Bunda

05:01

Jak to vypadalo? Díky


ACS-OloFan

05:00

Hlavně že má ten lulin mexickej dres , s tím jeho můžou vytírat podlahu


omega13

04:59

Fanda Fotbalu - říkal si že Douděra bude hrát, aby se prodal. Tak to se moc nepovedlo.


Ninel

04:59

Herrer 04:53 > :))


Dalos

04:59

Oni fakt budou hrát se Španělskem, Chorvatskem a Anglií? To bude fičák.


dexicek

04:58

Nic, jdu dát ještě šlofíka
Díky hoši za společnost


honsan 04:54 > Každej start za repre zvyšuje cenu


seagull

04:58

Jsem to měl puštěný na mobilu, tak jsem nemohl psát.... tvl Douděra 3x střílí ze 40m, Souček se sám zraní, centry nedoletí na penaltu ... šílený

A aby z tebe Mexiko udělalo fakt vocasy, tak si vystřídají gólmana


dexicek

04:57

1 střela na branku od nás..
To je pak taky těžký


ACS-OloFan

04:56

dexicek 04:54 > mě není,dopadlo to jak mělo,Schick se vzdá repre , vrtulník skončí a menstruační prostěradla se ztrapnila


Herrer

04:55

Ty krávo, to je skoro tak bolestný, jak dělat stafáž u oslav titulu těch zmrdů. I když skoro... Tohle vidí celej svět.


JAR z 2. místa? Zajímavé.


ACS-OloFan

04:54

Nevím co tento komunikační kanál dovoli,ale ten Douděra je megačůrák


dexicek

04:54

Mne je jich skoro až líto..


honsan

04:54

Kuchtu a Sochurka tam vzali jen aby Spartani nebyli nasrany a ani to se jim nepovedlo. Kdejaky hovno ze Slavie jako Doudera, co na MS absolutne nema co delat, si zahraje, ikdyz nevim jestli se takhle slavistum a plzenakum podari zvysit cenu tem jejich nekopum.


Herrer

04:53

caucho23 04:52 > Jakože půjde do Bayernu ve třiceti? :-)


Herrer

04:52

Ninel 04:48 > Vůbec nic. Ještě by mohl něco předvést a dědkovi by vyčítali, že mu nedal víc šancí. Myslel jsem, že má Koubek víc citu.


caucho23

04:52

Herrer 04:50 > na dalším mundialu mu bude 38, zkušenosti bude dost, 4 tituly se Spartou, 8 s Bayernem....


dexicek

04:51

Mame vepředu 3 věže neposleme centr


Sodri

04:51

Méchiko dneska hrálo sedmnáctiletýho Moru. Kluk co má 20 zápasů v lize, z toho 12 v základu, z toho jen 2x celých 90 minut. My vezmem Daridu a nasazujeme Součka a Sadílka. Sázka na jistotu... a ta vyšla podle předpokladů.


Herrer

04:50

Martas007 04:48 > Šetříme si ho, aby nasál atmosféru a pak byl na dalším Mundialu zkušenější. Když ne na hřišti, tak třeba v televizním studiu. Hodně mu to dá.


Ninel

04:50

Koubek (okamžitě) čau.


caucho23

04:50

Ninel 04:48 > nedostal by je Sojka a Adolf by se na dědu zlobil...


Pavel.M.

04:49

Doufám, že dědek tímto skončil.


Ninel

04:48

Herrer 04:46 > Teď jsem to chtěl napsat. Co by se stalo, kdyby dostal deset patnáct minut...


dexicek

04:48

Na toho kokota fakt nemám


ghosttt

04:48

Ten starej palicak tam toho Sochurka neda. Me nasral dedek.


Herrer

04:48

Průměrnej Sadilek a hlavně Hranáč si tu minutáž absolutně nezasloužili. Jak píšete, Coufal aspoň nebyl trapnej.


Martas007

04:48

Tak Sochurek si udelal jenom peknej vylet


Pavel.M.

04:48

Taky jsem čekal, že tam toho Huga teď mohl dát...


ACS-OloFan

04:46

Kluci mexičtí,nasaďte suspíky


Herrer

04:46

Že nedostal Hugo vůbec čuchnout, přesně ukazuje, jak hrozně o fotbale přemýšlíme. Asi tam jel dělat klukům maskota, nebo já nevím. Možná na něj volali sahara, bufet?


ACS-OloFan

04:46

Martas007 04:43 > Čekal jsem,až se Bosák odváží kritizovat, už začal a Zelenka žehlí :-),jinak koukám na Nově


dexicek

04:45

Coufal slusnej match a az na jednu situaci i Holes. Nerad rikam

Soucek vypadá na krizak ://


Pavel.M.

04:44

Tak zatím nejlepší z té hrůzy Coufal