sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Fotbalová horečka

s*avia padla v Jinonicích (FK Motorlet Praha – Slavia Karlovy Vary, 2. kolo ČFL 2019/2020)

Pan Vajíčko 23.08.2019 05:53

Fotbalové víkendy jedou na plný koule. Nabídka zápasů široká, možností mnoho. Zavítal jsem tak do pražských Jinonic na Motorlet. Klub s více než stoletou tradicí.

Důvodů bylo hned několik. Zdejší klub zažíval po deseti letech obnovenou domácí premiéru v ČFL. Tedy v soutěží kde hraje i sparťanské béčko. Navíc Motorlet narazil na tým s hodně ošklivými dresy a stejně nesmyslným názvem. Posledním lákadlem byla forma domácích. Ti si v týdnu připsali pohodou výhru 4:0 nad Chomutovem a urvali tak historický postup do 2. kola MOL Cupu.

Areál jinonického klubu je v docházkové vzdálenosti od metra. Lístek za šedesát a k tomu slosovatelný program. Pohodová dopolední atmosféra a příjemné počasí mi dávaly dostatek příležitostí přemítat, jak Motorlet herně zvládne svůj posun o patro výše. Hned první minuty mi daly jasnou odpověď. Motorlet hrál od počátku organizovaný, důrazný, kombinační a svižný fotbal. A po celou první polovinu si vytvářel šance. Zvláště hráč Rossmann trhal Vary v obraně svou rychlostí. Z několika šancí se ujala nakonec jediná. Právě Rossmann prosvištěl středem obrany mezi dvěma hráči, ustál s nimi souboj a překonal brankáře- 1:0. Nádherný moment!

O přestávce byl čas na trochu toho drobného hazardu a adrenalinu při zdejší losovačce programů. No nakonec budu mít štěstí v lásce. Ještě využít stánek s tradičními pochutinami a druhá polovina klepala na dveře. V té se Vary zvedly a přeci jen se už hrálo na obou polovinách hřiště. Motorletu však nadmíru dobře fungovala stoperská dvojice. Téměř k ničemu soupeře nepustila, a když, tak to bylo z uctivé vzdálenosti. Ve druhá části se též zvedly kosy a vytáhly sáňky. K vidění bylo hned několik žlutých zákroků a stejné napomenutí si vysloužil i trenér hostí. Rozhodčí však držel utkání pevně v rukou. Skvělý výkon! S blížícím se koncem zápasu se Motorletu nabízelo čím dál tím více příležitostí k rychlým brejkům. A jeden takový využil po nahrávce Sodomy (fotbalista české reprezentace ze zlatého Mistrovství Evropy 2018 v malém fotbalu) hráč Fotr – 2:0. Paráda! Hráči soupeře v tradičních sešívaně cirkusových dresech na kolenou.

Přibližně dvě stovky diváků viděly skvělý výkon domácích a hezký třetiligový zápas. Motorlet si připsal již druhé vítězství 2:0 a po dvou odehraných kolech jsou v nejvyšších patrech své skupiny třetí ligy. Zároveň svým výkonem připravili tu nejlepší pozvánku pro své fanoušky i ostatní příznivce fotbalu. Pokud byste někdy přemýšleli, kam vyrazit v Praze o víkendu za fotbalem. Motorlet je jistě zajímavou adresou. Zápas se Spartou B je pak v jinonickém areálu na programu v sobotu 21. září, a to od 10:15.

Support your local club!

Pan Vajíčko¨


Motorlet Praha - FC Slavia Karlovy Vary
2:0 (1:0)


Branky: 18. Rossmann, 82. Fotr.
Rozhodčí: Vychodil - Tesař, Hrkal.
Žluté karty: 53. Rossmann, 64. Fotr, 90.+1 Sodoma - 55. Deme, 68. Nimrichter, 72. Skala, 88. Procházka.

Motorlet: Hrubeš - Suk, Rajnoch, Dvorský, Čepelák - Soběslav - Fotr (90.+1 Kutina), Mařík (68. Jonáš), Žaloudek, Rossmann (79. Sodoma) - Radosta (89. Janda). Trenér: Martin Poustka.

Karlovy Vary: Bláha - Holík, Pěkný, Skala (76. Frána) Hudec (68. Stöckner) - Vokáč, Dubnička, Procházja, Schettl, Nimrichter - Deme (63. Paterna). Trenér: Robert Žák.

Divaci 200

Diskuze k článku

Komentáře (3)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 0

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

7 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

6 4

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Průcha  Průcha  172

2.  Richtric  Richtric  168

3.  BFG  BFG  165

3.  haklos  haklos  165

5.  sigi 132  sigi 132  163

6.  Vencano  Vencano  162

7.  Rudej  Rudej  158

8.  Fanda Fotbalu  Fanda Fotbalu  155

8.  vráťa  vráťa  155

10.  vlada  vlada  153

11.  bbs  bbs  152

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama