seagull | 18.05.2023 19:38

Tak jsem ti, Filípku, na cestu zabalila jednoho panáka, teda Monte. Babička. Díky babi, ale už jsem velkej kluk a batoh si umím zabalit sám a ano, tričko s Panákem už je zabaleno hluboko v batohu, jako naprosto stěžejní věc.

Nemám to úplně blízko, a tak by finální report byl asi moc dlouhej a buď by mi půlka fóra usnula a nebo by pak kopírovali mé vtipné glosy a zas*ali by tak celou hlavní stránku fóra. Tak jsem sebral Krejčího koule a rozhodl se udělat na SF předreport. Už to někdo udělal? Rozhodl se rozhodit zaběhlé pořádky, mám na salámu.

No jak bych to vzal zkrátka, no na úvod, jsem na zahradě, u sebe sklenka vína, notes, děti pobíhají, klid. Ale se ženou nám to teď moc neklape. A tak přichází nečekaná nabídka, že si na pár dní můžu vybrat jakékoliv místo na planetě a jet tam úplně sám si vodřáchnout. No mohl jsem jet do Vegas, na ostrov, kde bych hrál kuličku, točil se na kolotoči, šu*al kurvy a řídil auto, ale já si vybral Spartu. Jó vole, už slyším ten pleskot dlaní na čelo, debil, proč nejel do Vegas nebo se točit na kolotoči, no, vybral jsem si Spartu.

Vždycky mě mrzí, že se tu občas lidi naváží do gaučáků, ale věřte ono to na dálku není občas lehký sledovat Spartu, zvláště poslední roky, no teď chceš být u toho. Moje klasická posádka nemá z toho, že táta jede na fotbal sám, radost, ale teď táta prostě sám musí a malej zůstane doma, asi by to nebyla lehká cesta, ale jednou mu ukážu, kam a proč se táta vrací.

Aby toho nebylo málo, každou naší cestu provází nějaké lapálie, no a mě z toho stresu okolo, udělal se na prdeli nějakej hemeroid a ještě mi to dělá těžký. Zas*anej Řehák mi vykoukne na prdeli, zrovna teď před odjezdem. To bude asi zítra cesta. Až v Holešovicích vstoupí někdo do hospody a půjde jak nam*danej kačer, tak je to seagull s hemeroidem, a kdo si mě bude chtít přivzat ke stolu, tak mi tam hoďte polštář. Dává Kamil vůbec nějaký podprdelníky na stadionu? I za příplatek?

No ale udělal jsem to zkušeně, nejsem nějakej výletník panic. V úterý jsem si zašel za doktorkou, naznačil jsem trable v rodině, v týhle době pošuků, zajdeš k doktorovi, mám psychický problémy, to máš neschopenku natotata. Potřebuješ chodit ven? Jojo, chci na víkend do Prahy, plesk, razítko - neschopenka s volným pohybem. Easy. Kdybych tam v úterý naklusal, že chci být poník, tak odjíždím v pátek se hřívou a ocasem. Jen kdybych jí řekl, že mě z práce bolí záda, to by mě zkoumalo celý konsorcium doktorů, jestli nekecám. Doma jsem dneska posekal trávník, nakoupil na víkend, naložil kamna dřevem, ukázal, kde se zapíná, hlavně mě celej víkend nechte v klidu.

A jal jsem se od úterka trénovat. Popil jsem, zahulil, popil a zahulil, už jsem po těch letech ve Francii odvyknul náročnosti české soutěže a tak jsem v době cca 24 hodin do odletu připraven čelit těm kritickým okamžikům víkendu – hospodě.

Jojo, těším se, 10 let je to, co jsem nebyl, 10 let kdy jsem se z různých důvodů nemohl dostavit, 10 let kdy jsem se tak nějak protloukal vlastní válkou. Takže cíl mojí cesty byl jistý. Jestli je nějakej plán? Vůbec, naučil jsem se, že v životě je lepší neplánovat, takže ani nebudu zklamanej, když se nedostanu na stadion, ale určitě budu v době zápasu v okolí. Teď je ta mobilizace, teď jeto blízko a my budeme všichni u toho.

SPARTA PRAHA!!!!

seagull

Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Co týden dal a dá jaro 2023 (17.díl)

Konečné info k choreo sbírce

Je to blízko....druhý report ze zápasu Sparta - slavia

Před a po....report z vítězného derby

Fotbalová horečka: Do Věčného města na fotbal

Pět stupínků ke zlaté - krok první, Olomouc

Co týden dal a dá jaro 2023 (16.díl)

Vzhůru na Hanou - report ze zápasu Olomouc - Sparta

Sbírka na choreo

Kousat do polštáře - report z finále Mol Cupu

Čarodějnický výšlap pod Ještěd, přes Ještěd za třemi body a první příčkou

Co týden dal a dá jaro 2023 (15.díl

To nevymyslíš....jeden z názorů na (nejen) nedělní dění v Liberci

Šedá zóna - názor na současné rozhodování a řízení zápasů

Co týden dal a dá jaro 2023 (díl 14 a 1/2)

Jako kdyby byl poslední - report z výhry nad Plzní

Výšlap do Hradiště - report z cesty pěškobusem na zápas Slovácko - Sparta

Jak jsem si udělal výlet na Moravu za Spartou


seagull | 18.05.2023 19:38 Vstoupit do diskuze
2