omega13

včera 21:53

crazytea 13:30 >D


ghosttt

včera 21:21

dexicek 20:46 > odpocinkove to pojmu já :) o polocase to balim.


dexicek

včera 20:46

Jsem fakt zvědavý zda to nepojmou odpočinkově


ghosttt

včera 20:42

Tvl tak už začněte,to je doba. Přeju Kanadě ale vsazeno mam na Švajcary.


crazytea

včera 20:07

Baník nový dresy takový nic moc. Dneska na té naší tiskovce už je taky mohli ukázat.
Zatím asi nejvíc povedený domácí má zbrojovka.


Karlos

včera 20:04

Panak - Sivok by mohla byt dobra stoperska dvojka na postup.


Karlos

včera 19:52

Rosa nemuze za vase posrany zivoty.


seagull

včera 19:33

Ráno tu na vás čekám plantážníci


k196

včera 19:14

disi 17:56.: díky, nevšim jsem si, vidím ale že nejsem sám, koho ta funkce zaujala


ghosttt

včera 19:01

Herrer 19:00 > top :)


Herrer

včera 19:00

ghosttt 18:56 > Nejlepší ;-)


ghosttt

včera 18:57

ghosttt 18:54 > vse o hodinu mene :)))samozrejme :))


ghosttt

včera 18:56

Herrer 18:42 > vse uz probehlo :)) to kafe bylo i s chladicem, tzv.” kafe Rummenigge”


ghosttt

včera 18:54

dexicek 18:34 > neeee,to dam,mam budik na 3:10,3:15 a 3:30h :D ale chtel jsem dat i Kanadu celou,ale tam dam asi jenom polocas.


Herrer

včera 18:42

Já taky zkusím vstát a pak rovnou do rachoty...


Herrer

včera 18:42

ghosttt 18:28 > To chce kafe, bazén a par pivek. Uvidíš, jak ožiješ ;-)


dexicek

včera 18:34

ghosttt 18:28 > cejtím tam nějaký takový to "píčo, já na to seru" :)


ghosttt

včera 18:28

dexicek 11:02 > tvl,ja spal :D Doufal jsem,že mě to pomůže,abych byl čerstvej na ten noční běh,kterej začne večer ve Vancouveru a skončí ráno v Mexiku.

No nevim,jestli to byla dobrá volba. Jak nejsem zvyklej chrápat přes den,tak jsem teď rozbitej jak večerní rychlík HRON,kterej jednoho krásného červnového večera roku 1985 vyrazil z Prahy do Banské :)


Roonie.

včera 18:17

Změna přatelaku na soustředění. Místo Rangers Jagiellonia


disi

včera 18:09

k196 17:56
Fontána to už vysvětlil .)


disi

včera 18:08

Letnak 17:20
Jasně, ale tady jde o to, jací ti hráči jsou.


k196

včera 17:56

Luis Tamayo
- sportovní vědec tahle pozice v realizámu u Bčka mi velmi zaujala, co je asi jeho náplní???


Letnak

včera 17:20

Tak rozhovor s BP....jak jsem už předvídal,hráčů je dost,jen to do nich dostat. Za mne souhlas.


cefra17

včera 17:19

Rosa opět arogantní


brychtal

včera 17:11

Díky všem za infa že Sparty. I za to, že jste to přežili.


ffontan

včera 17:05

Likúrgos 15:59 > Bude na základě dat přepočítávat vzorce pohybu hráčometrů na člověkominuty a výsledky pošle manažerovi pohybu a ten to předá maskotovi s uklízečkou a uklízečka to připodepíše a odnese trenérovi a ten vyhlásí, že na základě dat dnes nastoupí ten a ten a naopak tamten bude mít volno:-)


Fanda Fotbalu

včera 16:04

Likúrgos 15:59 > Bude zkoumat jak nespadnout do divize


Likúrgos

včera 15:59

Tvl, by mě zajímalo, co je to za funkci "sportovní vědec" v realizáku našeho třetiligového béčka:-))


kdybychjen...

včera 15:54

Chceme se vyvarovat situaci, že s ním trenér bude počítat a on odejde na poslední chvíli...

Tak je to potvrzený, dělaj si z nás srandu.


miletinek

včera 15:41

Tak ono asi není teď v době mistroství světa obecně asi úplně jednoduché podepisovat zajímavé podepisovat hráče. I vzývaný a obdivovaný Nezmar prohlásil v svém rozhovoru, když se ho ptali před několika dny na N'Guessana a Diakitého , že : "zahraniční trh ještě do značné míry spí."


Fanda Fotbalu

včera 15:33

ACS-OloFan 14:21 > Tohle mě už začíná vytáčet. Tahle ideologická zaslepenost snižuje naší konkurenceschopnost.


Dalos

včera 15:32

U Mensaha mi přijde škoda, že nešel někam na hostování.


Dalos

včera 15:30

A jestli přijde rychlé křídlo do základu a zůstane na desítce Mercado, tak to budu hodnotit pozitivně. Škoda že si to kazí těmi beky, to je hrůza.


Vezir

včera 15:27

Nezmar neprijde ani kdyby on sam chtel, ale ma u Kazisveta hned 2 vyrazny kanky, takze na to rychle zapomente. Jestli nekdy Rosa odejde, nebo bude odejit, tak ho nahradi tak na 98% Sivok.


Miroslav_Beránek

včera 15:26

seagull 15:13 > ale hlavně potřebujou doléčit zranění