Dalos

25.06.2026 19:00

seagull 18:55 > Ať tam klidně dají někoho mladého než donekonečna tyhle dinosaury.


seagull

25.06.2026 19:00

k196 18:58 > to bych vzal radši Radu, bez urážky


Dalos

25.06.2026 18:59

seagull 18:58 > No vždyť to píšu. Náš zdaleka nejlepší útočník, tam bych si dovedl představit, že to celé postaví kolem něj a ne že ho nechají si ukroutit krk.


ACS-OloFan

25.06.2026 18:59

Plžíno 18:49 > nestahuj kalhoty,brod je ještě daleko. ME2028 na ostrovech, jestli se tam prokoušeme,tak to bude lepší atmosféra pokud se tam situace s těmi obohacovači do té doby vyřeší, protože to ,co se tam děje teď,není zrovna vhodné pro nějaké poskakování na ulicích a barech s fanglemi a bubny.


k196

25.06.2026 18:59

Jinak Schickuv konec o leccem svedci....


Bunda

25.06.2026 18:59

ferousek 18:58 > Ví. Neumí fotbal


ferousek

25.06.2026 18:58

Ví se už, co je vlastně Součkovi? Aby neskončil v reprezentaci taky.


k196

25.06.2026 18:58

seagull 18:55 Nebo Franz???


seagull

25.06.2026 18:58

Dalos 18:55 > ale on Schick táhne Leverkusen úplně jiným stylem, oni mu to tam doručí a on zavěsí, každej svůj job. ... my chcem od Schicka aby vyhrál hlavu, podržel, než se kokoti vyběhnou z vlastní půle, aby rozehrál ...... no to prostě fungovat nemůže, on není ten typ, ale furt to zkoušíme


Bunda

25.06.2026 18:57

seagull 18:53 > Bude to dost. Někde to před lety bylo přesně..400 za nominaci na normální zápas tuším

MS bude jiná liga:D ale tam bude o ty prachy boj..


seagull

25.06.2026 18:55

a teď vyplácíš Haška, s Koubkem nevíš co, jinak ho budeš taky cálovat a pokladna prázdná. Rada?


Dalos

25.06.2026 18:55

Schick by to měl táhnout a oni mu to znechutí. Inu, teď to může konečně celé postavit na choré hlavě.


Plžíno

25.06.2026 18:53

seagull 18:47 > tam to v kabině prostě nemůže být dobrý, a když čtu jeho vyjádření, tak za mě klobouk dolů.


seagull

25.06.2026 18:53

Bunda 18:52 > to berou fakt tolik? V repre Anglie se to tuším posílá na charitu ...


Bunda

25.06.2026 18:52

ACS-fan 18:49 > Jednoznačně.
Schick z toho musí být hotovej. To bude asi velký šok ve kvalitě tréninku :D v zápasech mu to lítá nad hlavou. Nemá to smysl.
Jak říkal Venca Kadlec.. nejlepší na reprezentaci jsou peníze, ale tady si myslím, že Schick je nepotřebuje..


seagull

25.06.2026 18:51

tohle zoufalství MS si měl na hrbu odnést jako kapitán Souček a skončit taky. Tenhle jeho pohrobek dostal LK, ale on to zvládne, bude dobrej kapitán, ale hrozná doba repre


Plžíno

25.06.2026 18:49

ACS-OloFan 18:43 > asi máte kluci pravdu, ale na druhou stranu po té hrůze, děsu a zoufalství jsem rád, že jsem zůstal doma. Kdybychom hráli v Los Angeles, kde bydlí ségra asi bych si ty “ Teplice” prosadil.


ACS-fan

25.06.2026 18:49

Bunda 18:46 > Spekulovalo se tady o hráčích, kteří mají problém s trenérem a jeho metodami. Asi se nespletu, když si myslím, že Schick byl jeden z nich.


respekt*a*pokora

25.06.2026 18:47

Vojta ma umetenou cestičku


seagull

25.06.2026 18:47

mazec ... ale chápu


seagull

25.06.2026 18:47

cože? Schick skončil v repre?


Bunda

25.06.2026 18:46

Schick dobré rozhodnutí. Tohle rugby není pro něj a změna nepřijde


seagull

25.06.2026 18:44

ACS-OloFan 18:43 > tak tos frajer ... mám jeho dres Pittsburgu, což mi dal jako dárek kolega z Francie, Jardu jsem v NHL neviděl ... chci se na to podívat a to rekonstrukce bude muset uhnout ...


seagull

25.06.2026 18:43

ACS-OloFan 18:41 > tam je ta kabina rozdělená dle mého. Tam má trojúhelník svoje koně ještě a teď to dali Láďovi, ten v těch rozhovorech nebyl úplně happy


dexicek

25.06.2026 18:43

Schick čau


ACS-OloFan

25.06.2026 18:43

Plžíno 18:34 > jak píše seagull, rekonstrukce počká,já díky tomu k padesátinám stihnul naživo Jágra hrát na Floridě v jeho poslední sezóně


seagull

25.06.2026 18:42

Hubáček to je? toho bych podepsal tisíckrát


Dalos

25.06.2026 18:41

A Nedvěd do toho krásně zapadl. Hráč úžasný, ale manažer hrůzný. To jak hned od začátku okopával kotníky Haškovi... A to tam Hašek samozřejmě nikdy neměl být.


ACS-OloFan

25.06.2026 18:41

Hráči to měli udělat jako to jednou udělaly hokejky, zavřít se v kabině o poločasu, nepustit tam nikoho z realizáku ,a dořvat se tam mezi sebou,aby se ta pliseň vyvětrala


Plžíno

25.06.2026 18:40

seagull 18:33 > to máš úplnou pravdu, pracovně spolupracujeme s kolegy z Francie a zrovna tady byli od úterý a teď odletěli. Celé dopoledne se mi chechtali do ksichtu se Doooudera the best player . To že toho zmrda mám rád asi jako teplý pivo z Mordoru jim prostě nevysvětlíš.


seagull

25.06.2026 18:39

už jsem to tu jednou dával, je to staršího data, ale ja tam hodně zamyšlení a je to hrozně zajímavý, jak se ta fillosofie fakt liší
https://youtu.be/Q9f9nnml ...


seagull

25.06.2026 18:38

Plžíno 18:34 > tos ale posral tou poslední větou :D tos měl jet, rekonstrukce počká ...


Plžíno

25.06.2026 18:34

Byl jsem v Německu na MS v roce 2006 a letos jsem si chtěl k 50 sátinám nadělit výlet do Mexika. I když jsem hodně prskal, musím blahořečit mé milované ženě , že místo fotbalu byla potřebnější rekonstrukce příbytku.


seagull

25.06.2026 18:33

Plžíno 18:28 > dneska si ze mě v práci regulérně dělali prdel... celej svět ten fotbal sleduje. Prej jak dnes hrál Galásek a Ujfaluši ... a i se snažili tam hodit tu výslovnost, a ještě mi řekl, vždyť dělal kapitána v Ajaxu ... a to byl jeden z těch méně známých ... a jak já si můžu rejpnout do Francie , dneska jsem byl za šaška :D a ještě jsme na to koukali na ranním kafi ve 4 ráno ... jsme si kafe protáhli na celej poločas. Hanba :D


seagull

25.06.2026 18:30

to je na tom snad to nejhorší, že ti ta repre a ten svaz soustavně lžou, od různých Belmond, tříkolek, akce Souček - Coufal, to je ale furt něco a neustále nějakej problém.

včera vytáhl Vacek, že nechali jet člena svazu taxíkem zpět do kempu, jen že dovolil vytáhnout kameru na tréninku
dneska Kvasnica, že Douděra měl jízlivý poznámky na tréninku na novináře

prostě furt něco a z různých zdrojů, hráči si v mixzónách stěžují, ta parta nedrží spolu, to na nás můžou koulet jak chtěj