Plžíno

25.06.2026 18:34

Byl jsem v Německu na MS v roce 2006 a letos jsem si chtěl k 50 sátinám nadělit výlet do Mexika. I když jsem hodně prskal, musím blahořečit mé milované ženě , že místo fotbalu byla potřebnější rekonstrukce příbytku.


seagull

25.06.2026 18:33

Plžíno 18:28 > dneska si ze mě v práci regulérně dělali prdel... celej svět ten fotbal sleduje. Prej jak dnes hrál Galásek a Ujfaluši ... a i se snažili tam hodit tu výslovnost, a ještě mi řekl, vždyť dělal kapitána v Ajaxu ... a to byl jeden z těch méně známých ... a jak já si můžu rejpnout do Francie , dneska jsem byl za šaška :D a ještě jsme na to koukali na ranním kafi ve 4 ráno ... jsme si kafe protáhli na celej poločas. Hanba :D


seagull

25.06.2026 18:30

to je na tom snad to nejhorší, že ti ta repre a ten svaz soustavně lžou, od různých Belmond, tříkolek, akce Souček - Coufal, to je ale furt něco a neustále nějakej problém.

včera vytáhl Vacek, že nechali jet člena svazu taxíkem zpět do kempu, jen že dovolil vytáhnout kameru na tréninku
dneska Kvasnica, že Douděra měl jízlivý poznámky na tréninku na novináře

prostě furt něco a z různých zdrojů, hráči si v mixzónách stěžují, ta parta nedrží spolu, to na nás můžou koulet jak chtěj


Plžíno

25.06.2026 18:28

Shog1 17:21 > se slzou v oku po dnešní probdělé noci vzpomínám na zálohu: Poborský, Rosický, Galásek, Nedvěd , Němec, Berger. To byli frajeři, nezakopli o balon, dokázali obejít protihráče, nacentrovat a dokonce světě div se i zpracovat balon.


Bunda

25.06.2026 18:28

seagull 18:24 > Nakonec fajn, že lidi otevřeli oči a vidí co je Koubek a celá ta banda zač.

Na každou svini se vaří voda


ACS-OloFan

25.06.2026 18:26

seagull 18:11 > :D , mám to nastaveno a prožito úplně stejně


seagull

25.06.2026 18:24

Bunda 18:10 > nevím proč repre a její zástupci mají problém říct pravdu. Tak to řeknu rovnou, tak prostě na něj nezbylo místo. Ale tak si ho tam neměl brát, když jsi neempatickej kokot a myslel sis že za stavu 0:2 v 85 minutě to Chorým a Sojkou otočíš. ...tak tam toho Sochůrka neměl brát, to samý jak ta komedie s těma extra třema místama na kempu. Chtěl bejt důležitej a nakonec byl za blbce, protože kluk co dal gól nakonec nejel ...


seagull

25.06.2026 18:11

ACS-OloFan 17:46 > máš 2 SZ fane :D


Bunda

25.06.2026 18:10

https://x.com/jinochmicha ...

Dobrý KO pro toho kripla


Fanda Fotbalu

25.06.2026 17:57

Bunda 17:32 > Jako fakt?


ACS-OloFan

25.06.2026 17:46

Filmové okénko pro nepřátele obohacovačů,tento film se zřejmě zde do distribuce nedostane, přestože ho natočil německý režisér, dostupné "jabkotv" a různě po netuhttps://www.csfd.cz/film/ ...


Bunda

25.06.2026 17:32

Shog1 17:21 > Mentor pro trojúhelníka


Shog1

25.06.2026 17:21

crazytea 16:27 > Darida tyvole..doted sem nepochopil tu jejich ohromnou ságu s jeho návratem. K cemu to jako bylo? Frajer je naprumernej v Hradci a bude zachraňovat nároďák. Nehledě na to, ze to je stejnej posunovač jako všichni do jednoho v ty záloze. Je uplne kdo z tech středaku hraje, vždy je nase záloha to nejhorsi, co je na place.


ACS-fan

25.06.2026 17:15

dexicek 16:30 > Myslím, že to bude dřív, po tzv. vyhodnocení naší účasti na MS. Na tu blamáž je třeba nějak reagovat a Nedvěd to na sobě nenechá.


disi

25.06.2026 17:13

dexicek 15:18
Já to z mobilu neumím.
Aktuálně. cz
Sport- fotbal.
Neskutečně ostudny článek.


dexicek

25.06.2026 16:30

ACS-fan 16:28 > ale podle mě až po Lize Národů. Samozřejmě pokud nějakým zázrakem tam neuspějeme


ACS-fan

25.06.2026 16:28

Nepochybuju o tom, že Koubek bude odvolán. Nejen vzhledem k věku nemá žádnou perspektivu a také je třeba najít viníka a předhodit ho k uklidnění podrážděného davu. Nedvěd se vyzná.


