majtin

22.06.2026 21:07

fabulus 21:01 > Mám obavu, že toto uvidíme v podání želváka, který teď zaostává za Messim o 4 góly, ale je mu teprve 27 a góly furt dává.


seagull

22.06.2026 21:07

A víc jak se posunoval čas, tak naopak jsem začínal nemuset Ronalda ... vlastně už mě Ronaldo v dresu Portugalska vyloženě nebaví...


brychtal

22.06.2026 21:06

Moji miláčci, moc jim to přeju. Žádnej zandour, Messi je bůh. V těch létech. Asi by nechtěl hrát na konci kariéry ve Spartě. Škoda. Kdybych přišel na Letnou v čepici AFA, tak se ghosttte nediv.
Ten chlap má všechno, už včera by nestačil utratit prachy co vydělal (projebat jo, to umí kdekdo). A stále je hladovej po dalším úspěchu, klidně by chtěl dát branku i Kosmonosům... Takový karaktery potřebujeme.


seagull

22.06.2026 21:04

Já ho nikdy moc nemusel, protože nejsem příznivec Barcelony ... ale musím uznat, že on je prostě nejlepší.


ACS-OloFan

22.06.2026 21:04

Jsem zvědavěj na Ibru s Henrim jak i tom budou mluvit na FoxSports


ACS-OloFan

22.06.2026 21:02

seagull 21:01 > co chybělo


ACS-OloFan

22.06.2026 21:02

fabulus 21:01 > razítko na to


seagull

22.06.2026 21:01

A teď to tam ještě nakouří z toho přímáku


fabulus

22.06.2026 21:01

Kdyby CR7 překonal nějakým zázrakem Messiho rekord, tak jsem si jistý, že to s ním takto tým slavit nebude..


ACS-OloFan

22.06.2026 21:01

Dát tu penaltu tak má snad historický zápis , dvakrát po sobě hattrick


Aadvisor

22.06.2026 21:01

Uz ta nahravka byla naprosto genialni


seagull

22.06.2026 21:01

A ještě v 38 letech peláší od půlky na bránu v nastavení druhého poločasu. Suchopárku!


ACS-OloFan

22.06.2026 21:00

Jak všichni na něj čuměli, tohle je akce best off tohoto MS


seagull

22.06.2026 20:59

To je král!


ACS-OloFan

22.06.2026 20:59

Messi neskutečnej


disi

22.06.2026 20:30

omega13 19:39
Kdyby jsi šel radši na taneček :)


dexicek

22.06.2026 19:56

Zatím takový průměrný máč
2:0 střely, Argentina kontroluje na pul plynu


seagull

22.06.2026 19:53

Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí


seagull

22.06.2026 19:48

trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu


omega13

22.06.2026 19:46

Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.


brychtal

22.06.2026 19:44

dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.


dexicek

22.06.2026 19:40

dexicek 19:31 > teď už se soustředil


omega13

22.06.2026 19:39

Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,


seagull

22.06.2026 19:39

to byla mŇamka


brychtal

22.06.2026 19:39

majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...


dexicek

22.06.2026 19:31

Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne

To bylo hodne odflaklý


Martas007

22.06.2026 19:30

Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)


seagull

22.06.2026 19:28

Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...


Aadvisor

22.06.2026 19:26

seagull 19:25 > Soucek hraje PL a co?


seagull

22.06.2026 19:25

Aadvisor 19:18 > vždyť tam mají 80 procent kádru co hraje bundesligu


r0b0t

22.06.2026 19:19

Herrer 19:14 > 1990 byl dobrej fór. Němcům tlačili káru celej šampionát včetně finaále.


Aadvisor

22.06.2026 19:18

…Uplne blbe


Aadvisor

22.06.2026 19:18

Rakouska liga nic moc, plno cizincu z Balkanu a nehrajou s jednim z favoritu…


seagull

22.06.2026 19:16

Rakušani nejsou vůbec špatný ale


Herrer

22.06.2026 19:14

Malinko mi to připomnělo penaltu na Klinsmanna v 1990, kdy tam byli Straka s Chovancem.