Ninel

22.06.2026 14:10

bruno_rossini 13:37 > Naprostej souhlas.


Tolnerian

22.06.2026 14:01

Ligový výbor dnes schválil ukončení předchozího ročníku. Pokud by hypoteticky došlo k tomu, že by Karviná byla vyloučena před zahájením soutěžního ročníku, tak je možnost doplnit soutěž šestnáctým týmem. Ten by se určil podle předchozího ročníku, první možnost by tedy byla Táborsko, po něm Artis Brno. Podle soutěžního řádu (paragraf 20 doplňování soutěží) se to může nabídnout týmům do čtvrtého místa.


Ninel

22.06.2026 13:48

Přídu vo Teplice... :(


bruno_rossini

22.06.2026 13:37

Bunda 13:35 > Los má být los a neměl by mít žádný omezení. Klidně bych nechal derby v prvním kole, když by to tak náhoda určila...


Bunda

22.06.2026 13:35

ferousek 13:28 > Nelosuje se to. Pohárový zástupci si určují co a jak a pak tam máš pravidla jako, že derby nemůže být na začátku a nebo na konci, Slavie Plzeň a Sparta Plzeň to samé..


bruno_rossini

22.06.2026 13:34

Ten los beru spíš pozitivně. Sice zajímavej start v tom Brně, ale dobrý je, že zas nemáme v krátkým sledu po sobě ty (papírově) těžký soupeře (seshit, Plzeň, Baník dejme tomu). Tam se v takový sérii často lámal chleba (ok, někdo namítne, že jsme ty klíčový body ztráceli doma s Pardubicema, v Karviný,...) a my to zdaleka ne vždycky úplně zvládali. Takhle to bude aspoň rozložený...


ferousek

22.06.2026 13:28

ffontan 13:21 > TR nacvičil los. Konečně.


ferousek

22.06.2026 13:27

Já nevím proč (respektive řekl bych "důvod Hapal"), ale Olomouc až takhle nahoře by mě překvapila. Uvidíme, co udělá léto s Plzní, protože na podzim moc přesvědčivá nebyla. Ale hodně nepříjemný by mohly být Pardubice a Liberec. Vlastně k tomu nemám jiný důvod, než pocit, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byly nad Olomoucí.


ffontan

22.06.2026 13:21

ferousek 13:07 > Hlavně to je aspoň víc rozložený a ne klasika posledních let, že jsme během čtrnácti dnů měli derby i Plzeň, mezi to ještě vloženej Baník nebo co.


omega13

22.06.2026 13:16

Shog1 12:03 > Bude to stačit, bude to to stačit. Proč by to nemělo stačit? Pod DK máme průměr umístění 2.18 a když nebude smůla na zranění, nebudou nás řezat rozhodčí a VAR bude v klidu tak to druhý místo dáme. Pokud se Plzeň nebo Olomouc neblázni. Ach jo vy jste tak malověrní.


ferousek

22.06.2026 13:07

Derby ještě v létě, to snad ani nepamatuju.


huya

22.06.2026 13:00

1. kolo
Zbrojovka - ACS
SKS - Slovácko

2. kolo

FCB - SKS
Sparta - Zlín
......

6. kolo ( 29.8. )

derby doma


huya

22.06.2026 13:00

1. kolo
Zbrojovka - ACS
SKS - Slovácko

2. kolo

FCB - SKS
Sparta - Zlín
......

6. kolo ( 29.8. )

derby doma


k196

22.06.2026 12:50

prvni kolo ligy v Brne - vostrej start....


bruno_rossini

22.06.2026 12:45

*Singhateh


bruno_rossini

22.06.2026 12:44

Shog1 12:05 > zatím to vypadá, že stavíme kádr na boj o třetí místo s Olomoucí a Jabloncem: 1.) maďarskej gólman z rezervy WHU, kterej vymetal jednu hostovačku za druhou a nikde dlouho nevydržel, až to WHU přestalo bavit a prodal ho Spartě, 2.) průšvihář Singateh, kterej je sice jeden z nejlepších driblérů v lize, ale nedokáže to bodově vyjádřit, a navíc dělá nesmyslný redkový fauly v klíčovejch zápasech. U seshita se neprosadil, tak u nás mu to určitě vyjde (ne každej je jako Jarda Zelený)... 3.) průměrnej posouvač, kterýho Ajax označil jako neperspektivního, navíc s ne moc pevným zdravím.

