finale tipuju Sinaloa x Cartel Jalisco Nueva Generation
Herman 09:25 > Takový finále to je Infantinův sen.
seagull 06:24
Jak pro koho.
dexicek 09:09 > a ješte to můžeme i celé vyhrát ve finale s kapferdy
Sup 09:12 > Udajne se o nej zajimala i Olomouc a Jablonec
Aadvisor 09:11 > Milla kamkoliv
Milla do Pardubic?
Je asi 4 % naděje, že by nám na postup stačily dva body :)
Kobylík ve studiu po zápasu Uru v Kap. "Fotbal dneska umí hrát všichni, no všichni ne..."
omega13 08:52 > Ty góly Kapverd ale byly hlavně důsledkem šílených kiksů obrany. Že Muslera měl ty situace zachránit, ale nezachránil, je až druhotné.
Ivoš 02:11 > Urugvajci pojedou na poslední zápas se sbalenejma kuframa. Muslera asi MB nejhorší gólman.. Před MS jsem kroutil hlavou co tam Kapverdy budou dělat. Musím přiznat že nakonec měl ten jejich včerejší zápas grády.
seagull 06:24 > Ale tak laciné góly, jaké dostala Uruguay od Kapverd, jsou na téhle úrovni až neuvěřitelné.
seagull 06:40 > možná se rád saunuje
Sadílek prej čeká nás zápas desetiletí, necháme tam všechno, Holeš víme, že nás čeká pejlo, chceme si to ale užít :D ...to jsou klauni
Na ty kecy ,,chceme si to užít,, už jsem alergickej
Nechápu jak mohou některá utkání končit 2:2, 1:3, 0:4, víte jak je těžké 2x přeběhnout hřiště?
Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.
Sledujete někdo FOX Sports?Tam mají ve studiu Ibru, docela mazec : Belgie vs Írán - First half I almost fell asleep,second half I fell asleep.To by mě zajímalo co by řekl na naše
Kapverdy mají Roberta Carlose z Wishe :-)
Muslerovi to musí jít na obličej aby něco chytil.
seagull 21:47 > Jedno semifinále na MS, zatímco naše "zlatá" generace jedno semifinále na ME.
Belgie zatím za dva zápasy ve skupině ušmrdlala jeden vstřelenej gól, s tímhle se asi moc daleko nedostanou.
seagull 21:47 > jednou byli třetí na MS, jinak konce většinou ve čtvrtfinále. A to ty největší hvězdy byly věkově docela podobný, tudíž těch turnajů, kde mohli něco uhrát, bylo vlastně docela dost. Ale i tak, skončil ti Hazzard a máš tam Docu. Nám skončil Poborský a přišel Libor Sionko a Honza Rezek. Tak super hvězdnou generaci mít nebudou, ale za dva roky pořád můžou mít pár hodně dobrých individualit a třeba jim naopak prospěje, když tam bude víc hráčů srozuměných s tím, že mají makat.
na mě ten gólman Íránu spíš působí jako nějaký ten hrdina z desetimetrovýho kamennýho reliéfu z Perské říše :-)
omega13 22:15 > dobrá volba místo marného dobývání Helmova žlebu
Tak jsem to přepnul o poločasu na dvojku ale nevím jestli je to bezpečné.
seagull 21:47 > seagull 21:47 > Belgie je na počet obyvatelů plusmínus jako ČR. připadá mi, že takový země možná nějak zašmodrchaj EURO, ale hegemonem budou těžko. a na Mudialu už vůbec ne. se jim povede jedna generace za x let a i to se musí i zadařit
jinak zklamání za poslední dekádu asi jedoznačně Belgie, jména na papíře měli top, ale dokázali z toho hovno uhrát. Ani ten fotbal nebyl nějaká hitparáda. Nesoudržnej tým, nesympatickej, jejich ,,zlatá,, generace pomalu mizí a nevytěžili zhola nic ...
Aadvisor 21:05 > je pravda jak si Patrik stěžoval na světla, tak toho umí Chorý dokonale využít. Asger by mohl vyprávět. Třikrát
seagull 20:54 > Ten ma sirsi sortiment co muze nabidnout :-)
Gólové wow základní skupiny byl náš SŘ v roce 2006, Owen hadr ... USA nevěděli která bije. Dneska by nás sfoukli jako svíčku
Zchudlej svaz potřebuje postup za jakoukoliv cenu. Po MS budeme hledat trenéra, tak ať jsou nějaký škvarky na něj
Aadvisor 20:53 > strčit prst Mexičanům do prdele
dexicek 20:25 > Takze taktika je jasna :-)
dexicek 20:25 > být Schickem, to je na ukončení repre kariéry
dexicek 18:55 > a který wow ze základních skupin minulých šampionátů si pamatuješ. Já maximálně dvě ukopnutí Rodrigueze, kterého ihned podepsal Real a už nikdy se tak neukopnul ... většinou si pamatuješ ty góly ve vyřazovací části - gól Bergkampa Argentině, Owen a jeho průniky témuž soupeři, Pavard - bohužel opět proti tomu samému soupeři :D ...