dexicek

16:30

ACS-fan 16:28 > ale podle mě až po Lize Národů. Samozřejmě pokud nějakým zázrakem tam neuspějeme


ACS-fan

16:28

Nepochybuju o tom, že Koubek bude odvolán. Nejen vzhledem k věku nemá žádnou perspektivu a také je třeba najít viníka a předhodit ho k uklidnění podrážděného davu. Nedvěd se vyzná.


crazytea

16:27

Jde o to jestli k tomuhle dědka donutí aby ty nominace stavěl už na mladých hracích


crazytea

16:27

Snad to bude konec těch starých kádru v repre...za mě konec Souček, holes, Zelený, Chory, Darida, Coufal, doudera.
A narvat tam mladý hráče a postavit je kolem zbytku


dexicek

16:09

ferousek 15:36 > vidím to podobně. Určitě ho teďka neodvolají, už z principu tlakové veřejnosti.
Ale pokud je na odstřel tak Při první příležitosti půjde, a to nemůže být nic jiného než po pekelném losu v lize národů


Aadvisor 15:14 > Do zahraničí. Agent to domluví někde se sportovním ředitelem solventního klubu. SŘ odprezentuje majiteli, že je to dlouholetej reprezentant, připsal si i start na MS. Proti Mexiku, ač ne na svém postu, byl aktivní, měl slušná data: 4 střely, sprinty, naběháno km. Universál doprava, doleva, na beka, wingbeka i na křídlo. Bum, hotovo.


Jarda Š.

15:49

omega13 15:20 > Od toho tam trenér je. Ale ukázalo se, že mnozí neplnili to, co měli, a že určité typy hráčů, které by potřeboval, v kádru vůbec nemá.


ferousek

15:36

Úplně se nabízí ho odstřelit po lize národů... Vlastně stačí po půlce ligy národů. Doufám, že už má Nedvěd vybranou náhradu. A nemyslím náhradu za Darinku.


Rosa

15:30

Podle mne Koubek půjde. Na hráčích je vidět, že ho nemají rádi, s Nedvědem se evidentně taky opakovaně rafnul. Na druhou stranu novýho trenéra čekají příděly od Anglie/Španělska/Chorvatska. Tam si vůbec nic nevyzkouší, ten tým bude dostávat nálože, i když možná po MS budou tyhle repre v útlumu. Každopádně těžký...


omega13

15:30

Výchova mladých nic moc. Co když odteď to ve Spartě nebo Baníku budeme dělat skvěle? Jenže stejně bude hrát nějaký jiný Douděra aby se prodal.


Rosa

15:27

Pokud se nepletu, Douděra před MS změnil agenta. Podle mne za účelem, že ten novej agent je silnej v nějakém regionu, kam chce Douděra jít. USA/Arábie, netuším. Každopádně je to kokot, s objektivně těžkym soukromym životem, kterej by asi ve sportovní rovině ovlivnil každýho (vezměte si jak byl Kofod třetinovej, když řešil tuším zdravotní trable s dítětem), natož takovýho duchem mdlýho jedince, jako je Douděra. Dohrání kariéry za slušný prachy někde v teple bych mu klidně dopřál. Ale v dresu repre už ho v životě nechci vidět.


omega13

15:20

Koubek posunoval hráče jako když hraje šachy. Tak mi to připadalo. Ty budeš tady a plnit tohle.


dexicek

15:18

disi 14:48 > odkaz?


Shog1

15:16

Doudera je blázen. Jeho včerejší výkony od rozhovoru přes zápasem až po to,co předváděl na hřišti by měl být dostatečný důvod k tomu ho vyškrtnout z veškerých věcí ohledně českého fotbalu a poslat ho někam do Běloruska. Regulérní magor..


Aadvisor

15:14

disi 14:48 > Jestli skonci u seshita, tak jsem zvedavy kam pujde. Pred MS si myslel na zajranici


seagull

15:12

Sup 14:55 > proto jsme tam taky letěli až na poslední chvíli a přátelák hráli doma s Kosovem, ač to se soupeřem ze skupiny mělo pramálo společného, tam letěli smartwings s mezi přistáním. jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná :D


Sup

14:55

seagull 14:44 > Tak máš recht.