Těším se, co tam má Rosa dál, ale už dřív se nechal slyšet, že moc novejch hráčů nepřijde, protože bychom jinak nehráli o titul, takže možná ještě tak jeden, dva "noví" hráči a můžeme kádr uzavřít?


Hanz82

22.06.2026 12:39

Shog1: Jako snad na tyhle posty ještě někdo dojde. Ale trochu se bojím, že ne, vždyť nezlomit si Suchomel v zimě ruku, tak se vsadím, že v téhle sestavě jdeme už do jara. Sonne přišel jen jako záplata.


TonyBlack

22.06.2026 12:17

Shog1: Ještě je ve hře Honza Mejdr:D


Shog1

22.06.2026 12:05

Shog1 12:03 > to uz skoro vypada, ze Rosa rezignoval na naky rozhejbani trhu a budem ty kraje dřít ve složení Suchomel,Kadeřábek a Ryneš,Zelený..dokud to jde.


Shog1

22.06.2026 12:03

TonyBlack 11:45 > no kdyz si vzpomenu jak vypadal Kaderabek ve větší části sezony..a doplníme ho Suchomelem. No, bude to stačit?


seagull

22.06.2026 11:58

Čas bude určitě do karet hrát jim ...


ffontan

22.06.2026 11:50

Mexikános mají jistotu postupu (snad dokonce i jistý první místo ve skupině), takže tam nejspíš pošlou od začátku hráče, kteří si zatím moc nezahráli, ti se budou samozřejmě chtít ukázat. Průběh vidím tak, že do nich budeme bušit, budeme mít optickou převahu, ale nic z toho, ve druhý půli oni dvakrát utečou do brejku a nazdar.


TonyBlack

22.06.2026 11:45

Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!


seagull

22.06.2026 11:45

Ani bych se nedivil, kdyby jsme v úvodu byli lepší...


seagull

22.06.2026 11:44

Hele ono teoreticky bysme na to Mexiko i mít mohli, ale ten tým nevypadá vůbec čerstvě a myslím že tam v těch podmínkách druhou půli odpadnem a oni nás dorazí


Jarda Š.

22.06.2026 11:05

kdybychjen... 10:59 > Jo, když nároďák staví na hráčích vychovaných Trpišákem, tak se nelze divit tomu, že tam akorát zbytečně běhají a nesmyslně se rychle zbavují balonu.


kdybychjen...

22.06.2026 10:59

Čekejte peklo. Dědek to postaví na destrukci. Pacientem počínaje, přes trojúhelníka až po kustoda ze Slavie.
Budou mexičanům namáčet míče a přetopěj jim šatnu.


seagull

22.06.2026 10:32

No jako kopneme tam Mexiku nějakou haluz a budou se plácat po ramenou, jak to tak měli naplánovaný.

Opět paralela s hokejem, celý turnaj slabý a pak zahrajeme nadlidský výkon proti Kanadě a skoro by se člověk snažil zapomenout. Teď zas podobné hlášky, dáme do toho všechno... no a doteď nedávali?


j.holiday

22.06.2026 09:53

finale tipuju Sinaloa x Cartel Jalisco Nueva Generation


omega13

22.06.2026 09:41

Herman 09:25 > Takový finále to je Infantinův sen.


disi

22.06.2026 09:27

seagull 06:24
Jak pro koho.


Herman

22.06.2026 09:25

dexicek 09:09 > a ješte to můžeme i celé vyhrát ve finale s kapferdy


Aadvisor

22.06.2026 09:18

Sup 09:12 > Udajne se o nej zajimala i Olomouc a Jablonec


Sup

22.06.2026 09:12

Aadvisor 09:11 > Milla kamkoliv


Aadvisor

22.06.2026 09:11

Milla do Pardubic?