seagull

včera 05:18

Ikdyby mu dal blbejch 5 minut


ACS-OloFan

včera 05:18

Dalos 05:15 > pobavilo, Koubek zapomněl udělat domluvu co mají říkat


seagull

včera 05:17

Proč tam toho Sochůrka neposlal místo trojúhelníka to fakt nechápu....


Dalos

včera 05:15

Koubek: "Vyšinský už nemohl, proto jsme ho střídali"
Vyšinský: "Já se cítil dobře"

Tak jo :)


omega13

včera 05:14

To ještě zažijeme srandu.


Bunda

včera 05:13

Díky. Já se na to vysral a asi dobře udělal.

Koubek ven.


Patejl

včera 05:11

Jo a k Sochurkovi....Koubek je curak!


Ninel

včera 05:10

Náš nejlepší výkon s jednou střelou na branku. Tak jo, dědo...


Patejl

včera 05:08

Ochoa super :) Mi to trochu pripadlo jak kdyz si prckove letos odskocili kopnout prazskou soutez...v polocase stahnou dva hrace, hrajou v peti a stejne je to pres 10 :)


Ivoš

včera 05:07

Něco bych tu odložil pro místní odborníky. Tak ta podceňovaná, vysmívaná, naprosto trapná a marná "Dukla" postoupila z naší skupiny z druhého místa. A že ta skupina byla snad slabá? Co to potom vypovídá o kvalitě české reprezentace. Hnusné sestavy, hnusná hra, hnusné výsledky. A kyselou třešničkou na zkaženém dortu bylo hodnocení trenéra Koubka po zápasu s JAR. Když už to mělo takto dopadnout výsledkově, tak to mělo být úplně jiné herně, aby se na to dalo koukat. Zkrátka, zlaté Kapverdy nebo ten modrý likér.


omega13

včera 05:06

Dalos 05:02 > dobrý


ACS-OloFan

včera 05:04

seagull 05:02 > jak se tady říká : vzali jste šaške,tak máte cirkuse


Herrer

včera 05:03

Bunda 05:01 > Jako když hraješ bez křídel, bez invence a jediného trochu nebezpečného průměráka sundáš dolů jako prvního.


seagull

včera 05:02

Bunda 05:01 > hele první půle jakž takž do 25 minuty jsme byli i optický lepší, pak kolem 35 už vypadalo, jak když nám došlo. Druhou půli za klauny


caucho23

včera 05:02

Bunda 05:01 > no uvidíme. Koubek možná bude spokojenej, kdyby jsme proměnili šanci v úvodu, postup by byl náš!


Dalos

včera 05:02

omega13 04:59 > Agent může ukázat kolik měl střel na MS :)


Ninel

včera 05:02

Bunda 05:01 > Tak nějak podle očekávání. Jedna celkem šance na začátku, jinak nula nula nic. :D


caucho23

včera 05:01

omega13 04:59 > Slovan Bratislava by z toho být mohl ....


caucho23

včera 05:01

Ten nedorostlej zmrd si tam s úsměvem plácá.....on je snad se sebou spokojenej.....


Bunda

včera 05:01

Jak to vypadalo? Díky


ACS-OloFan

včera 05:00

Hlavně že má ten lulin mexickej dres , s tím jeho můžou vytírat podlahu


omega13

včera 04:59

Fanda Fotbalu - říkal si že Douděra bude hrát, aby se prodal. Tak to se moc nepovedlo.


Ninel

včera 04:59

Herrer 04:53 > :))


Dalos

včera 04:59

Oni fakt budou hrát se Španělskem, Chorvatskem a Anglií? To bude fičák.


dexicek

včera 04:58

Nic, jdu dát ještě šlofíka
Díky hoši za společnost


Fanda Fotbalu

včera 04:58

honsan 04:54 > Každej start za repre zvyšuje cenu


seagull

včera 04:58

Jsem to měl puštěný na mobilu, tak jsem nemohl psát.... tvl Douděra 3x střílí ze 40m, Souček se sám zraní, centry nedoletí na penaltu ... šílený

A aby z tebe Mexiko udělalo fakt vocasy, tak si vystřídají gólmana


dexicek

včera 04:57

1 střela na branku od nás..
To je pak taky těžký


ACS-OloFan

včera 04:56

dexicek 04:54 > mě není,dopadlo to jak mělo,Schick se vzdá repre , vrtulník skončí a menstruační prostěradla se ztrapnila


Herrer

včera 04:55

Ty krávo, to je skoro tak bolestný, jak dělat stafáž u oslav titulu těch zmrdů. I když skoro... Tohle vidí celej svět.


Miroslav_Beránek

včera 04:55

JAR z 2. místa? Zajímavé.


ACS-OloFan

včera 04:54

Nevím co tento komunikační kanál dovoli,ale ten Douděra je megačůrák


dexicek

včera 04:54

Mne je jich skoro až líto..


honsan

včera 04:54

Kuchtu a Sochurka tam vzali jen aby Spartani nebyli nasrany a ani to se jim nepovedlo. Kdejaky hovno ze Slavie jako Doudera, co na MS absolutne nema co delat, si zahraje, ikdyz nevim jestli se takhle slavistum a plzenakum podari zvysit cenu tem jejich nekopum.


Herrer

včera 04:53

caucho23 04:52 > Jakože půjde do Bayernu ve třiceti? :-)