seagull

25.06.2026 14:44

Bunda 14:37 > ubytování bylo hrazeno FIFA ne? proto jsme byli v Dallasu. Kdyby jsme chtěli jinde, tak si to cálujeme sami


Sup

25.06.2026 14:39

Bunda 14:37 > Jo, taky si myslim


ACS-OloFan

25.06.2026 14:39

Znám to pořekadlo o šťourání se v exkrementu,ale nedá mi to.Všimli jste si někdo blíž výkonu mexického 17letého Gilberta Mory? Od dubna,kdy nastoupil po dvouměsíční odstávce kvůli zranění, odehrál do startu MS v sedmi zápasech cca 300minut.Nechci kvůli tomu znovu sledovat tu sebetryznu.


Bunda

25.06.2026 14:37

Sup 14:36 > to bude za účast. 70 hráčům? Hotely, chlebíčky..moc toho nezbyde


Sup

25.06.2026 14:36

Tolnerian 14:30 > Moc do toho nevidim, zmiňuje to tam Häring ještě s jedním hostem. Nebylo těch 220 mega myšleno při postupu ze skupiny ?


Tolnerian

25.06.2026 14:30

Našel jsem článek, podle kterého měl FACR dostat 220 milionu.


Sup

25.06.2026 14:23

Aadvisor 13:48 > Podle dnešního Premier castu je naše účast na MS pro asociaci finančně ztrátová. Takže asi tak


ajosek

25.06.2026 14:06

Koubka bych z toho nevinil. Je to jen nastrčená loutka. Za nitky tahá úplně někdo jiný.


Bunda

25.06.2026 13:55

dexicek 13:55 > masakr:D


Bunda

25.06.2026 13:55

Aadvisor 13:48 > to nikdy neudělají. Potřebují ovlivňovat nominace, starty hráčů..


dexicek

25.06.2026 13:55

Douděra 4 střely. Všechny do nebe. + Jedna z poloviny ragbyovka, to možná měla být nahrávka
Pravej bek hraje přes nohu místo Zeleného, který byl v 1.zápase chválen

Tohle neodpustim Koubkovi, nikoliv Huga (jak píše číslo34 na FB)


Aadvisor

25.06.2026 13:48

Predsedo, jedina moznost je vsechny prachy za MS dat do zkuseneho zahranicniho trenera. Mame tam stale dva kandidaty, ktere jsem navrhnul. Terim a Klinsmann


Dalos

25.06.2026 13:46

Bílek, Hašek, Koubek... Já tam konzistenci vidím. Koubek s Bílkem mají alespoň úspěchy, Hašek tam nikdy neměl být.

Teď už jenom chybí, aby odvolali Koubka a kvůli "kontinuitě" nechali Chorvatsko Suchopárkovi.

Ale oni ho neodvolají. Koho by tam dali? Tohle jde za Nedvědem.


ferousek

25.06.2026 13:42

seagull 13:30 > třeba s těmi trenéry je to o víc věcech. Klidně věřím, že Brighton o Trpišovského zájem měl. Tak před pěti, šesti lety, když sešit proháněl v Evropě výrazně větší kluby a do světa pouštěl relativně zajímavý hráče, který přitom vyrostli až pod Jindrou. Jenže Jindra model 2021 už je jinej Jindra, než ten v roce 2026. A u ostatních? No když je tvojí hlavní předností "poctivý fotbal založený na bránění, bojovnosti a disciplíně a podpoře specifické české kabiny"... Tak asi moc mimo Českou republiku zájem nebude.


Fanda Fotbalu

25.06.2026 13:41

Aadvisor 13:30 > To je pravda. Jestli si to nebude moct postavit trenér podle sebe, tak je úplně jedno, kdo to bude.


Fanda Fotbalu

25.06.2026 13:39

Bunda 13:38 > Já vím, ale výsledky měl. Myslel jsem, že kvůli tomu ho brali ale zase to byl jenom nějakej handl.


Fanda Fotbalu

25.06.2026 13:38

crazytea 13:36 > souhlas


Bunda

25.06.2026 13:38

Fanda Fotbalu 13:15 > Došel daleko, ale s jakým stylem? Odporný hnus jako teď u repre. Vždyť nějaký hráč Plzně říkal, že nikdy netrénovali ofenzívu. Neřešili jí


crazytea

25.06.2026 13:36

Hlavně je potřeba obmena repre na hřišti a nechat je hrát. Klidně bych vzal i mladého trenéra typu janotka nebo kovac.
A nasadit větší část mladych za cenu že to bude třeba rok sedat.. Postavil bych to na hracích jako Karabec, Sochurek, Vydra, panos, sevinsky..
A ne ze další kvaldu na me potahneme s chorym, holesem, souckem a coufalem. Z těch co tam jsou bych nechal tu obranu plus sulce se schickem, hlozkem, sadilkem a juraskem. Golmani taky ok.
No a zkusit to hrát kombinacne což se slavistama nejde


