káně | 04.06.2012 18:59

Po vyhraném derby konečně přišla na řadu také samotná korunovace našich krásek. Celý týden se čekalo a čekalo, mnoho z nás nemohlo ani dospat. Po velkém úspěchu rudých fans na derby jsme kromě samotného zápasu a dekorace mistryň také netrpělivě očekávali, kolik se nás sejde na rozlučce se sezónou. No a počet fanoušků byl rozhodně solidní!!! Všichni navíc dorazili pozitivně naladění, ochotní fandit a užít si celé odpoledne. Jen tak dál, příští rok máme na co navazovat! A holky nás opět odměnily...


Několik málo nadšenců však mělo sraz ještě dříve, než vůbec ostatní vyrazili z domova. Ovšem nikoliv za účelem nějakého velkého popíjení… Téměř tři hodiny trvající příprava fanoušků na zápas se vydařila a očekávaný efekt se dostavil. Už před 11 hodinou se totiž někteří fanatici začali scházet v prostorách tréninkového centra, aby se chopili štětců a barev, a vytvořili překvapení ... Poprvé ve sparťanské historii ženského fotbalu tak došlo na kreslené choreo, když se na plachtě objevil „kopačák s korunkou“ jako oslava našich KRÁLOVEN. To celé doplnila trikolora z balonků. Dle fotek se vše podařilo na výbornou a patří tak díky několika desítkám přítomných … v průběhu zápasu došlo ještě na transparent „TITUL PATŘÍ NEPORAŽENÝM“ a ke konci zápasu na „HOLKY DĚKUJEM!“

Samotný zápas probíhal v uvolněné atmosféře, jak na hřišti, tak v hledišti. Fanoušci si užívali již dvě hodinky před zápasem v restauračním zařízení, holky pak do zápasu nastoupily poměrně v poklidu a užívaly si slavnostní atmosféru. Slovácko, které se jako jedno z mála snažilo „hrát“, přesto do nějakých vážnějších akcí nepustily. Naopak, čtyři branky jsou rozhodně zajímavým počinem. Své ovace si tak zaslouženě užily střelkyně branek - Kožu, Markétka, Evik, Lachy! I ostatní si však zaslouží velký dík a ovace fanoušků. Sezóna to byla jedinečné, bez prohry, zakončená ziskem double. Děkujeme.

Za opětovného „HOLKY SPARTY MY VÁM DĚKUJEM“ se blížil konec zápasu. Sudí ani moc nastavovat nechtěla a tak vypukly oslavy. Nejdříve fanoušci hoooodně trpělivě čekali, nechali holky užít si děkovačku, ale prostě … titul je titul, a tak proběhl vydatný náběh na hřiště :) No a tam se slavilo, fotilo, slavilo, fotilo, slavilo … no však víte :) Kdo nemá fotku s pohárem, jakoby nebyl :)

Holky, děkujeme! Pokračujte dál VŠECHNY SPOLEČNĚ a SPOLEČNĚ S NÁMI, opravdu toho můžete ještě hodně dokázat! A třeba i na Letný :)

Svůj titul navíc získaly i starší žákyně, když na závěrečném turnaji v semifinále rozdrtily Slovácko 9:1, ve finále pak smetly Brno 8:0! Gratulujeme!

Závěrem ještě pár slov k našim řadám. Kdo přišel na nějaký z posledních zápasů, určitě si vše musel užít. Holky jsou nám otevřené, jsou ochotné, laskavé. Makají, bojují, předvádění pohledný fotbal. Určitě si zaslouží dlouhodobou podporu, nikoliv nějakou „sezónní“. Máme na co navazovat, tak snad se sejdeme opět na prvním podzimním zápase v dobrém počtu. ACS!

Káně

PS. A oslavy? Ty byly hodné doublu- Společně jsme zvládli i to! :-)


AC Sparta Praha – 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)

Branky: 16. Kožárová, 32. Ringelová, 68. Bartoňová, 73. L. Martínková.

Sestava Sparty: Gazdíková (46. Vršatová) – Mocová, Sedláčková (46. Malinová), Bertholdová, Vyštejnová – Ondrušová (46. Bartoňová), Martínková I., Pivoňková, Ringelová – Kožárová (46. Chlastáková), Martínková L.

káně | 04.06.2012 18:59 Vstoupit do diskuze
40