl, chceme od toho tolik a tolik. To samé udělalo třeba Švédsko a Finsko pro hokej ... jako upřímně jestli je na příští kvalifikaci EURA ten a nebo ten trenér a udělá ten a ten výsledek, tak je to hezký, ale v podstatě jedno. Ty musíš začít pracovat od nejnižšího stupně a myslím že na to Krejda i narážel, ty sem musíš dostat odborníky i do těch nejnižších kategorií. Ale jestli tomu dobře rozumím v ČR to naráží asi na tu podmínku ,,dáme do toho tolik a tolik,,


dexicek

12:58

majk 12:58 > přesně :))


majk

12:58

nejlepší na tom je, že božská taktika udržet 1:0 s JARem by postup stejně nepřinesla