Aadvisor

25.06.2026 13:30

Zajimalo by me, jak by vypadala nominace s jinym trenerem. Nevzal by takovy Kozel Soucka nebo Douderu? Vzal by Karabce? Nezapominejme, ze Nedved mluvi do vseho a je vlastne neco jako Hapal v Olomouci. Kazdy den do toho trenerovi mluvi a vse schvaluje


seagull

25.06.2026 13:30

ACS-OloFan 13:19 > samozřejmě že má pravdu. Ono se asi musí jít až k jádru problému. Jednak celkově to prostředí, prostě u nás pokud je vůle, tak si výsledek můžeš pohodově koupit, možná tě chytí, ale většinou ne. Druhá věc, jak Karlos napsal, ti bafuňáři od nejspodnější ligy, to jsou prostě ti samí už kolik let, ochota něco změnit, vůbec. Trenéři - kolik trenérů v zahraničí máme? O kolik trenérů je zájem. Myslíš že ta naše geniální kšiltovka má vůbec nějakou takovou ambici? A že o něj opravdu byl takový zájem? Brighton, Celtic? Co by asi tak v Brightonu dělal? Podívej tady jak tady dostal v lize přes držku Askou, takový obětní beránek a chlapec už podepsal v Ligue1, což je meta pro někoho z našich trenérů asi jako kdyby kdokoliv ze SF se chystal kvalifikovat k NASA k cestě na Mars


ferousek

25.06.2026 13:28

Přijde mi, že mezi Koubkem i hráči absolutně není vztah. Vůbec nebyla trefená sestava, pořád se to točilo. Možná ho hned neodvolají, protože na MS se nedostali jinačí kouči, ale vůbec si nedovedu představit, že by vydržel do ME.


ACS-4Ever

25.06.2026 13:25

Koubek asi neni spatnej trener, ale na MS ze uplne priposral. Ten tym na papire neni tak spatnej, jako vykony co sme podavali. Ale aspon ma dedek zazitek na celej zivot. Sem dost zvedavy kdo to po nem prevezme. Nedivil bych se kdyby to byl nejaky cizinec.


ACS-OloFan

25.06.2026 13:19

Fanda Fotbalu

25.06.2026 13:15

Bunda 13:04 > Dobře, ale z Plzní došel v pohárech docela daleko. Vyřadil lepší týmy, to nemohla být všechno náhoda.


Bobocop111

25.06.2026 13:13

Ským budeme hrát na kraji obrany Ryneš,Kadeřábek,suchomel na Spartu fakt málo


Aadvisor

25.06.2026 13:06

Bunda 13:04 > To je takova typicka zkratka


Bunda

25.06.2026 13:04

Aadvisor 13:00 > Koubek nehraje fotbal. Nikdy. Celou kariéru. Tím bych začal a hned to i skončil


Aadvisor

25.06.2026 13:00

Nechci hajit Koubka, atmosfera asi nic moc, divne stridani atd. Na deuhou stranu, zvladnul by Kouel nebo nekdo jiny vic? Vyladil by Sulcovu nebo Schickovu formu jinak? Realne mel par zapasu na pripravu a ve dvou z nich nemohl moc experimentovat


Tommy.

25.06.2026 12:55

Karlos 12:04 > krutá pravda ale pravda!


Fanda Fotbalu

25.06.2026 12:47

dexicek 12:42 > Jak říkal, že na to ještě nemá. Dopředu avizoval, že si nezahraje.


seagull

25.06.2026 12:46

Mike Bossy 12:29 > tak on to pěkně popsal Folprecht jak sem dával dex. Nehraj mi tu patičky, odpal to do prdele, na jistotu. Možná problém jak psal zas tady Karlos. Nejsou, respektive nebyly love a důraz na výsledky, protože nutně potřebujeme ty poháry, za jakoukoliv cenu. No a teď se kolo otočilo, jsou tu movitější majitelé, ale z českých hráčů už tu jsou jen ti na ,,jistotu,, ... něco navíc už musíme lovit z ciziny


Fanda Fotbalu

25.06.2026 12:46

Mike Bossy 12:29 > Většinu z těch rychlejch, technickejch křídel zadusili trenéři už v žácích nebo v dorostu. Nemohli rozvíjet to, co jim bylo vlastní a v čem vynikali. Kombinuj, dva, max tři rychlý doteky, vodhoď. Fotbal je jako basket nebo dokonce šachy. Takhle byli vychovávaný trenéři mládeže, pod kterejma vyrůstala současná generace.


brychtal

25.06.2026 12:45

Jak jsem rád, že jsem klidně spal. Ale mlčení TR by mělo skončit, nastal čas činů.


dexicek

25.06.2026 12:42

Fanda Fotbalu 12:03 > jaký odstřelení?