Redakce | 05.09.2013 08:37

Nejen mužské týmy už mají sezonu v plném proudu, ale i ženy SPARTY, nejúspěšnější tým historie ženské kopané u nás už má první zápasy za sebou a v sobotu přivítají soupeřky z Baníku Ostrava.

Holky SPARTY, které v uplynulé sezóně získaly už poněkolikáté double, tedy vítězství jak v lize, tak v poháru a nepoznaly v nich ani jednu porážku, zahájily i letošní ročník suverénně. V prvním kole vyřídily Viktorii Plzeň 8:0 a v kole druhém vyhrály v Pardubicích hladce 6:0. Máme se tedy nač těšit i letos.

A jelikož je reprezentační přestávka, tak si můžeme tuto pauzu zaplnit v sobotu návštěvou jejich dalšího utkání a povzbudit naše holky na cestě k opětovnému zisku double. Má být navíc velmi pěkné počasí, tak proč kysnout doma. Naše áčko dalo Baníku kotel, tak jak odpoví holky?

Zápas žen SPARTY a Baníku je na pořadu tuto sobotu 7.9.2013 od 11:15 hod. na tréninkovém hřišti na Letné.

Mimochodem sparťanské hráčky se opět stejně jako v minulých létech představí ve fotbalové Lize mistryň. Los jim přisoudil v 1. kole hlavní fáze jako soupeřky fotbalistky FC Curych.

První utkání odehrají sparťanky 9. nebo 10. října na půdě soupeře, odvetu pak v Praze o týden později. V případě postupu na Spartu čeká vítěz duelu Brondby Kodaň/FC Barcelona.

Holky SPARTY nejlepší všude!

Kádr týmu žen Sparty Praha

Neoficiální stránky o ženském týmu Sparty Praha

Stránky týmu holek na FB

Redakce

Redakce | 05.09.2013 08:37 Vstoupit do diskuze
1