Jak to vypadalo? Díky
Hlavně že má ten lulin mexickej dres , s tím jeho můžou vytírat podlahu
Fanda Fotbalu - říkal si že Douděra bude hrát, aby se prodal. Tak to se moc nepovedlo.
Herrer 04:53 > :))
Oni fakt budou hrát se Španělskem, Chorvatskem a Anglií? To bude fičák.
Nic, jdu dát ještě šlofíka
Díky hoši za společnost
honsan 04:54 > Každej start za repre zvyšuje cenu
Jsem to měl puštěný na mobilu, tak jsem nemohl psát.... tvl Douděra 3x střílí ze 40m, Souček se sám zraní, centry nedoletí na penaltu ... šílený
A aby z tebe Mexiko udělalo fakt vocasy, tak si vystřídají gólmana
1 střela na branku od nás..
To je pak taky těžký
dexicek 04:54 > mě není,dopadlo to jak mělo,Schick se vzdá repre , vrtulník skončí a menstruační prostěradla se ztrapnila
Ty krávo, to je skoro tak bolestný, jak dělat stafáž u oslav titulu těch zmrdů. I když skoro... Tohle vidí celej svět.
JAR z 2. místa? Zajímavé.
Nevím co tento komunikační kanál dovoli,ale ten Douděra je megačůrák
Mne je jich skoro až líto..
Kuchtu a Sochurka tam vzali jen aby Spartani nebyli nasrany a ani to se jim nepovedlo. Kdejaky hovno ze Slavie jako Doudera, co na MS absolutne nema co delat, si zahraje, ikdyz nevim jestli se takhle slavistum a plzenakum podari zvysit cenu tem jejich nekopum.
caucho23 04:52 > Jakože půjde do Bayernu ve třiceti? :-)
Ninel 04:48 > Vůbec nic. Ještě by mohl něco předvést a dědkovi by vyčítali, že mu nedal víc šancí. Myslel jsem, že má Koubek víc citu.
Herrer 04:50 > na dalším mundialu mu bude 38, zkušenosti bude dost, 4 tituly se Spartou, 8 s Bayernem....
Mame vepředu 3 věže neposleme centr
Méchiko dneska hrálo sedmnáctiletýho Moru. Kluk co má 20 zápasů v lize, z toho 12 v základu, z toho jen 2x celých 90 minut. My vezmem Daridu a nasazujeme Součka a Sadílka. Sázka na jistotu... a ta vyšla podle předpokladů.
Martas007 04:48 > Šetříme si ho, aby nasál atmosféru a pak byl na dalším Mundialu zkušenější. Když ne na hřišti, tak třeba v televizním studiu. Hodně mu to dá.
Koubek (okamžitě) čau.
Ninel 04:48 > nedostal by je Sojka a Adolf by se na dědu zlobil...
Doufám, že dědek tímto skončil.
Herrer 04:46 > Teď jsem to chtěl napsat. Co by se stalo, kdyby dostal deset patnáct minut...
Na toho kokota fakt nemám
Ten starej palicak tam toho Sochurka neda. Me nasral dedek.
Průměrnej Sadilek a hlavně Hranáč si tu minutáž absolutně nezasloužili. Jak píšete, Coufal aspoň nebyl trapnej.
Tak Sochurek si udelal jenom peknej vylet
Taky jsem čekal, že tam toho Huga teď mohl dát...
Kluci mexičtí,nasaďte suspíky
Že nedostal Hugo vůbec čuchnout, přesně ukazuje, jak hrozně o fotbale přemýšlíme. Asi tam jel dělat klukům maskota, nebo já nevím. Možná na něj volali sahara, bufet?
Martas007 04:43 > Čekal jsem,až se Bosák odváží kritizovat, už začal a Zelenka žehlí :-),jinak koukám na Nově
Coufal slusnej match a az na jednu situaci i Holes. Nerad rikam
Soucek vypadá na krizak ://
Tak zatím nejlepší z té hrůzy Coufal