Redakce | 12.12.2019 08:30

Období Vánoc je také časem dobrých skutků a stává se už tradicí, že naše stránky a sparťanští fanoušci se připojují v této době k různým charitativním akcím a sbírkám (loni jsme například pomohli vybrat více než 50 000,- Kč na vozík pro Martina - Podpořme Martina) a nejinak tomu není ani letos.

Pokud tedy přemýšlíte o učinění dobrého skutku, možností je jistě mnoho, ale s jednou konkrétní prosbou a tipem se na nás obrátil náš letitý kamarád z Vysočiny. Jde o sbírku na kluka, který kvůli vážnému úrazu přišel v létě o obě nohy. Více o úrazu Honzy z Brtnice se dočtete v tomto článku: Sbírka pro Honzu z Brtnice

Klučina, na kterého je veřejná sbírka, nemá s naší Spartou nic společného, ale ten, který nás na toto upozornil je fanatik, kterého alespoň od vidění zřejmě každý výjezďák zná. Ukažme, jako již poněkolikáté, že naše sparťanské srdce je na správném místě a Honzovi, který již několik měsíců bojuje v nemocnici, přispějme na lepší život. I ten nejnižší příspěvek jistě pomůže. Do zprávy pro příjemce můžete uvádět třeba Sparta Forever.

Číslo transparentního účtu vedeného u Fio banky: 2101718643 / 2010

Odkaz: Transparentní účet - 2101718643 / 2010

Nikoho samozřejmě k ničemu nenutíme, berte to jenom jako jednu z možností, návrh, tip jak pomoci potřebným, pokud se rozhodnete přispět na jiný bohulibý účel, tak také dobře a velký dík!

Sbírka pro Honzíka Plevu
Díky!

Sparta Forever!

Redakce

Redakce | 12.12.2019 08:30 Vstoupit do diskuze
0