k196

19:02

seagull 19:00 Radu po druhe? Prada, Franz by tam byl taky podruhe, ale ten koucoval akorat jeden zapas. Nekde jsem zachytil, ze mozna Kozel....


Plžíno

19:01

Teď možná půjdu proti proudu a budu kamenován, ale já se radši budu koukat na Mercada než na Bořila, na Sonneho než na Douděru a i když z toho nebude titul, tak budu sice nasranej , ale asi to přežiju.


k196

19:01

jeste k Schickovi, kdyz nic jineho tak gol proti skotum bude nezapomenutelny, asi jako Poborskeho Gol Portugalcum...


Dalos

19:00

seagull 18:55 > Ať tam klidně dají někoho mladého než donekonečna tyhle dinosaury.


seagull

19:00

k196 18:58 > to bych vzal radši Radu, bez urážky


Dalos

18:59

seagull 18:58 > No vždyť to píšu. Náš zdaleka nejlepší útočník, tam bych si dovedl představit, že to celé postaví kolem něj a ne že ho nechají si ukroutit krk.


ACS-OloFan

18:59

Plžíno 18:49 > nestahuj kalhoty,brod je ještě daleko. ME2028 na ostrovech, jestli se tam prokoušeme,tak to bude lepší atmosféra pokud se tam situace s těmi obohacovači do té doby vyřeší, protože to ,co se tam děje teď,není zrovna vhodné pro nějaké poskakování na ulicích a barech s fanglemi a bubny.


k196

18:59

Jinak Schickuv konec o leccem svedci....


Bunda

18:59

ferousek 18:58 > Ví. Neumí fotbal


ferousek

18:58

Ví se už, co je vlastně Součkovi? Aby neskončil v reprezentaci taky.


k196

18:58

seagull 18:55 Nebo Franz???


seagull

18:58

Dalos 18:55 > ale on Schick táhne Leverkusen úplně jiným stylem, oni mu to tam doručí a on zavěsí, každej svůj job. ... my chcem od Schicka aby vyhrál hlavu, podržel, než se kokoti vyběhnou z vlastní půle, aby rozehrál ...... no to prostě fungovat nemůže, on není ten typ, ale furt to zkoušíme


Bunda

18:57

seagull 18:53 > Bude to dost. Někde to před lety bylo přesně..400 za nominaci na normální zápas tuším

MS bude jiná liga:D ale tam bude o ty prachy boj..


seagull

18:55

a teď vyplácíš Haška, s Koubkem nevíš co, jinak ho budeš taky cálovat a pokladna prázdná. Rada?


Dalos

18:55

Schick by to měl táhnout a oni mu to znechutí. Inu, teď to může konečně celé postavit na choré hlavě.


Plžíno

18:53

seagull 18:47 > tam to v kabině prostě nemůže být dobrý, a když čtu jeho vyjádření, tak za mě klobouk dolů.


seagull

18:53

Bunda 18:52 > to berou fakt tolik? V repre Anglie se to tuším posílá na charitu ...


Bunda

18:52

ACS-fan 18:49 > Jednoznačně.
Schick z toho musí být hotovej. To bude asi velký šok ve kvalitě tréninku :D v zápasech mu to lítá nad hlavou. Nemá to smysl.
Jak říkal Venca Kadlec.. nejlepší na reprezentaci jsou peníze, ale tady si myslím, že Schick je nepotřebuje..


seagull

18:51

tohle zoufalství MS si měl na hrbu odnést jako kapitán Souček a skončit taky. Tenhle jeho pohrobek dostal LK, ale on to zvládne, bude dobrej kapitán, ale hrozná doba repre


Plžíno

18:49

ACS-OloFan 18:43 > asi máte kluci pravdu, ale na druhou stranu po té hrůze, děsu a zoufalství jsem rád, že jsem zůstal doma. Kdybychom hráli v Los Angeles, kde bydlí ségra asi bych si ty “ Teplice” prosadil.


ACS-fan

18:49

Bunda 18:46 > Spekulovalo se tady o hráčích, kteří mají problém s trenérem a jeho metodami. Asi se nespletu, když si myslím, že Schick byl jeden z nich.


Vojta ma umetenou cestičku


seagull

18:47

mazec ... ale chápu


seagull

18:47

cože? Schick skončil v repre?


Bunda

18:46

Schick dobré rozhodnutí. Tohle rugby není pro něj a změna nepřijde


seagull

18:44

ACS-OloFan 18:43 > tak tos frajer ... mám jeho dres Pittsburgu, což mi dal jako dárek kolega z Francie, Jardu jsem v NHL neviděl ... chci se na to podívat a to rekonstrukce bude muset uhnout ...


seagull

18:43

ACS-OloFan 18:41 > tam je ta kabina rozdělená dle mého. Tam má trojúhelník svoje koně ještě a teď to dali Láďovi, ten v těch rozhovorech nebyl úplně happy


dexicek

18:43

Schick čau


ACS-OloFan

18:43

Plžíno 18:34 > jak píše seagull, rekonstrukce počká,já díky tomu k padesátinám stihnul naživo Jágra hrát na Floridě v jeho poslední sezóně


seagull

18:42

Hubáček to je? toho bych podepsal tisíckrát


Dalos

18:41

A Nedvěd do toho krásně zapadl. Hráč úžasný, ale manažer hrůzný. To jak hned od začátku okopával kotníky Haškovi... A to tam Hašek samozřejmě nikdy neměl být.


ACS-OloFan

18:41

Hráči to měli udělat jako to jednou udělaly hokejky, zavřít se v kabině o poločasu, nepustit tam nikoho z realizáku ,a dořvat se tam mezi sebou,aby se ta pliseň vyvětrala


Plžíno

18:40

seagull 18:33 > to máš úplnou pravdu, pracovně spolupracujeme s kolegy z Francie a zrovna tady byli od úterý a teď odletěli. Celé dopoledne se mi chechtali do ksichtu se Doooudera the best player . To že toho zmrda mám rád asi jako teplý pivo z Mordoru jim prostě nevysvětlíš.


seagull

18:39

už jsem to tu jednou dával, je to staršího data, ale ja tam hodně zamyšlení a je to hrozně zajímavý, jak se ta fillosofie fakt liší
https://youtu.be/Q9f9nnml ...


seagull

18:38

Plžíno 18:34 > tos ale posral tou poslední větou :D tos měl jet, rekonstrukce počká ...