Není to zesměšňování soupeře s tím Ochoou?
Martas007 04:35 > hraje hrozně ale jeden centr zprava byl slušný.
ACS-OloFan 04:35 > Ne
Dalo to vemeno aspoň jeden dobrej centr?
ACS-OloFan 04:25 > S tříkolkou to bude nezastavitelnej dopravní park.
Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře
Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí
dexicek 04:28 > Jo, to bylo taky hodně chytrý... Asi po nocích koukal na sestřihy :-)
dexicek 04:28 > Tohle jen v prvnim polocase udelal asi ctyrikrat. Idiot
Ten pacient si jednoznačně říká o angažmá kopáče do NFL
Douděra tvl.. mas ve vapne 5 vezi a pálís z 30ti
Na ten druhej gol se rad jeste podívám
Oživení souckem určitě pomůže.
Jdeme to oživit totální ofenzívou , nasadíme vrtulník
Nechtěl sem bejt na kluky nasranej a už docela jsem. A na Koubka taky.
Co to kecá že měl Kovář balón v náručí.
Fanda Fotbalu 04:23 > jj, může si za to sám, kdyby byl jako ostatní kluci, mohl si to tam s nima "užít" taky :-)
Vyborne Holes
dexicek 04:22 > do blázince
No tvl, kde byl Krejda? Ten jeho výklus. Uff...
dexicek 04:22 > co čekáš? Ono mu to moc nemyslí ani s kyslíkem, takže teď je někde na úrovni trepky....
Herrer 04:21 > Může za to Václav Černý! (pokus o černý humor:)
Trn Sadílek je tak neuvěřitelně hloupej hráč,že z toho bolí oči.
Ty vole kam běžel douděra???
To jsou neskutečný klauni….
Na posranyho... Atd
Do prdele
Tvl, jděte do prdele, co to kurva bylo????
dexicek 04:17 > Dík za info, neviděl jsem kdo to byl. "Zapomněli" ho jmenovat...
dexicek 04:17 > motá se mi nebezpečně u dolního okraje televize, doufám,že se mi nevykutálí do obýváku
Herrer 04:12 > Dřív :(
Fanda Fotbalu 04:04 > :DD
dexicek 04:17 > Douděra začal slušně, ale jak se rozkoukal, tak postupně našel sám sebe :-D
Tvl, zrovna sundat Višinskýho?
Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši