Shog1

21.06.2026 17:13

Panák mentor..možná ho tam měli instalovat o pár měsíců dřív a třeba se nemusela řešit třetí liga.
Divim se,že to ještě někde nezkusí.


Miroslav_Beránek

21.06.2026 17:12

Pany v ČFL. Není to škoda ?


crazytea

21.06.2026 17:12

Bunda 17:08 > to se říká už kolik let o rynesovi a míč mu překáží pořád stejně


Bunda

21.06.2026 17:08

ghosttt 17:03 > Mannsverk má super věci, má Spartě co nabídnout, ale musí mít větší koule.. A věřím, že to letos rozbalí.


ghosttt

21.06.2026 17:03

DarkCook 16:42 > no to je balík a to pořádnej! Za tohohle posunovače a krále malejch domů z poloviny hřiště a navíc proložených faulama jak v přípravce. Masakr udelat tohohle hrace po hostovačce v ktery neukazal vubec nic. Drahej i za jedno ojro.


ghosttt

21.06.2026 16:54

Tommy. 16:38 > já jsem sem kvuli tomu cca tricet hodin nevlezl. Bylo me jasny,ze se tady to kopyto bude resit a nechtel jsem si kazit radost z fotbalu,kterej ted sleduju den co noc a noc co den.


ghosttt

21.06.2026 16:50

Tommy. 16:38 > a tady jak já ;)


ghosttt

21.06.2026 16:49

Tommy. 16:34 > tady mluvíš jak Nedvěd :)


seagull

21.06.2026 16:49

Martas007 16:49 > :D


Martas007

21.06.2026 16:49

DarkCook 16:42 > Za hrace, jako je Mannsverk, to balik je.


seagull

21.06.2026 16:48

Tommy. 16:38 > náhodou, YouTube stříbrné tlačítko to je něco. Až z toho chudák Šulo nevěděl co na to říct, když ho jako kapitána nechali rozbalit tu krabici


DarkCook

21.06.2026 16:42

2,5 mega v eurech fakt není v současnosti žádný balík.


Tommy.

21.06.2026 16:38

furt se nemůžu zbavit tý pachutě z Mannsverka, obzvlášť za ten balík.
A ještě že je mi u prdele, co si kdo myslí, páč jinak bych si z tý hrstky jeho zastánců ukroutil hlavu.
Sparta pod VSJBČ spadá do nudné šedi a světlejší zítřky v nedohlednu :(((


Tommy.

21.06.2026 16:34

dexicek 12:07 > seš hodnej, ale důležitý jsou body. A ty nejsou. Proti Japkům budou muset zabrat.
Ale fajn, že jsou na MS. Za 2-4 roky bude ten mančaft zase lepší.


ghosttt

21.06.2026 15:30

Ja se bavim u te reklamy se Suchoparkem v tom taxiku. Ty jeho tři slova co tam zašišlá, museli natacet celej den tipuju :))


Miroslav_Beránek

21.06.2026 15:06

To je jenom pozérství od toho Suchopárka. To by musel žít v jeskyni.


crazytea

21.06.2026 14:49

seagull 13:54 > jn zprava dne


seagull

21.06.2026 13:54

crazytea 13:38 > 100k odběratelů na YT. Paráda ne? :D


crazytea

21.06.2026 13:38

https://youtu.be/iFzksanh ...

Nějaký nový video jdu to zkouknout.


Bunda

21.06.2026 13:29

seagull 13:27 > klidně si to ověř! To jsou curaci


seagull

21.06.2026 13:28

To si to repre neumí ohlídat, ty sračky co z nich lezou?


seagull

21.06.2026 13:27

Jak Suchopárek nemá sociální sítě, nečte a nezajímá se, tak mu asi uniklo, že má Atlanta ten stadion klimatizovaný...


seagull

21.06.2026 13:23

https://www.facebook.com/ ...

Jestli tohle někdo po Koubkovi nominuje jako hlavního trenéra, nebo o něm byť jen uvažuje, tak by sám měl skončit ve své funkci


ferousek

21.06.2026 13:00

V 96 v Anglii jsme taky hráli takovou sračku. O několik let později (a s částečně jiným kádrem) to najednou byla úplně jiná písnička. Pro mě byl šok (a doteď to vnímám jako klíčový moment) ME U21 v roce 2000, kde naše lvíčata hrály fotbal. Ofenzivní, aktivní, moderní. To bylo poprvé, co jsem něco takového u našeho týmu (nároďák i kluby) viděl. Možná že teď by to šlo zopakovat a udělat zase zábavnou repre. Ale kdo ty kluky k tomu vychová? Bílek? Suchopárek?


dexicek

21.06.2026 12:26

Aadvisor 12:22 > Senegal stejně jako Sloni dojede na velmi slabou finální fazi a zakončení. Takticky jsou oka, technicky jakbysmet..ale chybi jim ten evropsky zabijacky instinkt


Aadvisor

21.06.2026 12:22

Me sw docela libil Senegal. Jasne, Francie ho nakonec dostala, ale ty jejich protiutoky mely hlavu a patu. Navic vsichni rychly, dlouhy nohy, takze balon dostihli i kdZ uz to vypadalo beznadejne


dexicek

21.06.2026 12:07

Tommy. 11:40 > jestli ti to zlepší naladu- Švédové čistě herně se mi libily.. přímočarý fotbal dopředu.
Bohužel soupeř kurva dobrej


Tommy.

21.06.2026 11:40

Ivoš včera 21:00 > ne, až teď.
Ale už jsem to rozdejchal


omega13

21.06.2026 11:29

Ještě jedna nefotbalova Jednoho letního rána. 1965 Belmondo,, viděl jsem poprvé a není to špatný film.


dexicek

21.06.2026 11:27

omega13 10:55 > přesně
Fešák rejpe do soupeře a nebejt jedny ruky tak měli hovno. Ze byli.o kapku lepsi na míči? Super.


omega13

21.06.2026 11:20

Jsem v lázních a mám čas. Dnes zpráva z pražského hudebního festivalu. Vystoupila velšská kapela Manic street preachers a set zahájila písní která bojuje proti konzumní společnosti. Do toho pustili píseň jakou právě konzumní rádia milují. Mně taková muzika nevadí ale je to maličko směšné takhle bojovatt proti systému.


kakamiI

21.06.2026 11:18

Nas fotbal se z tohoto ms urcite pouci, vratime do pripravy behani po horach. Jediny nas nepritel je nadmorska vyska, ktera otupi nase zbrane.


omega13

21.06.2026 11:04

Mám u Japonska jednu obavu. Jejich největší přednost týmovost může být i jejich zkáza. Někdy potřebuješ hvězdu individualitu která je sama schopná zvrátit běh zápasu.


Herrer

21.06.2026 11:04

Gaginek 10:52 > Na to něco bude :-)


omega13

21.06.2026 10:55

seagull 10:45 > To jsme a ten trenér JAR když už se dává soda Koubkovi si taky nevidí do huby. Ušklíbá se nad náma a přitom hráli úplně jalovej fotbal. Doufám že je Korea přejede.