"Ubytování a stravování (tzv. plnou penzi) pro oficiální reprezentační výpravy na mistrovství světa ve fotbale hradí Mezinárodní fotbalová federace (FIFA). FIFA tyto výdaje pokrývá pro delegace čítající obvykle 50 členů, a to v hotelech vysokého standardu, od pěti dnů před prvním zápasem týmu až do jednoho dne po jeho vyřazení z turnaje."

"Základní náklady na ubytování a stravování týmu hradí FIFA z centrálních fondů určených pro organizaci turnaje. Nadstandardní požadavky, jako jsou další pronájmy zasedacích místností, speciální technika nebo pobyt nad rámec oficiálního limitu, si pak hradí a řeší samy národní fotbalové asociace."


disi

14:52

disi 14:48
Info z Aktuálně.cz


disi

14:51

ACS-OloFan 14:39
Není to ten, jak před prvním gólem vymachal tři naše ?


disi

14:48

Tak podle zahraničního tisku Doudera tragéd, co si hrál na Ronalda.
A Skoti by s námi hrát nechtěli.


seagull

14:44

Bunda 14:37 > ubytování bylo hrazeno FIFA ne? proto jsme byli v Dallasu. Kdyby jsme chtěli jinde, tak si to cálujeme sami


Sup

14:39

Bunda 14:37 > Jo, taky si myslim


ACS-OloFan

14:39

Znám to pořekadlo o šťourání se v exkrementu,ale nedá mi to.Všimli jste si někdo blíž výkonu mexického 17letého Gilberta Mory? Od dubna,kdy nastoupil po dvouměsíční odstávce kvůli zranění, odehrál do startu MS v sedmi zápasech cca 300minut.Nechci kvůli tomu znovu sledovat tu sebetryznu.


Bunda

14:37

Sup 14:36 > to bude za účast. 70 hráčům? Hotely, chlebíčky..moc toho nezbyde


Sup

14:36

Tolnerian 14:30 > Moc do toho nevidim, zmiňuje to tam Häring ještě s jedním hostem. Nebylo těch 220 mega myšleno při postupu ze skupiny ?


Tolnerian

14:30

Našel jsem článek, podle kterého měl FACR dostat 220 milionu.


Sup

14:23

Aadvisor 13:48 > Podle dnešního Premier castu je naše účast na MS pro asociaci finančně ztrátová. Takže asi tak


ajosek

14:06

Koubka bych z toho nevinil. Je to jen nastrčená loutka. Za nitky tahá úplně někdo jiný.


Bunda

13:55

dexicek 13:55 > masakr:D


Bunda

13:55

Aadvisor 13:48 > to nikdy neudělají. Potřebují ovlivňovat nominace, starty hráčů..


dexicek

13:55

Douděra 4 střely. Všechny do nebe. + Jedna z poloviny ragbyovka, to možná měla být nahrávka
Pravej bek hraje přes nohu místo Zeleného, který byl v 1.zápase chválen

Tohle neodpustim Koubkovi, nikoliv Huga (jak píše číslo34 na FB)


Aadvisor

13:48

Predsedo, jedina moznost je vsechny prachy za MS dat do zkuseneho zahranicniho trenera. Mame tam stale dva kandidaty, ktere jsem navrhnul. Terim a Klinsmann


Dalos

13:46

Bílek, Hašek, Koubek... Já tam konzistenci vidím. Koubek s Bílkem mají alespoň úspěchy, Hašek tam nikdy neměl být.

Teď už jenom chybí, aby odvolali Koubka a kvůli "kontinuitě" nechali Chorvatsko Suchopárkovi.

Ale oni ho neodvolají. Koho by tam dali? Tohle jde za Nedvědem.


ferousek

13:42

seagull 13:30 > třeba s těmi trenéry je to o víc věcech. Klidně věřím, že Brighton o Trpišovského zájem měl. Tak před pěti, šesti lety, když sešit proháněl v Evropě výrazně větší kluby a do světa pouštěl relativně zajímavý hráče, který přitom vyrostli až pod Jindrou. Jenže Jindra model 2021 už je jinej Jindra, než ten v roce 2026. A u ostatních? No když je tvojí hlavní předností "poctivý fotbal založený na bránění, bojovnosti a disciplíně a podpoře specifické české kabiny"... Tak asi moc mimo Českou republiku zájem nebude.


Aadvisor 13:30 > To je pravda. Jestli si to nebude moct postavit trenér podle sebe, tak je úplně jedno, kdo to bude.