Redakce | 11.10.2011 19:42

Tak to tu ještě nebylo. Všichni fanoušci příchozí na nedávné a samozřejmě vítězné derby zažili i jednu historickou chvíli. Na ochozu protilehlé tribuny se před zápasem s největším rivalem uskutečnila úplně první autogramiáda fotbalistek Sparty v klubové historii. K příležitosti vydání prvního suvenýru ženského týmu v podobě kalendáře ji pořádal web Sparta Forever za podpory klubu. Ženský tým připravující se na zápasy Ligy mistrů nakonec skvěle reprezentovaly čtyři krásné fotbalistky Sparty. A zažily dosud nepoznané chvíle obrovského zájmu sparťanských fanoušků.


Kdy jindy by se měla uskutečnit první autogramiáda velice úspěšných fotbalistek Sparty, než na plném stadionu s 20 tisíci sparťany lačnícími po skalpu rivala… Brankářka Hanka Sloupová, obránkyně Dominika Týlová, záložnice Adéla Pivoňková a Aneta Šmidrkalová usedly hodinu před začátkem derby v prostorách ochozu protilehlé tribuny našeho stadionu, aby v čase jednoho poločasu zvěčňovaly svá jména na sparťanské suvenýry a především unikátní kalenář, který fotbalistky Sparty nafotily s fanoušky. „To jsem tedy ještě nezažila,“ usmívala se již od začátku Hanka Sloupová, když začali chodit první fanoušci s žádostí o její podpis. A se smíchem dodala: „ Do této chvíle jsem se tak maximálně podepisovala na nějaké formuláře. Ale fanouškům… a že by někdo někdy chtěl můj podpis…to by mě nikdy ani ve snu nenapadlo.“ Sparťanky tak poprvé čelily náporu fanoušků. A byla na nich vidět nelíčená a upřímná radost. Další členky týmu se vzhledem k tréninkovým povinnostem směřujícím k zápasům Ligy mistryň bohužel nakonec nemohly zúčastnit. Získat jejich podpisy však můžete v rámci jejich zápasů.
Zájem o podpisy několikanásobných mistryň republiky byl mezi sparťany nečekaný. Dokonce se začala tvořit při čekání na podpisy i menší fronta :-) To asi čekal málokdo. „Nikdy jsem na zápasech holek nebyl, přišel jsem spíše ze zvědavosti. Po tomhle setkání však na utkání vyrazím,“ říkal sparťan Martin, který byl doslova okouzlen holkama i jejich vsřícností ke společnému focení. „A kalendář je fakt pecka! Navíc se budu moci v budoucnu chlubit, že mám historicky první suvenýr ženského týmu,“ dodal zajímavý postřeh. Právě focení se čtyřmi krasavicemi bylo jedním z vrcholů autogramiády a budilo největší zájem mezi příznivci. „Tohle setkání mi dalo další sílu v postupném návratu na hřiště. Chci si vychutnávat zájem fanoušků a jejich fandění i ze hřiště,“ říkala nadšeně skvělá driblerka messiovského typu Adéla Pivoňková, která je v rekonvalescenci po zranění. Nakonec i poslední zájemce z řad fanoušků odešel s podpisem, společnou fotografií a také zážitky. Šlo se totiž na derby mužského A týmu..ale to už by byl zase jiný příběh.


Historicky první autogramiáda fotbalistek Sparty se prostě povedla. Byla i tou nejlepší pozvánkou na zápasy ženského týmu. I sparťanské fotbalistky naši podporu totiž potřebují. A hlavně si jí nesmírně váží. Tak za nimi dorazte!

Pokud i vy chcete mít doma první suvenýr ženského týmu a doplnit svou ACS sbírku, můžete si ho koupit. Ale spěchejte. Kalendáře rychle mizí. Jelikož jde o limitovanou edici, nebudou se již dotiskávat.

Jak kalendář získat?

Limitovanou edici kalendář s fotbalistkami Sparty o formátu A4, dvanácti fotografiích a klasickým celoročním přehledem dní si za pohodovou částku 149,- Kč můžete nyní pořídit i vy. A to

- osobně na zápasech Sparty - kontaktujte známé SF distributorky
- osobně na zápsech Sparty - ptejte se členů redakce SF
- poštou, napište na mail lucifer.pekelny@spartaforever.cz (k ceně bude přičteno poštovné)
- v obchodě STYLSPORT, Havanská 12, Praha 7, otevírací doba PO-PÁ 9:00-17:00 a vždy před zápasem A týmu SPARTY.

Výhodou kalendáře je i to, že kopíruje fotbalovou sezónu, tudíž nezačíná studeným lednem.

Rádi bychom též předešli dotazům a upozornili, že kalendář není a nebude k dostání ve Fan shopu Sparty ani v jejím e-shopu.

Redakce | 11.10.2011 19:42 Vstoupit do diskuze
12