Shog1 17:13 > Přesně. Tohle je za prvé nedůstojné zakončení a za druhé s ním mohli tu druhou ligu zachránit. Přitom je od podzimu jasné, že s ním BP skončil. Nechápu.
Jak někdo poznamenal na ksichtoknize, je hezký, že Mannsverk má třeba hodně vysokou úspěšnost přihrávek, ale je to k ničemu, když těch příher devadesát procent (možná ještě víc) je dozadu a na překulovanou se stoperama. Teda v rámci férovosti ještě nutno dodat, že ti ostatní hráči na tom nejsou o moc líp, taky devatenáctkrát z dvaceti případů jeb to dozadu na stopery a překulovat.
Bunda 17:08 > ja ti nevim,byl bych moc rad, kdyby se to co pises stalo. Ale moc tomu neverim. Rosicky chce dominantu na mici,ale prijde mi,ze hlavne na nasi polovine hriste a na takovou dominanci mu s prominutim seru.
Panák mentor..možná ho tam měli instalovat o pár měsíců dřív a třeba se nemusela řešit třetí liga.
Divim se,že to ještě někde nezkusí.
Pany v ČFL. Není to škoda ?
Bunda 17:08 > to se říká už kolik let o rynesovi a míč mu překáží pořád stejně
ghosttt 17:03 > Mannsverk má super věci, má Spartě co nabídnout, ale musí mít větší koule.. A věřím, že to letos rozbalí.
DarkCook 16:42 > no to je balík a to pořádnej! Za tohohle posunovače a krále malejch domů z poloviny hřiště a navíc proložených faulama jak v přípravce. Masakr udelat tohohle hrace po hostovačce v ktery neukazal vubec nic. Drahej i za jedno ojro.
Tommy. 16:38 > já jsem sem kvuli tomu cca tricet hodin nevlezl. Bylo me jasny,ze se tady to kopyto bude resit a nechtel jsem si kazit radost z fotbalu,kterej ted sleduju den co noc a noc co den.
Tommy. 16:38 > a tady jak já ;)
Tommy. 16:34 > tady mluvíš jak Nedvěd :)
Martas007 16:49 > :D
DarkCook 16:42 > Za hrace, jako je Mannsverk, to balik je.
Tommy. 16:38 > náhodou, YouTube stříbrné tlačítko to je něco. Až z toho chudák Šulo nevěděl co na to říct, když ho jako kapitána nechali rozbalit tu krabici
2,5 mega v eurech fakt není v současnosti žádný balík.
furt se nemůžu zbavit tý pachutě z Mannsverka, obzvlášť za ten balík.
A ještě že je mi u prdele, co si kdo myslí, páč jinak bych si z tý hrstky jeho zastánců ukroutil hlavu.
Sparta pod VSJBČ spadá do nudné šedi a světlejší zítřky v nedohlednu :(((
dexicek 12:07 > seš hodnej, ale důležitý jsou body. A ty nejsou. Proti Japkům budou muset zabrat.
Ale fajn, že jsou na MS. Za 2-4 roky bude ten mančaft zase lepší.
Ja se bavim u te reklamy se Suchoparkem v tom taxiku. Ty jeho tři slova co tam zašišlá, museli natacet celej den tipuju :))
To je jenom pozérství od toho Suchopárka. To by musel žít v jeskyni.
seagull 13:54 > jn zprava dne
crazytea 13:38 > 100k odběratelů na YT. Paráda ne? :D
https://youtu.be/iFzksanh ...
Nějaký nový video jdu to zkouknout.
seagull 13:27 > klidně si to ověř! To jsou curaci
To si to repre neumí ohlídat, ty sračky co z nich lezou?
Jak Suchopárek nemá sociální sítě, nečte a nezajímá se, tak mu asi uniklo, že má Atlanta ten stadion klimatizovaný...
https://www.facebook.com/ ...
Jestli tohle někdo po Koubkovi nominuje jako hlavního trenéra, nebo o něm byť jen uvažuje, tak by sám měl skončit ve své funkci
V 96 v Anglii jsme taky hráli takovou sračku. O několik let později (a s částečně jiným kádrem) to najednou byla úplně jiná písnička. Pro mě byl šok (a doteď to vnímám jako klíčový moment) ME U21 v roce 2000, kde naše lvíčata hrály fotbal. Ofenzivní, aktivní, moderní. To bylo poprvé, co jsem něco takového u našeho týmu (nároďák i kluby) viděl. Možná že teď by to šlo zopakovat a udělat zase zábavnou repre. Ale kdo ty kluky k tomu vychová? Bílek? Suchopárek?
Aadvisor 12:22 > Senegal stejně jako Sloni dojede na velmi slabou finální fazi a zakončení. Takticky jsou oka, technicky jakbysmet..ale chybi jim ten evropsky zabijacky instinkt
Me sw docela libil Senegal. Jasne, Francie ho nakonec dostala, ale ty jejich protiutoky mely hlavu a patu. Navic vsichni rychly, dlouhy nohy, takze balon dostihli i kdZ uz to vypadalo beznadejne
Tommy. 11:40 > jestli ti to zlepší naladu- Švédové čistě herně se mi libily.. přímočarý fotbal dopředu.
Bohužel soupeř kurva dobrej
Ivoš včera 21:00 > ne, až teď.
Ale už jsem to rozdejchal
Ještě jedna nefotbalova Jednoho letního rána. 1965 Belmondo,, viděl jsem poprvé a není to špatný film.
omega13 10:55 > přesně
Fešák rejpe do soupeře a nebejt jedny ruky tak měli hovno. Ze byli.o kapku lepsi na míči? Super.
Jsem v lázních a mám čas. Dnes zpráva z pražského hudebního festivalu. Vystoupila velšská kapela Manic street preachers a set zahájila písní která bojuje proti konzumní společnosti. Do toho pustili píseň jakou právě konzumní rádia milují. Mně taková muzika nevadí ale je to maličko směšné takhle bojovatt proti systému.
Nas fotbal se z tohoto ms urcite pouci, vratime do pripravy behani po horach. Jediny nas nepritel je nadmorska vyska, ktera otupi nase zbrane.