omega13

26.06.2026 17:58

kakamiI 17:26 > Nemůže to být z důvodu že křídla se nejrychleji unaví?


Martas007

26.06.2026 17:57

crazytea 17:15 > Karabec ani Sevcik nejsou kridla


omega13

26.06.2026 17:55

Euro pod Šilhavym Bořil dvě žlutý a místo něj Kadeřábek proti Holandsku hrál dobře a tak za odměnu proti Danum seděl na střídačce. Bořil zavinil gól a byl nejhorší hráč. Letos Zelený, gól padl z jeho strany, ale určitě patřil k tomu lepšímu na hřišti. Přesto tam trenér dá Douděru a nechá ho tam dokonce. Dva úplně jiné realizáky, ale příběh je podobný.


Aadvisor

26.06.2026 17:34

Martas007 17:10 > To ke vetsina prospektu


Pavel.M.

26.06.2026 17:33

Tak dlouho kupuješ z Westerlo Reynoldse až ti přijde Alcócer


kakamiI

26.06.2026 17:26

Ted hrajem na tri stredaky, Karabec a Sevcik je spis alternativa k Sochurkovi, nebo proste do stredu zalohy.
Jinak na kridlech mame dle me dlouhodobe nejvetsi kvalitu, kdyby radsi privadeli kvalitu i na jine posty, nez jen resit rychlost kridla.


omega13

26.06.2026 17:24

brychtal 16:45 > To bych kecal


crazytea

26.06.2026 17:15

Ještě tam máš Mercada, zatím tu je Karabec a Ševčík a přišel singateh. Za mě je to na dvě místa dost. Levyho krajního bych viděl radši.


Martas007

26.06.2026 17:10

Aadvisor 17:05 > Grimaldo neni prospekt. Grimaldo je uplne k nicemu.


Aadvisor

26.06.2026 17:05

crazytea 17:00 > Haraslina asi k sprintovym nabehum uz moc nerozbehaji, Grimaldo a Kuol jsou prospekty a Birma jde pryc :-)


crazytea

26.06.2026 17:00

Kolik těch křídel ještě chtějí na dva posty. Hlavně že krajní bek nikde


brychtal

26.06.2026 16:50

Jedna věc je přivádět fotbalisty a chtít hrát fotbal. Druhá a podstatnější je, udržet je ve zdraví. Náhodné zranění je možné, ale trpět hon na fotbalisty? A ještě jim stavět stadión?


Aadvisor

26.06.2026 16:50

Tak Turek, nikoli ten hranatej knihomol a lisovac ovoce, si kupuje k Dukle dalsi tri zahranicni kluby. Dobrej bizar. Trochu mi to pripomina model Budejovic


Aadvisor

26.06.2026 16:46

Tak ne, smlouvu ma do 2028


brychtal

26.06.2026 16:45

omega13 15:47 > plnej?


Aadvisor

26.06.2026 16:44

Miroslav_Beránek 16:30 > uas to zapada do toho co naposledy rikal. Chceme kridlo, prijde reprezentant. A neskoncila mu smlouva?


Pking

26.06.2026 16:31

Aadvisor 16:17 > Trošku jsem si teda zagoogglil a vychází to asi z tohohlehttps://www.voetbalnieuws ... ... Alcocer v minulé sezóně vstřelil tři góly a připsal si tři asistence. Po třech sezónách ve Westerlu opouští Het Kuipje do České republiky. Kostarický reprezentant se dohodl s top klubem Sparta Praha. Dle Gemini jde o rychlé levé křídlo (praváka).


Miroslav_Beránek

26.06.2026 16:30

Aadvisor 16:17 > Hodnota dle transfermarktu 3 miliony EUR. Do toho by Rosa nešel.


Aadvisor

26.06.2026 16:17

Udajne je se Spartou uz dohodnuty. Mlady LW z repre Kostariky, prichazi z Westerlo


Aadvisor

26.06.2026 16:13

Polud tu uz nebLo, tak Josimar Alcocer. Jo a pro rejpaly, je to z transferfeedu


dexicek

26.06.2026 16:11

Holeš slušnejch 43 repre startů, to bych vubec neodhadl


Milan Minář

26.06.2026 16:05

Letnak 15:39 > Kabongo je Vltavou křtěný, Meteorem a Spartou vychovaný...


