Redakce | 25.09.2012 22:03

Sparťanské fotbalistky sbírají tituly, úspěšně bojují v Lize mistrů a tak skvěle reprezentují náš milovaný klub. V posledních letech neušly ani velké pozornosti mnohých z nás fanoušků. Minimálně zde na webu o nich můžete číst opravdu více než pravidelně, když už vám to zatím nevycházelo dorazit na jejich zápasy do hlediště :-) Proto jsme se rozhodli opět o něco více podpořit ženský tým Sparty a dát tu možnost i ostatním. Právě vyšla samostatná série nálepek „Holky Sparty“. Do této chvíle jste se s motivem ženské Spartičky na nálepkách setkávali jednotlivě v klasických sériích samolepek SF, tak nyní už můžete vylepovat 5 různých motivů naráz. V balíčku za klasickou cenu 30 korun získáte dva kusy od každé nálepky. Zdobit můžete oblíbená místa a šířit tak dále fotbalové umění i krásku našich holek. Dalším pozitivem je, že jsou již v tradiční XL verzi, tedy 7x7 cm.
První série nálepek bude k dostání v rámci sobotního pochodu ke trati.

Tak si neváhejte samolepky pořídit a podpořit naše holky. Jelikož jsme byli skromní, udělali jsme zatím velmi limitovanou edici, která je již po prvním rychlém prodeji na zápase s Olomoucí téměř z poloviny vyprodaná :-)

K dispozici je již jen pár balíčků. Pořiďte si je od distributora v rámci čtvrtečního pohárového utkání! O přestávce na ochozu protilehlé!

Redakce | 25.09.2012 22:03 Vstoupit do diskuze
0