Koubek: "Vyšinský už nemohl, proto jsme ho střídali"
Vyšinský: "Já se cítil dobře"
Tak jo :)
To ještě zažijeme srandu.
Díky. Já se na to vysral a asi dobře udělal.
Koubek ven.
Jo a k Sochurkovi....Koubek je curak!
Náš nejlepší výkon s jednou střelou na branku. Tak jo, dědo...
Ochoa super :) Mi to trochu pripadlo jak kdyz si prckove letos odskocili kopnout prazskou soutez...v polocase stahnou dva hrace, hrajou v peti a stejne je to pres 10 :)
Něco bych tu odložil pro místní odborníky. Tak ta podceňovaná, vysmívaná, naprosto trapná a marná "Dukla" postoupila z naší skupiny z druhého místa. A že ta skupina byla snad slabá? Co to potom vypovídá o kvalitě české reprezentace. Hnusné sestavy, hnusná hra, hnusné výsledky. A kyselou třešničkou na zkaženém dortu bylo hodnocení trenéra Koubka po zápasu s JAR. Když už to mělo takto dopadnout výsledkově, tak to mělo být úplně jiné herně, aby se na to dalo koukat. Zkrátka, zlaté Kapverdy nebo ten modrý likér.
Dalos 05:02 > dobrý
seagull 05:02 > jak se tady říká : vzali jste šaške,tak máte cirkuse
Bunda 05:01 > Jako když hraješ bez křídel, bez invence a jediného trochu nebezpečného průměráka sundáš dolů jako prvního.
Bunda 05:01 > hele první půle jakž takž do 25 minuty jsme byli i optický lepší, pak kolem 35 už vypadalo, jak když nám došlo. Druhou půli za klauny
Bunda 05:01 > no uvidíme. Koubek možná bude spokojenej, kdyby jsme proměnili šanci v úvodu, postup by byl náš!
omega13 04:59 > Agent může ukázat kolik měl střel na MS :)
Bunda 05:01 > Tak nějak podle očekávání. Jedna celkem šance na začátku, jinak nula nula nic. :D
omega13 04:59 > Slovan Bratislava by z toho být mohl ....
Ten nedorostlej zmrd si tam s úsměvem plácá.....on je snad se sebou spokojenej.....
Jak to vypadalo? Díky
Hlavně že má ten lulin mexickej dres , s tím jeho můžou vytírat podlahu
Fanda Fotbalu - říkal si že Douděra bude hrát, aby se prodal. Tak to se moc nepovedlo.
Herrer 04:53 > :))
Oni fakt budou hrát se Španělskem, Chorvatskem a Anglií? To bude fičák.
Nic, jdu dát ještě šlofíka
Díky hoši za společnost
honsan 04:54 > Každej start za repre zvyšuje cenu
Jsem to měl puštěný na mobilu, tak jsem nemohl psát.... tvl Douděra 3x střílí ze 40m, Souček se sám zraní, centry nedoletí na penaltu ... šílený
A aby z tebe Mexiko udělalo fakt vocasy, tak si vystřídají gólmana
1 střela na branku od nás..
To je pak taky těžký
dexicek 04:54 > mě není,dopadlo to jak mělo,Schick se vzdá repre , vrtulník skončí a menstruační prostěradla se ztrapnila
Ty krávo, to je skoro tak bolestný, jak dělat stafáž u oslav titulu těch zmrdů. I když skoro... Tohle vidí celej svět.
JAR z 2. místa? Zajímavé.
Nevím co tento komunikační kanál dovoli,ale ten Douděra je megačůrák
Mne je jich skoro až líto..
Kuchtu a Sochurka tam vzali jen aby Spartani nebyli nasrany a ani to se jim nepovedlo. Kdejaky hovno ze Slavie jako Doudera, co na MS absolutne nema co delat, si zahraje, ikdyz nevim jestli se takhle slavistum a plzenakum podari zvysit cenu tem jejich nekopum.
caucho23 04:52 > Jakože půjde do Bayernu ve třiceti? :-)
Ninel 04:48 > Vůbec nic. Ještě by mohl něco předvést a dědkovi by vyčítali, že mu nedal víc šancí. Myslel jsem, že má Koubek víc citu.
Herrer 04:50 > na dalším mundialu mu bude 38, zkušenosti bude dost, 4 tituly se Spartou, 8 s Bayernem....
Mame vepředu 3 věže neposleme centr