Není to zesměšňování soupeře s tím Ochoou?


omega13

04:37

Martas007 04:35 > hraje hrozně ale jeden centr zprava byl slušný.


Martas007

04:35

ACS-OloFan 04:35 > Ne


ACS-OloFan

04:35

Dalo to vemeno aspoň jeden dobrej centr?


ACS-OloFan 04:25 > S tříkolkou to bude nezastavitelnej dopravní park.


dexicek

04:31

Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře


dexicek

04:30

Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí


Herrer

04:30

dexicek 04:28 > Jo, to bylo taky hodně chytrý... Asi po nocích koukal na sestřihy :-)


Martas007

04:29

dexicek 04:28 > Tohle jen v prvnim polocase udelal asi ctyrikrat. Idiot


ACS-OloFan

04:29

Ten pacient si jednoznačně říká o angažmá kopáče do NFL


dexicek

04:28

Douděra tvl.. mas ve vapne 5 vezi a pálís z 30ti


dexicek

04:26

Na ten druhej gol se rad jeste podívám


crazytea

04:25

Oživení souckem určitě pomůže.


ACS-OloFan

04:25

Jdeme to oživit totální ofenzívou , nasadíme vrtulník


Herrer

04:25

Nechtěl sem bejt na kluky nasranej a už docela jsem. A na Koubka taky.


omega13

04:24

Co to kecá že měl Kovář balón v náručí.


Herrer

04:24

Fanda Fotbalu 04:23 > jj, může si za to sám, kdyby byl jako ostatní kluci, mohl si to tam s nima "užít" taky :-)


Martas007

04:23

Vyborne Holes


dexicek 04:22 > do blázince


Herrer

04:23

No tvl, kde byl Krejda? Ten jeho výklus. Uff...


caucho23

04:23

dexicek 04:22 > co čekáš? Ono mu to moc nemyslí ani s kyslíkem, takže teď je někde na úrovni trepky....


Herrer 04:21 > Může za to Václav Černý! (pokus o černý humor:)


Hedlik

04:22

Trn Sadílek je tak neuvěřitelně hloupej hráč,že z toho bolí oči.


dexicek

04:22

Ty vole kam běžel douděra???


Hedlik

04:22

To jsou neskutečný klauni….


dexicek

04:21

Na posranyho... Atd


Do prdele


Herrer

04:21

Tvl, jděte do prdele, co to kurva bylo????


dexicek 04:17 > Dík za info, neviděl jsem kdo to byl. "Zapomněli" ho jmenovat...


ACS-OloFan

04:20

dexicek 04:17 > motá se mi nebezpečně u dolního okraje televize, doufám,že se mi nevykutálí do obýváku


Herrer 04:12 > Dřív :(


ghosttt

04:19

Fanda Fotbalu 04:04 > :DD


Herrer

04:19

dexicek 04:17 > Douděra začal slušně, ale jak se rozkoukal, tak postupně našel sám sebe :-D


Herrer

04:18

Tvl, zrovna sundat Višinskýho?


dexicek

04:17

Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši