Karlos

11:42

Dalos 11:04 to by nefungovalo protoze by si do toho nemohl privadet hrace z ciziny.


Rosa

11:42

Ale ono šlo tu repre postavit líp. Vzít Karabce, Černýho, ne na 90 minut, ale v tý bídě a šedi by stopro dostali nakonec dost minut. K čemu tam byl Kuchta, Chytil, když se s nima evidentně nepočítalo a jsou to stejný kopyta jako zbytek kádru. Nelpět pořád na 343, což je píčovina, která polovině těch kluků nesedí. Nemáme halfbeky, záložníci ve středu nestíhají. Přitom šlo klidně hrát 4231. Ale bohužel Koubek jinej systém neumí, tak lpěl na 3 stoperech a jen měnil hráče jak na orloji. Poučení i pro Spartu, že je lepší mít v kádru kreativní hráče, kteří občas vypustí souboj než 10 robotů co neumí kopnout do balonu.


dexicek

11:34

těšim se ještě na hodnocení Grande Paola, bez ironie


Už jedou vtípky ve stylu Ancelotti-Endrick
https://x.com/spartanek20 ...


dexicek

11:25

subjektivně a asi i zjednodušeně


dexicek

11:25

1. gol - 50 % LK, 30 % Hranáč,20 % Douděra
2. gol - 80 % Douděra, 20 % Holeš
3 gol - 50 % LK, 50 % Douděra


DarkCook

11:21

Aadvisor 11:14 > Fascinuje mne, jak víš, co si myslím o TR. Hele, ty máš na to nějaké školy, nebo kurz, vidět lidem do hlavy? To že tu každý den Rosického nehejtím, nepíšu VSJBČ, snažím se spíš vidět sklenici poloplnu, než poloprázdno, nehysterčím po každém průseru, neurážím či nezesměšňuji tady lidi ze Sparty neznamená, že jsem spokojený s tím, jak se Spartě daří či nedaří a jak pracuje Rosický. A tím, že tu budu neustále dokolečka psát, jak je vše ve Spartě na nic změním přesně co? A neříkej mi, co mám, či nemá dělat, díky.


seagull

11:21

dexicek 11:16 > celkově byl takovej poloviční. Přikovanej na svý pozici, do nějakého rizika jak je zvyklej taky nechodil, divný to bylo


dexicek

11:16

Krejda byl bohužel u dvou golu, to nepřevzetí si hráčů s Douděrou bylo jak u žáků


Aadvisor

11:14

DarkCook 11:07 > 1. Napsal jsem,,ze je to spekulace
2. Transferfeed neni primarni zdroj, jen pomoci botu procesava web a shromazduje info z webu o prestupech. To info se ti z nejakeho duvodu nelibi, tak zpochybnis zdroj. Kdyz dam druhy, reknes ze to urcite maji ze stejneho zdroje. Tvoje mantra je TR je buh a ma vzdycky pravdu a nikdy nelze
3. Kazdou informaci muzes zpochybnit. Tak nechod sem, sleduj ofiko ucet a cekej az neco oznami.


ferousek

11:13

Herrer 09:00 > tak právě scénář vyžadující masivní investice asi reálný není. Ale jsou i věci za pár korun nebo úplně jen o změně mentality, pravidel atd. V hokeji třeba Rulík zavedl vysoce chválené sdílení informací. To není program za desítky milionů.


Dalos 11:04 > Jo jo, ten by se mi tam líbil. A místo Nedvěda Rosickýho :) Dvě mouchy jednou ranou...


seagull

11:09

Koubek k rezignaci: mám platnou smlouvu, nikdy nic nevzdám, z žádného boje neutíkám. Vůbec takhle neuvažuji, budu plnit svoji smlouvu
:D


DarkCook

11:07

Aadvisor 11:03 > Jestli oni taky nečerpají z toho stejného zdroje, jako ty :) Btw, co např. ten Deli, co podle TransferFeedu měl jít do Sparty? :)


Dalos

11:04

K repre nějaký Dán, někdo jako BP.


