ACS-4Ever

26.06.2026 22:27

Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.


Novák

26.06.2026 22:17

Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)


Celticgirl

26.06.2026 22:16

seagull 22:16 > aspoň ty jejich zápasy budou zábavný :-)


Celticgirl

26.06.2026 22:16

dexicek 21:56 > mi to přišlo celkem dobrý, ale od aréna jsem z toho nebyla a sledovala jsem to celkem dlouho na své poměry.. Nebylo to něco, co bych chtěla co nejdřív vidět celý, že by mě to vytáhlo natolik, abych si dala dva díly za sebou, kolikrát jsem měla mezi díly i týdenní mezeru a mezitím koukala na něco jinyho..


seagull

26.06.2026 22:16

Francie se bude muset zlepšit v obraně, těch oken tam je moc. To by lepší tým trestal


dexicek

26.06.2026 22:03

Btw Francie taky moc hezký dresy.. čistý jednoduchý harmonický


dexicek

26.06.2026 22:01

Šmíd je skvělej jako host


Ivoš

26.06.2026 21:58

Celticgirl 21:22 > K tomu přání bych se klidně přidal.


SouthSiderM

26.06.2026 21:57

Nedvěd je dement…


dexicek

26.06.2026 21:56

ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit


Letnak

26.06.2026 21:53

Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(


seagull

26.06.2026 21:48

Fotbal z jiného vesmíru.


Aadvisor

26.06.2026 21:48

Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.

Trochu rozpor, panove, ne?


ACS-OloFan

26.06.2026 21:44

První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.


Bunda

26.06.2026 21:42

ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.


ACS-OloFan

26.06.2026 21:41

dexicek 21:35 > Harry hole? Dobré,až na tu všeobecně u všeho na netflixu tlačenou 4% scénku
The day od Jackal - dobré


Celticgirl

26.06.2026 21:39

dexicek 21:35 > já jsem včera dokoukala na iVysilani Ve výkonu služby a chtěla jsem si najít něco jinyho, podobně navykoveho :). Nesba mám shledleho..


Likúrgos

26.06.2026 21:38

seagull 21:35 > Určitě, ta sestava tomu nahrává. Prostě to chtějí dnes vyhrát, i když jim o nic nejde.


seagull

26.06.2026 21:35

Ten tým Francie to asi i hodně chce pro trenéra, který tam s nima nemůže být


dexicek

26.06.2026 21:35

Celticgirl 21:24 > a na co ses tesila na Netflix?
Nesbo je dobrej ;)


ACS-fan

26.06.2026 21:35

dexicek 21:12 > Neříkal jsem hned po mistrovství světa, ale po vyhodnocení účasti. Nečekal jsem, že to vyhodnotí tak rychle a jejich závěry mě překvapily. Jsou z teflonu. O Nedvědovi jako bafuňářovi si dlouhodobě nemyslím nic dobrého a teď mi na to dal štempl. Je vidět, že to myslí s českým fotbalem dobře.


Bunda

26.06.2026 21:34

Dembele má tu levou stejně dobrou jako Karabec


ACS-4Ever

26.06.2026 21:34

wow


seagull

26.06.2026 21:33

Wow


Celticgirl

26.06.2026 21:24

seagull 21:22 > jj jsou boží.

Jinak zatím Teda super zápas, to jsem si říkala, že dám jen poločas a půjdu na Netflix.. Ale tohle mě u obrazovky asi udrží :)


seagull

26.06.2026 21:22

Norsko má parádní ty dresy


Celticgirl

26.06.2026 21:22

Tak jako hrjaou Frantici, bych chtěla, aby hrála Sparticka :))


ACS-4Ever

26.06.2026 21:22

Dembele masterclass


seagull

26.06.2026 21:21

To je fofr ze strany na stranu


Likúrgos

26.06.2026 21:18

ferousek 20:59 > Hmm, to si nemyslím. V té době tohle měli v merku Agnelli a Paratici, Pavel tu funkci nedostal za to, že něco umí, ale za zásluhy. Jinak v ČR byla známá jeho kauza s firmou Ma-floor, kde taky projebal desítky mio.


Bunda

26.06.2026 21:18

crazytea 21:14 > Nguessana?


crazytea

26.06.2026 21:14

Kaslete už na ČR repre. Spíš mi řekněte které reprezentanty Francie Rosa přivede.
Obecně by mohl nějaký Francouze koupit. Je to EU tak pohoda a tam je těch hráčů kteří v u nás v lize vynikali jsou tisíce.


dexicek

26.06.2026 21:12

Bunda 21:00 > sorry ale to se fakt pochopit nedalo..nadsázka na čtvrtou... Šumak

Acs Fan, se vším respektem, se očividně pletl když očekával, že bude odvolaný Koubek hned po mistrovství světa


ferousek

26.06.2026 21:02

Jinak jestli by něco mohlo pomoci, tak tlak sponzorů, protože ten produkt fakt stál za prd a kdo by s ním chtěl být spojován? Ale když vidím reklamy Penny a budu je považovat za znamení toho, jak přemýšlí o českém fotbalu... Tak jsem vcelku skeptik.


ACS-4Ever

26.06.2026 21:01

Nase vystoupeni na MS byla definice blamaze. Tvl samba Nedved mu asi mrda z toho vedra.