seagull 19:00 Radu po druhe? Prada, Franz by tam byl taky podruhe, ale ten koucoval akorat jeden zapas. Nekde jsem zachytil, ze mozna Kozel....
Teď možná půjdu proti proudu a budu kamenován, ale já se radši budu koukat na Mercada než na Bořila, na Sonneho než na Douděru a i když z toho nebude titul, tak budu sice nasranej , ale asi to přežiju.
jeste k Schickovi, kdyz nic jineho tak gol proti skotum bude nezapomenutelny, asi jako Poborskeho Gol Portugalcum...
seagull 18:55 > Ať tam klidně dají někoho mladého než donekonečna tyhle dinosaury.
k196 18:58 > to bych vzal radši Radu, bez urážky
seagull 18:58 > No vždyť to píšu. Náš zdaleka nejlepší útočník, tam bych si dovedl představit, že to celé postaví kolem něj a ne že ho nechají si ukroutit krk.
Plžíno 18:49 > nestahuj kalhoty,brod je ještě daleko. ME2028 na ostrovech, jestli se tam prokoušeme,tak to bude lepší atmosféra pokud se tam situace s těmi obohacovači do té doby vyřeší, protože to ,co se tam děje teď,není zrovna vhodné pro nějaké poskakování na ulicích a barech s fanglemi a bubny.
Jinak Schickuv konec o leccem svedci....
ferousek 18:58 > Ví. Neumí fotbal
Ví se už, co je vlastně Součkovi? Aby neskončil v reprezentaci taky.
seagull 18:55 Nebo Franz???
Dalos 18:55 > ale on Schick táhne Leverkusen úplně jiným stylem, oni mu to tam doručí a on zavěsí, každej svůj job. ... my chcem od Schicka aby vyhrál hlavu, podržel, než se kokoti vyběhnou z vlastní půle, aby rozehrál ...... no to prostě fungovat nemůže, on není ten typ, ale furt to zkoušíme
seagull 18:53 > Bude to dost. Někde to před lety bylo přesně..400 za nominaci na normální zápas tuším
MS bude jiná liga:D ale tam bude o ty prachy boj..
a teď vyplácíš Haška, s Koubkem nevíš co, jinak ho budeš taky cálovat a pokladna prázdná. Rada?
Schick by to měl táhnout a oni mu to znechutí. Inu, teď to může konečně celé postavit na choré hlavě.
seagull 18:47 > tam to v kabině prostě nemůže být dobrý, a když čtu jeho vyjádření, tak za mě klobouk dolů.
Bunda 18:52 > to berou fakt tolik? V repre Anglie se to tuším posílá na charitu ...
ACS-fan 18:49 > Jednoznačně.
Schick z toho musí být hotovej. To bude asi velký šok ve kvalitě tréninku :D v zápasech mu to lítá nad hlavou. Nemá to smysl.
Jak říkal Venca Kadlec.. nejlepší na reprezentaci jsou peníze, ale tady si myslím, že Schick je nepotřebuje..
tohle zoufalství MS si měl na hrbu odnést jako kapitán Souček a skončit taky. Tenhle jeho pohrobek dostal LK, ale on to zvládne, bude dobrej kapitán, ale hrozná doba repre
ACS-OloFan 18:43 > asi máte kluci pravdu, ale na druhou stranu po té hrůze, děsu a zoufalství jsem rád, že jsem zůstal doma. Kdybychom hráli v Los Angeles, kde bydlí ségra asi bych si ty “ Teplice” prosadil.
Bunda 18:46 > Spekulovalo se tady o hráčích, kteří mají problém s trenérem a jeho metodami. Asi se nespletu, když si myslím, že Schick byl jeden z nich.
Vojta ma umetenou cestičku
mazec ... ale chápu
cože? Schick skončil v repre?
Schick dobré rozhodnutí. Tohle rugby není pro něj a změna nepřijde
ACS-OloFan 18:43 > tak tos frajer ... mám jeho dres Pittsburgu, což mi dal jako dárek kolega z Francie, Jardu jsem v NHL neviděl ... chci se na to podívat a to rekonstrukce bude muset uhnout ...
ACS-OloFan 18:41 > tam je ta kabina rozdělená dle mého. Tam má trojúhelník svoje koně ještě a teď to dali Láďovi, ten v těch rozhovorech nebyl úplně happy
Schick čau
Plžíno 18:34 > jak píše seagull, rekonstrukce počká,já díky tomu k padesátinám stihnul naživo Jágra hrát na Floridě v jeho poslední sezóně
Hubáček to je? toho bych podepsal tisíckrát
A Nedvěd do toho krásně zapadl. Hráč úžasný, ale manažer hrůzný. To jak hned od začátku okopával kotníky Haškovi... A to tam Hašek samozřejmě nikdy neměl být.
Hráči to měli udělat jako to jednou udělaly hokejky, zavřít se v kabině o poločasu, nepustit tam nikoho z realizáku ,a dořvat se tam mezi sebou,aby se ta pliseň vyvětrala
seagull 18:33 > to máš úplnou pravdu, pracovně spolupracujeme s kolegy z Francie a zrovna tady byli od úterý a teď odletěli. Celé dopoledne se mi chechtali do ksichtu se Doooudera the best player . To že toho zmrda mám rád asi jako teplý pivo z Mordoru jim prostě nevysvětlíš.
už jsem to tu jednou dával, je to staršího data, ale ja tam hodně zamyšlení a je to hrozně zajímavý, jak se ta fillosofie fakt liší
https://youtu.be/Q9f9nnml ...
Plžíno 18:34 > tos ale posral tou poslední větou :D tos měl jet, rekonstrukce počká ...