crazytea

25.06.2026 16:27

Jde o to jestli k tomuhle dědka donutí aby ty nominace stavěl už na mladých hracích


crazytea

25.06.2026 16:27

Snad to bude konec těch starých kádru v repre...za mě konec Souček, holes, Zelený, Chory, Darida, Coufal, doudera.
A narvat tam mladý hráče a postavit je kolem zbytku


dexicek

25.06.2026 16:09

ferousek 15:36 > vidím to podobně. Určitě ho teďka neodvolají, už z principu tlakové veřejnosti.
Ale pokud je na odstřel tak Při první příležitosti půjde, a to nemůže být nic jiného než po pekelném losu v lize národů


Fanda Fotbalu

25.06.2026 15:57

Aadvisor 15:14 > Do zahraničí. Agent to domluví někde se sportovním ředitelem solventního klubu. SŘ odprezentuje majiteli, že je to dlouholetej reprezentant, připsal si i start na MS. Proti Mexiku, ač ne na svém postu, byl aktivní, měl slušná data: 4 střely, sprinty, naběháno km. Universál doprava, doleva, na beka, wingbeka i na křídlo. Bum, hotovo.


Jarda Š.

25.06.2026 15:49

omega13 15:20 > Od toho tam trenér je. Ale ukázalo se, že mnozí neplnili to, co měli, a že určité typy hráčů, které by potřeboval, v kádru vůbec nemá.


ferousek

25.06.2026 15:36

Úplně se nabízí ho odstřelit po lize národů... Vlastně stačí po půlce ligy národů. Doufám, že už má Nedvěd vybranou náhradu. A nemyslím náhradu za Darinku.


Rosa

25.06.2026 15:30

Podle mne Koubek půjde. Na hráčích je vidět, že ho nemají rádi, s Nedvědem se evidentně taky opakovaně rafnul. Na druhou stranu novýho trenéra čekají příděly od Anglie/Španělska/Chorvatska. Tam si vůbec nic nevyzkouší, ten tým bude dostávat nálože, i když možná po MS budou tyhle repre v útlumu. Každopádně těžký...


omega13

25.06.2026 15:30

Výchova mladých nic moc. Co když odteď to ve Spartě nebo Baníku budeme dělat skvěle? Jenže stejně bude hrát nějaký jiný Douděra aby se prodal.


Rosa

25.06.2026 15:27

Pokud se nepletu, Douděra před MS změnil agenta. Podle mne za účelem, že ten novej agent je silnej v nějakém regionu, kam chce Douděra jít. USA/Arábie, netuším. Každopádně je to kokot, s objektivně těžkym soukromym životem, kterej by asi ve sportovní rovině ovlivnil každýho (vezměte si jak byl Kofod třetinovej, když řešil tuším zdravotní trable s dítětem), natož takovýho duchem mdlýho jedince, jako je Douděra. Dohrání kariéry za slušný prachy někde v teple bych mu klidně dopřál. Ale v dresu repre už ho v životě nechci vidět.


omega13

25.06.2026 15:20

Koubek posunoval hráče jako když hraje šachy. Tak mi to připadalo. Ty budeš tady a plnit tohle.


dexicek

25.06.2026 15:18

disi 14:48 > odkaz?


Shog1

25.06.2026 15:16

Doudera je blázen. Jeho včerejší výkony od rozhovoru přes zápasem až po to,co předváděl na hřišti by měl být dostatečný důvod k tomu ho vyškrtnout z veškerých věcí ohledně českého fotbalu a poslat ho někam do Běloruska. Regulérní magor..


Aadvisor

25.06.2026 15:14

disi 14:48 > Jestli skonci u seshita, tak jsem zvedavy kam pujde. Pred MS si myslel na zajranici


seagull

25.06.2026 15:12

Sup 14:55 > proto jsme tam taky letěli až na poslední chvíli a přátelák hráli doma s Kosovem, ač to se soupeřem ze skupiny mělo pramálo společného, tam letěli smartwings s mezi přistáním. jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná :D


Sup

25.06.2026 14:55

seagull 14:44 > Tak máš recht.

"Ubytování a stravování (tzv. plnou penzi) pro oficiální reprezentační výpravy na mistrovství světa ve fotbale hradí Mezinárodní fotbalová federace (FIFA). FIFA tyto výdaje pokrývá pro delegace čítající obvykle 50 členů, a to v hotelech vysokého standardu, od pěti dnů před prvním zápasem týmu až do jednoho dne po jeho vyřazení z turnaje."

"Základní náklady na ubytování a stravování týmu hradí FIFA z centrálních fondů určených pro organizaci turnaje. Nadstandardní požadavky, jako jsou další pronájmy zasedacích místností, speciální technika nebo pobyt nad rámec oficiálního limitu, si pak hradí a řeší samy národní fotbalové asociace."


disi

25.06.2026 14:52

disi 14:48
Info z Aktuálně.cz


disi

25.06.2026 14:51

ACS-OloFan 14:39
Není to ten, jak před prvním gólem vymachal tři naše ?


disi

25.06.2026 14:48

Tak podle zahraničního tisku Doudera tragéd, co si hrál na Ronalda.
A Skoti by s námi hrát nechtěli.