dexicek

18:38

Slušný exodus od klokana hlavně vepředu


brychtal

18:37

Tak z Drchala se stal z klokana perníkářem... Zajímavé.


seagull

18:34

Tommy. 18:11 > nebezpečně nenápadná věc long island, to si tak cumláš limonádku a za chvíli ji máš jak z praku :D


Tommy.

18:11

disi 17:56 > vůbec, v době příspěvku čistá hlava ve stínu. Teď už mám 3. Long Island, tak raději odložím mobil :DDD


Tommy.

18:10

grass 17:29 > to jsou jen takový chlácholivý kecy pro fans.


Tommy.

18:09

seagull 17:08 > plán? Rosova cesta :DDD


disi

17:56

Tommy. 17:05
Úpal ? :)
Slunce je sviňa..


seagull

17:51

dexicek 17:10 > prej tam mají dědka už plný zuby :D


ACS-4Ever

17:37

Ja se tesim na noveho utocnika, ktery snad prijde. Kdyby nastalo zmrtvýchvstání Vojty, tak se nebudu zlobit. Tesim se na Huga, kdyz se nejak nezasekne, tak to muze byt hrac ktery konecne pujde za nejakou zajimavou castku ven.


grass

17:29

Někde jsem zaznamenal, že toho Maďara měli na seznamu už tehdy, když kupovali Vindahla


ACS-OloFan

17:21

seagull 17:15 > to souhlasím, otočka o 180°


ACS-OloFan

17:19

dexicek 17:10 > co můžou zápasem s Mexikem ztratit?Nic, raději prohrát 3:0 ale rvát se a neztratit tvář,pak si řeknu,jo ,dali do toho všechno,ale soupeř byl nad naše síly,ovšem to co předvedli a pomohl tomu i Koubek tím střídáním,bylo o ničem.


seagull

17:15

ACS-OloFan 17:11 > no minimálně zajímavý, jak se totálně liší parametry mezi první a druhou volbou ze seznamu


Pavel.M.

17:11

Poslední roky se plány mění 2x za sezónu..


ACS-OloFan

17:11

seagull 17:08 > Víme s určitostí,že si ho ty kluby nechtěly nechat nebo ho vedení WHU nechtělo prodat?


dexicek

17:10

Vacek tam něco plácal o velký hádce mezi nedvědem a koubkem


seagull

17:08

Tommy. 17:01 > dneska jsem teda musel souhlasit se Zajícem, že jako moc nechápou ten tah, tak ty máš nejdřív na seznamu Dúbravku, 37letého golmana, nějakou jistotu, zkušenosti a ten když ti dá košem, tak do týdne dotáhneš 23letého golmana, s nic moc zkušenostma, kterého si žádný z těch klubů kde byl nenechal, úplně z opačného pólu než Dúbravka. Jakože co je tohle za plán?


Tommy.

17:05

Cesta sparťanská ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií VSJBČ.
Požehnán buď ten, kdo ve jménu vítězství a trofejí vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.


Tommy.

17:01

seagull 16:59 > s tím golmanem mě strašíš, jestli vyjebou se Surovčíkem, bude plivnutí hustým a zemitým kemrem přímo do tváře!


Tommy.

17:00

dexicek 16:52 > já bych ty jména napsal, ale zase by se tady rozjela bouře...
Tak snad jen na Huga a Vydríska, ale to ani není těšení jako spíš menší zvědavost.
V těšení mi brání VSJBČ s Priskem.
Bude to dlouhý čekání na Spartu, jakou ji chceme. Mnohaletý. Teď se budeme těžce rvát i to posraný druhý místo.


seagull

16:59

dexicek 16:52 > no jako že by tě Sparta nějak nalákala - Chronologicky: Singateh, ředitel pro vnější vztahy, golman při zranění Petera na pozici č.1? 2?, při návratu 2?3?, Mannsverk, stříbrné tlačítko YouTube

úplně jako nadšením nestříkáš


seagull

16:57

na youtube dával Kvasnica video z návštěvy jednoho nejmenovaného hráče Dynama Houston, zajímavý náhled do zázemí MLS klubu, byť pro nás furt taková sranda liga, tak podmínky jsou tam celkem slušný


dexicek

16:52

Já už ani nepamatuji kdy naposledy mi byl blížící se začátek přípravy a sezóny Sparty víceméně u zadku. Samozřejmě v tom hraje roli probíhající mistrovství světa.
Ale fakt mi řekněte jedno jméno na který se na podzim těšit.
Hugo to ještě není


Tommy.

16:30

ACS-4Ever 15:53 > to těšení Ti závidím


dexicek

16:15

Jak je VAcek nasranej že přišel o svou libereckou spojku (která btw mu prý dávala info i z ACS kabiny)


Aadvisor

16:12

ferousek 15:21 > Neprodukuje, ale plánuje koupit. Někde psali, že mají víceméně hotovo, jen zbývá Zadražil a hroťák


ACS-4Ever

15:53

Roso snazne te prosim, uvar jeste brzo neco. Zatim je to skoro kazdou novou posilou, mensi teseni na pristi sezonu.


ferousek

15:21

Herrer 13:28 > Trpišovský naštěstí ofenzivní esa úplně neprodukuje, takže tohohle se bát nemusíme.


grass 14:00 > za 3 miliony eur? To je jen o půl milionu eur víc než za Mannsverka...


grass

14:00

Darius Olaru z FCSB do Union SG za 3 mio EUR...toho bych si u nás dovedl představit, ale Rosa tam byl evidentně pozdě...jestli tam teda vůbec byl


Ivoš

13:31

k196 12:06 > V tom tvém seznamu mi jedno jméno přebývá. Ten Imanol tady odehrál kolik, než se zranil? Asi 25 minut? Tam bych to bral jako nový začátek s tím, že se uvidí. Třeba to bude famózní hráč. A nebo možná skleněnka, která zase po pár minutách zalehne a pak už by musel jít. Ale šanci bych mu dal. Dostali ji i jiní a někteří ji bohatě splatili. Třeba zrovna nový mentor Béčka.


Herrer

13:28

Mě popravdě docela překvapilo že nejdražší hráč, kterýho Sparta prodala ven, je pořád ještě Rosa. Srovnání s mrdkama je v tomhle směru ne vyloženě tragický, ale ani extra veselý. V desitce je pět našich, pět slávistů, ale v první pětce už je poměr 1:4. Co je ještě víc divný, že jsou to dva obránci, jedno defenzivní střevo a gólman. Až by se člověk bál, za kolik by střelili nějakýho střelce nebo tvůrce hry.

Přiznám se ale, že když jsem to hledal, čekal jsem to v náš neprospěch ještě o něco horší :-)


Aadvisor

13:06

seagull 13:03 > Podle me v tom hraje roli to vnitrni nastaveni, kdy nechces přiznat chybu, coz je nasem SR celkem vlastni. Kazdy hrac ma svoji cenu. Pokud bude dokola tvrdit, ze Birma je za 10M, tak se holt neproda. Stejne tak Karabec.


seagull

13:03

k196 12:06 > já dokážu spoustu věcí pochopit, že se ti přestup nepovede, i víc přestupů, to se stává asi každému SŘ, ale že ty hráči pak nemají ani na ten slabší klub, kam jsme je poslali a zas se tu hlásí do přípravy. Takže ti zabírají místo, jsou neobchodovatelní, protože do dostihů v rámci ligy přeci nejdeme ...


Aadvisor

12:51

Herrer 12:28 > Jenze pred MS jeste nebyl rozhybanej trh