káně | 02.10.2011 16:46

Po zápase v Příbrami nás čeká reprezentační přestávka a náš A-tým tak neuvidíme. Pojďme si společně toto období vyplnit neméně zajímavým programem. Už ve středu 5.10. se představí naše dámy s Lize Mistrů, a hned v neděli přivítají na Strahově v tréninkovém centru rivala největšího - Slavii! Pojďme si v klidu zafandit, popovídat a pobavit se!Sparta - Limassol

Ve středu se od 15:30 v útulném areálku na Aritmě představí naše ženy v Lize Mistrů. V prvním zápase na půdě kypřanek remizovaly 2:2, což je pro odvetu slibný výsledek. Holky určitě chtějí vyhrát a my jim v tom můžeme pomoci. V sázce je totiž francouzský Lyon - loňský vítěz soutěže! A to je určitě hooodně zajímavé lákadlo! Áčko v Evropě nehraje, pojďte si užít zápas evropského poháru!

Webové stránky SK Aritma Praha

Sparta - Slavia


Derby s největším rivalem je opět tu! Tentokráte hrajeme doma, na pražském Strahově v tréninkovém centru! Na poslední zápas se nás v hledišti sešlo přece jen o trochu více, avšak holky si zaslouží mnohem větší podporu! Na prvním zápase choreo z balónků, na třetím pyroshow, nechce se překvapit co přichystají fanoušci na derby. Rozhodně doražte v neděli 9.10. ve 14:00 na Strahov! Muži mají volno!

Pojďme si společně užít pohodovou atmosféru na obou zápasech, pojďme si v klidu zafandit a podpořit holky! Ty na hřišti nechají jako v každém zápase vše!

SPARTA JE KRÁSNÁ! HOLKY SPARTY NEJLEPŠÍ VŠUDE!káně

káně | 02.10.2011 16:46 Vstoupit do diskuze
5