Martas007

26.06.2026 15:55

ACS-OloFan 15:53 > Tak Holesovi je 33. U nej se to vzhledem k veku dalo cekat i bez ohledu na okolnosti.


ACS-OloFan

26.06.2026 15:53

Martas007 15:50 > ještě jich přibude


ACS-OloFan

26.06.2026 15:53

omega13 15:47 > klasická zábava u nás na plese hasičů,každý rok na jinou písničku, největší aplaus z programu :-D


Martas007

26.06.2026 15:50

Holes ukoncil repre karieru


omega13

26.06.2026 15:47

brychtal 11:31 > Mažoretky zábava žen, pouze na první pohled. U nás při Zářečské pouti už před 25 vystupovali mužoreti. Jen místo hůlky meli půlitr


ACS-OloFan

26.06.2026 15:41

ffontan 15:03 > na MS jsme dostali jen jednu žlutou kartu,LK37 v zápase s prostředkem na mytí nádobí


Letnak

26.06.2026 15:39

Tak pokud se nevzmatuje mládežnický fotbal v ČR,pokud týmy budou i v divizi raději brát cizince,tak nezbyde,než jít cestou dalších států(Francie,Německo,Švý carsko....) a ty šikovné udržet a nsturalizovat je do reprezentace(viz.Kabongo....).


Tommy.

26.06.2026 15:16

ffontan 15:11 > to můžu podepsat


ffontan

26.06.2026 15:11

dexicek 14:39 > Karabce už konečně někam prodat natvrdo (i za cenu toho risku, že dostaneme sotva půlku toho, co jsme za něj chtěli původně), hostovačky jsou na prd. U něj to je pořád jak přes kopírák, že začátek pár zápasů super, ale pak to neudrží a za chvíli není pomalu ani na soupisce pro zápas. Ševčík taky spíš ne, protože on potřebuje hrát a ne zahřívat lavici/tribunu a u nás by do zálohy byl za mě volba číslo tři až čtyři, jestli (čili by dostal deset patnáct minut ob zápas, což je málo).


ffontan

26.06.2026 15:03

ACS-fan 14:13 > Klasika, pomalu i Pepa Omáčka z vesnice dlouho ví, že to jde do háje a že spíš jedeme setrvačností, ale papalášové nahoře doteď pořád chrápali a dělali, že se nic neděje, teprve ne "za pět dvanáct", ale 11:59:59, případně už po úderu dvanácté se proberou. A druhý bod - nevím, jestli si vůbec uvědomujou, že tím pouštěním prasáren a simulací v domácí lize poškozujeme jenom sami sebe, protože pak čutálisti vytáhnou paty z domu, hraje se pohárová Evropa, případně repre a oni jaksi na mezinárodní scéně jim rozhodčí ty simulace a okopávačky nežerou, naopak si za to hoši maximálně vykoledujou kartu pro sebe.


crazytea

26.06.2026 15:01

dexicek 14:39 > jj. Jako Ševčík i Karabec jsou fajn ale dost podobní.. Stačil by typologicky jeden a museli bychom ten zápas hrát trochu jinak pac oni dozadu nikdy moc nebudou a pokud je nechceš zabít tak jak se teď říká tak by museli být pod nimi nějací atleti.. Dřív to byl sadilek, aktuálně asi Suchomel a na středu by museli být asi dva defenzivni místo jednoho.


dexicek

26.06.2026 14:39

crazytea 14:33 > jasný já nesmutnim..ale určitě lepší cena/výkon než Tuci, Grimalda ještě brzo hodnotit ale fakt nečekám krevety. Kuol talent má, ale česká liga bude pro něj physio-soubojová výzva. Milla škoda slov.
Já pořád doufám že Ševčík, ideálně i Karabec, dostanou aspoň pulrok šanci se u nás opět chytit... Zápasu bude hodně a o předpokládané marodce na základě 10ti letého benchmarku se asi bavit taky nemusíme.


crazytea

26.06.2026 14:33

dexicek 14:19 > za mě už pro něj nebylo místo a lepší než kuol určitě nebyl a když se nechytl ani v Polsku tak bylo jen otázkou jak ho ukončit a ne aby tu vysedaval pod smlouvou..ze jde za min než přišel je venku běžná věc.. Rosa takhle nakupuje pořád. A my se potřebujeme už odriznout od téhle smluv. Takže pozitivní. A teď ještě podobně vyřešit Tuciho, Birmu, Imanola, Cobbauta, Millu, Grimalda a Holleho.