Aadvisor

11:03

DarkCook 11:01 > Tyhle kevy miluju. Co tohle?https://www.sport.pl/pilk ...


Přitom si nemyslim, že máme ten tým co do složení tak špatnej (až na ty sešívaný dřeva samozřejmě) - spousta hráčů z bundesligy, pár z Premier League, jeden z nejlepších střelců francouzský Ligue 1,... Na papíře to nevypadá špatně, jen s tím umět pracovat.


DarkCook

11:01

Aadvisor 10:59 > Aha, TransferFeed. A jsme doma :)


Dědek to MS prokoučoval. Když už jsme utrpěli postup, tak jsme měli udělat všechno pro to, abychom tam aspoň výsledkově uspěli a něco uhráli. Ne hrát tak připosraně jako třeba proti JARu a bránit jednobrankový vedení... Bylo to rozehraný tak, že mohli mít po dvou zápasech 4 body a nebylo by co řešit, místo toho šli na Mexiko s tím, že maj 1 bod a musej vyhrát...

Klidně bych ho vyrazil a dal tam třeba Hyskýho, Kozla nebo ideálně někdo zvenku. Jestli to neudělaj, tak to bude další ztracenej kvalifikační cyklus...

Btw Nedvěd teď dělá bububu, ale moc mu to nevěřim, vidim v tom spíš jen takovou pózu. Nechaj tam Koubka strašit až do konce smlouvy...


Aadvisor

10:59

DarkCook

10:57

Aadvisor 10:53 > Hod mi odkaz, díky.


Herrer 09:08 > Přesně tak.


Dalos

10:55

seagull 10:23 > A pak se budou divit, že dítě není samostatné.


Aadvisor

10:53

DarkCook 10:47 > Officials from Sparta Praga, showed interest in signing Ghanaian defender Terry Yegbe, 25.


Aadvisor

10:51

DarkCook 10:47 > Podle spekulaci na webu. Vis neco vic?


DarkCook

10:47

Aadvisor 10:43 > Jak víš, že po něm koukala?


Aadvisor

10:43

Roonie. 10:40 > Jo uz vidim. Spis me prekvapuje, ze Sparta koukala po stoperovi, kdyz to chce stavet na Sevinskem a Sorensenovi


Roonie.

10:40

Aadvisor 10:34 > podepsal Lechu


Aadvisor

10:34

Jedna spekulace: Terry Yegbe


omega13

10:25

dexicek 10:19 > Teď si představ jakou hrůzu musel Zelený předvádět na tréninku když hráli ti s nejlepší formou.


seagull

10:23

Dalos 10:07 > je to každopádně úplně jiná doba. Třeba tady ve Francii dělají rodiče taxi nonstop, nechat dítě bez dozoru, jak jsme pobíhali a cestovali po Praze sami, nedovedu si představit třeba vypustit dítě po nějakém větším fr městě samo. Já jsem v šesti dostal klíč, doma nikdo nebyl a jdeš ze školy domů a v tolik a tolik sám pojedeš na trénink a zpátky zase sám. Minulej týden v Rennes si šel 11 kluk zarybařit a dva 13 a 15 ho jen pro to vybavení uškrtili.


dexicek

10:19

ten druhý gol je fakt jak z nějakého fotbalového komiksu


omega13

10:17

Aadvisor 09:04 > ty vole, ne nemám slov.


Dalos

10:07

To vůbec není pravda, že by děti byly bez zájmu. Ale často jsou ponechané s mobily a/nebo mají tolik kroužků, že nemají ani volný čas. Kolikrát ani nemají prostor.


omega13

10:06

Teď jsem přišel na jednu věc kterou má Zelený společnou s Douděrou. Je jim úplně jedno jaký hrají zápas. Akorát že u každého to vedlo k jinému výsledku. Dnes jsem čuměl když to potřetí nakulil někam do hajzlu. a byl v poho. Zelený byl jeden z mála našich hráčů který se nebál hrát. Takže byl za to náležitě oceněn.